• خانه
  • اخبار
  • بانک سرمایه گذاری مستقر در سیاتل Cascadia Capital برای گسترش خدمات وارد معامله مالی منحصر به فردی می شود

بانک سرمایه گذاری مستقر در سیاتل Cascadia Capital برای گسترش خدمات وارد معامله مالی منحصر به فردی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بانک سرمایه گذاری مستقر در سیاتل Cascadia Capital برای گسترش خدمات وارد معامله مالی منحصر به فردی می شود

بانک سرمایه گذاری مستقر در سیاتل Cascadia Capital برای گسترش خدمات وارد معامله مالی منحصر به فردی می شود
مایکل باتلر (سمت چپ) و کوین کیبل، بنیانگذاران کاسکادیا کپیتال. (عکس پایتخت کاسکادیا)

Cascadia Capital، یک بانک سرمایه گذاری در بازار متوسط ​​مستقر در سیاتل، در حال افزایش مانده نقدی خود در یک معامله منحصر به فرد با یک شرکت سهام خصوصی است.

Cascadia بیش از 50 میلیون دلار از Atlas Merchant Capital دریافت کرد، یک شرکت مستقر در نیویورک و لندن که توسط مدیر سابق بارکلیز باب دایموند تأسیس شده است.

Cascadia Capital که در سال 2000 تأسیس شد، به شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی، تجاری، فناوری و سایر شرکت‌ها کمک می‌کند خریدار پیدا کنند.

معامله ای که روز چهارشنبه اعلام شد با توجه به اینکه سرمایه گذاری مانند اطلس سرمایه گذاری اقلیت قابل توجهی را در یک شرکت مستقل بانکی مشاوره انجام می دهد نادر است. مایکل باتلر، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Cascadia به brooztechnology گفت: «آنها تعداد کمی هستند.

باتلر گفت که این معامله به Cascadia کمک می کند تا شکاف خود را با رقبای خود کم کند و همچنین مالکیت بیشتری از شرکت را به مدیران عامل می دهد.

دایموند در بیانیه‌ای گفت: «در چشم‌انداز گسترده‌تر بانکداری سرمایه‌گذاری، بانک‌های بزرگ وال استریت کمتر کارآفرین، چابک‌تر و بیشتر شبیه به خدمات شهری شده‌اند. این تغییر – همراه با موج اخیر ادغام – بر نیاز اساسی به آنچه کاسکادیا به عنوان یک شرکت مستقل نوآور و انعطاف پذیر به بازار می آورد، تأکید می کند.

باتلر قبلا با دایموند در مورگان استنلی کار می کرد. او دایموند و تام کینگ، یکی دیگر از شرکای اطلس، را «افرادی» توصیف کرد.

باتلر گفت: “ما بر این باوریم که فرصتی برای انجام کاری واقعا ویژه با کمک اطلس داریم.”

علاوه بر گسترش تیم، Cascadia قصد دارد خدمات مشاوره ای خود را در زمینه افزایش سرمایه و روش های ارزش گذاری، از جمله موارد دیگر، گسترش دهد.

باتلر در سال 2000 شرکت Cascadia را به همراه کوین کیبل، که در حال حاضر مدیر عامل شرکت است، تأسیس کرد. سال گذشته، 150 میلیون دلار برای یک شرکت اکتسابی با هدف ویژه یا SPAC به نام Cascadia Acquisition Corp. جمع‌آوری کرد که شرکتی در زمینه‌های رباتیک و هوش مصنوعی را هدف قرار داده است. این شرکت هنوز نام شرکتی را که قصد دارد از طریق وسیله نقلیه SPAC خریداری کند، اعلام نکرده است.

Cascadia همچنین از طریق Cascadia Private Capital، بخش بانکداری تجاری خود، در شرکت ها سرمایه گذاری مستقیم می کند. در سال 2018، Cascadia اعلام کرد که با ایجاد “باشگاه سرمایه گذاری” خود، متشکل از Cascadia Private Capital و سایر حامیان علاقه مند به معاملات بلندمدت، تا 500 میلیون دلار در شرکت های شمال غربی اقیانوس آرام سرمایه گذاری خواهد کرد.