• خانه
  • اخبار
  • بانکدار سابق گلدمن ساکس استارتاپ جدیدی را راه اندازی می کند تا به برندها در رشد جوامع Web3 کمک کند

بانکدار سابق گلدمن ساکس استارتاپ جدیدی را راه اندازی می کند تا به برندها در رشد جوامع Web3 کمک کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بانکدار سابق گلدمن ساکس استارتاپ جدیدی را راه اندازی می کند تا به برندها در رشد جوامع Web3 کمک کند

بانکدار سابق گلدمن ساکس استارتاپ جدیدی را راه اندازی می کند تا به برندها در رشد جوامع Web3 کمک کند
اسپنسر چنگ. (عکس متاستاتیک)

فرصت‌های ایجاد شده توسط Web3، که به عنوان تکرار بعدی اینترنت مورد ستایش قرار می‌گیرد، شرکت‌های مختلفی را در مراحل اولیه مانند Metastitch، یک استارت‌آپ جدید در سیاتل به رهبری یک بانکدار سرمایه‌گذاری سابق، جذب کرد.

اسپنسر چنگ سال گذشته گلدمن ساکس را ترک کرد تا جهش کند و Metastitch را برای ایجاد یک پلتفرم جدید راه اندازی کرد که به برندها کمک می کند تعهد جامعه به Web3 را مدیریت کنند.

چنگ یک دور مقدماتی را جمع آوری کرده و با استارت آپ مستقر در سیاتل Madrona Venture Labs در این سرمایه گذاری شریک شده است.

متاستیچ به وعده Web3 متکی است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است و هدف آن کنترل و مالکیت بیشتری بر دارایی های دیجیتالی بدون واسطه شخص ثالث است. این شامل فناوری‌های پررونقی مانند ارز دیجیتال و NFT است.

مفهوم پشت Metastitch (با برند لباس NFT اشتباه نشود) کمک به برندهای Web3 برای شناسایی و تعامل با جامعه خود است. چنگ گفت که پس از شنیدن صحبت های شخصی در مورد کنسرت دیجیتالی که در آن شرکت کرده بودند و اینکه چقدر سرگرم کننده بود، برای راه اندازی شرکت الهام گرفت.

چنگ می‌گوید: «برندهای وب 3 قدرت جامعه را تشخیص می‌دهند، اما با چالش درک اینکه اعضای جامعه آنها چه کسانی هستند (مشتریان و طرفداران) روبرو هستند، چه رسد به اینکه چگونه افراد جدید مناسب را شناسایی و جذب کنند.

چنگ گفت، با توجه به عناصر شناسایی مختلف مانند آدرس کیف پول، نام‌های کاربری Discord، دسته‌های توییتر و موارد دیگر، کار با جامعه Web3 چالش‌های جدیدی را ایجاد می‌کند. Metastitch می خواهد کمک کند.

چنگ گفت: «ما می‌خواهیم به برندها این توانایی را بدهیم که مغز، هسته و نقطه کنترل مرکزی برای فعالیت‌های Web3 خود داشته باشند.

برخی از برندها پروژه های مرتبط با Web3 خود را راه اندازی می کنند. به عنوان مثال، استارباکس در اوایل این ماه اعلام کرد که قصد دارد از NFT برای ایجاد یک جامعه دیجیتال و دسترسی به مزایای انحصاری استفاده کند.

Madrona Venture Labs اخیرا میزبان یک رویداد راه اندازی Web3 بود. مایک فریدگن، مدیر عامل MVL، گفت که استودیو به دلیل استعدادی که در این بخش جریان دارد، در مورد Web3 هیجان زده است. او همچنین متعهد به “وعده و قدرت اینترنت متعلق به مصرف کنندگان، توسعه محصولات جامعه محور و ایجاد ارزش مشترک” است.

فریدن گفت: “ما بر این باوریم که فرصت استفاده نشده ای برای Metastitch وجود دارد تا شرکت کنندگان Web3 را با بینش عمیق تر و دیدی منحصر به فرد از ارزشمندترین کاربران خود فعال کند.”

چنگ تنها کارمند Metastitch است، اما این استارتاپ در حال استخدام است. این شرکت با تعداد انگشت شماری از مشتریان خلبان کار می کند و یک لیست انتظار دارد.