• خانه
  • اخبار
  • بازی ویدیویی «Lost Ark» که توسط آمازون منتشر شد، در هفته اول انتشار رکوردهای Steam را به نام خود ثبت کرد

بازی ویدیویی «Lost Ark» که توسط آمازون منتشر شد، در هفته اول انتشار رکوردهای Steam را به نام خود ثبت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازی ویدیویی «Lost Ark» که توسط آمازون منتشر شد، در هفته اول انتشار رکوردهای Steam را به نام خود ثبت کرد


بازی ویدیویی «Lost Ark» که توسط آمازون منتشر شد، در هفته اول انتشار رکوردهای Steam را به نام خود ثبت کرد
(تابوت گمشده اسکرین شات)

بازی آنلاین اخیر آمازون منتشر شده است تابوت گمشده در حین بازی در ویترین دیجیتال Steam چندین رکورد را شکست.

تابوت گم شده، توسعه یافته توسط Smilegate RPG، یک بازی نقش آفرینی آنلاین چند نفره عظیم (MMORPG) است که در ابتدا در کره جنوبی در اواخر سال 2019 راه اندازی شد. بازیکنان به عنوان جنگجویان جوان، جادوگران، هنرمندان رزمی و کاربران جادویی وارد دنیای Arkesia می شوند که “من از طریق آنها انتخاب شدم. پیشگویی برای جستجوی مصنوعاتی که قادر به نجات جهان از قدرت بیداری هرج و مرج هستند.

در راه اندازی آن در 11 فوریه. تابوت گمشده همانطور که توسط ردیاب های مستقل مانند SteamDB نشان داده شده است، به سرعت از نمودارهای Steam صعود کرد و به اوج 1,325,305 بازیکن در 12 فوریه رسید.

این دومین تعداد بازیکن همزمان است که تا به حال در Steam ردیابی شده است، پس از رکورد 3.26 میلیون ثبت شده در سال 2018. PlayerUnknown’s Battlegrounds، و دوره با بیشترین تعداد برای هر MMORPG در Steam. او هم همین کار را کرد تابوت گمشده بیشترین بازی در Steam در 24 ساعت پس از اولین بازی.

علاوه بر این، تابوت گمشده بین پخش کنندگان زنده و مخاطبان آنها در پلتفرم پخش آنلاین توییچ آمازون محبوب بود. در طول پنجره راه اندازی بازی، با توجه به اعداد داخلی آمازون، تابوت گمشده با تماشای 59.9 میلیون ساعت محتوا در مجموع بیش از 112000 استریم، به 1.2 میلیون بیننده به طور همزمان رسید.

مایک فرازینی، معاون بخش بازی‌های آمازون، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: «هدف ما این است که هم برای گیمرها و هم برای توسعه‌دهندگان به شرکتی تبدیل شویم که علاقه زیادی به بازی دارد.

“کشتی گمشده اولین بازی ما است که به صورت خارجی توسعه یافته است و با پذیرش زودهنگام بازیکنان و اینکه بتوانیم از بهترین‌های آمازون استفاده کنیم – از Prime Gaming و Twitch گرفته تا Amazon Retail و دیگران – بسیار تشویق شده‌ایم تا به بازی کمک کنیم تا به یک بازی بزرگ دسترسی پیدا کند و لذت ببرد. تماشاگران بازیکنان در سراسر جهان.”

بازی ویدیویی «Lost Ark» که توسط آمازون منتشر شد، در هفته اول انتشار رکوردهای Steam را به نام خود ثبت کرد
(تابوت گمشده اسکرین شات)

در حالی که اعداد برای خود صحبت می کنند، تابوت گمشدهموفقیت ‘s با چند هشدار همراه است. تعدادی از بزرگترین نام ها در ژانر MMORPG از ویترین دیجیتال جداگانه خود استفاده می کنند (World of Warcraft، Guild Wars 2) یا بازیکنان خود را بین چندین پلتفرم مختلف تقسیم کنیدفاینال فانتزی چهاردهم، سرنوشت 2).

همینطور، تابوت گمشده در برابر رقابت محدود کار می کند. رکورد قبلی برای کاربران همزمان MMORPG در Steam در واقع متعلق به آمازون است دنیای جدید، که درست پس از راه اندازی در سپتامبر، از بیش از 913000 بازیکن همزمان فراتر رفت.

تابوت گمشده همچنین هیچ هزینه ای برای بازی ندارد، که همیشه باعث افزایش تعداد کاربران هر بازی خواهد شد. می توانید دانلود و اجرا کنید تابوت گمشده رایگان و تمام خریدهای درون برنامه ای او اختیاری هستند، مانند Starter Packs، که مقادیر زیادی ارز درون بازی ارائه می دهد، و یک ماهه Crystalline Aura buff، که زندگی شخصیت شما را کمی آسان تر می کند. گران ترین بسته همچنین شامل چندین جایزه آرایشی مانند لباس های ویژه برای قهرمانان و یک اسب جنگی ویژه است.

با این حال، شایان ذکر است تابوت گم شده، مانند دنیای جدید، در زمان مناسب بیرون می آید همانطور که PC Gamer پیشنهاد می کند، تابوت گمشده یک خزنده سیاه چال به همان اندازه هک و شیب است (من فکر می کنم دیابلو) از آنجایی که یک MMORPG سنتی است و کار مناسبی برای متعادل کردن نقاط قوت هر دو ژانر به طور همزمان انجام می دهد.

طرفداران بازی های RPG اکشن اعتیاد آور برای رایانه شخصی اخیراً چیزی جز برنامه های افزودنی برای نگرانی ندارند راه تبعید، ممکن است بسیاری از آنها مهاجرت کرده باشند تابوت گمشده فقط خارش همان خارش “کشتن کل انبوهی از هیولاها به یکباره.”