• خانه
  • اخبار
  • باشگاه هاوس در حال کار بر روی یک توانایی جدید برای بازی یک گروه در رومیان است

باشگاه هاوس در حال کار بر روی یک توانایی جدید برای بازی یک گروه در رومیان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
باشگاه هاوس در حال کار بر روی یک توانایی جدید برای بازی یک گروه در رومیان است

ویژگی جدید Club House به کاربران اجازه می دهد تا به صورت گروهی در سیستم عامل های اندروید و iOS بازی کنند.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، این قابلیت در باشگاه با معرفی بازی Wild Cards در این اپلیکیشن آغاز می شود. این بازی شامل یک سری سوالات است که در طی آن کاربران تشویق می شوند تا علاوه بر صحبت با یکدیگر، با سایر اعضای تیم ارتباط بیشتری برقرار کنند.

در حال حاضر این بازی فقط به زبان انگلیسی موجود است. برای شروع بازی کاربران باید دکمه + Rooms و سپس گزینه Games را انتخاب کنند. پس از ورود به یکی از اتاق های این شبکه اجتماعی، امکان دعوت دوستان به آنجا وجود دارد. سپس می توانید با کلیک روی گزینه Start Game بازی را شروع کنید. این بازی حاوی لیستی از سوالاتی است که از کاربران خواسته می شود در مورد آنها نظر دهند. به عنوان مثال، از کاربران خواسته می شود تا در مورد یک فیلم خاص نظر دهند یا در سه دقیقه فیلمی را نام ببرند که همه اعضای رم به آن علاقه دارند.

به نظر می رسد با تداوم شرایط اپیدمی کرون و حضور برخی مصرف کنندگان از راه دور، چنین فضایی می تواند برای آنها مفید باشد و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گیرد. از سوی دیگر این قابلیت بر رقابت با سایر شبکه های اجتماعی و ایجاد امکانات جدید برای تشویق کاربران به ادامه استفاده از این پلتفرم تمرکز خواهد داشت.