• خانه
  • اخبار
  • بانی راس، رئیس 343 Industries و رهبر قدیمی مایکروسافت، توسعه دهنده Halo را ترک می کند.

بانی راس، رئیس 343 Industries و رهبر قدیمی مایکروسافت، توسعه دهنده Halo را ترک می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بانی راس، رئیس 343 Industries و رهبر قدیمی مایکروسافت، توسعه دهنده Halo را ترک می کند.

بانی راس، رئیس 343 Industries و رهبر قدیمی مایکروسافت، توسعه دهنده Halo را ترک می کند.
بانی راس، رهبر صنایع 343، در جشن راه اندازی Halo 5 در فروشگاه مایکروسافت در دهکده دانشگاه سیاتل، برای جمعیت سخنرانی می کند. (عکس فایل brooztechnology)

بانی راس، یکی از بنیانگذاران 343 Industries، شرکت را ترک می کند.

این اعلامیه غافلگیرکننده صبح دوشنبه منتشر شد از طریق حساب توییتر راس. راس در حال حاضر سمت مدیر استودیو در 343 Industries، شرکت مستقر در Kirkland، واشنگتن که محصولات مایکروسافت را تولید می کند، دارد. هاله حق امتیاز.

راس گفت که در ابتدا قصد داشت خروج خود را تا پس از آپدیت زمستانی آینده به تعویق بیاندازد هالو بی نهایتدر حال حاضر برای 8 نوامبر برنامه ریزی شده است. در عوض، ظاهراً فوراً او را ترک می‌کند تا روی یک «مسئله پزشکی خانوادگی» نامشخص تمرکز کند.

هیچ چارچوب زمانی دقیقی برای جدایی راس ارائه نشده است، اما او خاطرنشان می‌کند که در آن زمان از طرفداران دائمی سریال خواهد بود. هاله جام جهانی 2022 که قرار است 21 تا 23 اکتبر در مرکز کنوانسیون سیاتل برگزار شود. در زمان نگارش این مقاله، هیچ اطلاعیه ای در مورد جانشین او برای 343 اعلام نشده است.

راس از سال 1994 در مایکروسافت کار کرده است. او در طول مدت حضورش در این شرکت، تهیه کننده یا تهیه کننده اجرایی بسیاری از بازی های مهم در کتابخانه Xbox بوده است، از جمله امپراتوری جید، آلن ویک، سرکوب، روان‌نوردان، و سرعت های جنگ.

اولین بازی ایکس باکس راس، Fusion Frenzy، همچنین اولین بازی ای بود که به طور رسمی تست گواهینامه ایکس باکس را تکمیل کرد و آن را به اولین بازی کامل Xbox تبدیل کرد. او در میزگرد Xbox Pioneers در ماه نوامبر به عنوان یکی از معماران شناخته شده این پلتفرم ظاهر شد.

در سال 2007 هالهخالق اصلی Bungie از شبکه استودیوی مایکروسافت جدا شد و راس با موفقیت برای یک بخش داخلی جدید برای ادامه کار روی فرنچایز بحث کرد. نتیجه این شد که 343 صنعت به نام خود نامگذاری شدند هاله شخصیت 343 Guilty Spark، جایی که راس به همراه کارمندان سابق Bungie، Frank O’Connor و Kiki Wolfkill، مدیر کل او شد.

در 343 سالگی، راس هر سه بازی اصلی را رهبری کرد – Halo 4, 5, و بی پایان – که تشکیل می دهند هاله دومین داستان اصلی فرنچایز. راس همچنین از لحاظ تاریخی یکی از محرک‌های حرکت این سریال به سمت رسانه‌ای بوده است، مانند لایو اکشن امسال. هاله از سال 2012 در Paramount+ و سری های وب نمایش داده می شود پیش به سوی سحر.

خارج از سریال، راس نقش مهمی در خلق این سریال دارد زنان مایکروسافت در انجمن بازی، و صدایی ثابت به نفع تنوع و ابتکارات دربرگیرنده در کل صنعت بازی های ویدیویی است. او در جوایز DICE 2019 به تالار مشاهیر هنرهای تعاملی و علوم آکادمی معرفی شد.