• خانه
  • اخبار
  • بازی ویدیویی جدید Web3 به کارگردانی Days Gone در شمال غربی اقیانوس آرام پسا آخرالزمانی می گذرد.

بازی ویدیویی جدید Web3 به کارگردانی Days Gone در شمال غربی اقیانوس آرام پسا آخرالزمانی می گذرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازی ویدیویی جدید Web3 به کارگردانی Days Gone در شمال غربی اقیانوس آرام پسا آخرالزمانی می گذرد.

بازی ویدیویی جدید Web3 به کارگردانی Days Gone در شمال غربی اقیانوس آرام پسا آخرالزمانی می گذرد.
این چند صد سال آینده است و آن سیاتل است نه خوب (تصویر لیتوس)

مدیر خلاقیت 2019 روزها گذشت روز پنجشنبه اعلام کرد که پروژه بعدی او است خاکستر شدنبازی Web3 که در شمال غربی اقیانوس آرام پس از آخرالزمان اتفاق می افتد.

جان گاروین قبلاً از سال 1997 تا 2019 مدیر استودیو سازنده پلی‌استیشن، Bend Studio، در Bend، اورگان بود. در آنجا، گاروین در فرنچایزهای پلی‌استیشن کار می‌کرد. فیلتر سیفون، مقاومت، و Uncharted. سپس در دسامبر 2019 استودیو Bend را ترک کرد روزها گذشت ارسال شده.

گاروین اکنون خالق و کارگردان است خاکستر، که در استودیوی جدید Liithos مستقر در سن دیگو، که توسط گاروین به همراه کهنه‌کار PlayStation، Michael Mumbauer و Alex Rusman، رئیس صندوق Metaverse در بنیاد HBAR، که شبکه کربن غیرمتمرکز و ظاهرا منفی Hedera را مدیریت می‌کند، تأسیس شده‌است.

خاکستر شدن برای PC، کنسول ها و Hedera بدون تاریخ انتشار قطعی برنامه ریزی شده است. این اکشن صدها سال بعد در نزدیکی سیاتل آخرالزمان پس از آب و هوا اتفاق می‌افتد، جایی که سیل، آتش‌سوزی جنگل‌ها و شعله‌ور شدن یک حلقه آتشفشانی آتشفشانی گرد هم آمدند تا مکان را نابود کنند.

در بالای همه چیز کهجیب های انرژی تاریک به نام Trace ظهور کرده اند که منبع جدیدی از انرژی را به قیمت تخریب بسیاری از شهرها و بی ثبات کردن بیشتر الگوهای آب و هوا ارائه می دهند.

در این زمینه، خاکستر شدن در ابتدا به عنوان یک بازی ماجراجویی داستان محور و تک نفره شارژ می شود، اما بعداً از فناوری Web3 برای تکامل در جهت های PVE چند نفره و چند نفره و همچنین محتوای تولید شده توسط کاربر و اقتصاد مبتنی بر بازیکن استفاده می کند.

گاروین در بیانیه‌ای به VentureBeat گفت: «هدف ما ایجاد یک نسل واقعاً بعدی، یک دنیای باز است. مثل همیشه، تمرکز ما بر خلق شخصیت‌های مورد علاقه، داستان‌های جذاب و گیم‌پلی تکاملی و جهانی ارزش کاوش است، نه تنها در بازی‌ها، بلکه در رسانه‌های دیگر نیز.

خاکستر شدن به عنوان یک فرنچایز ترانس مدیا ساخته می شود. ویترین دیجیتال در وب سایت رسمی Liithos یک کتاب کمیک دیجیتال را ارائه می دهد که به آن نیز می گویند خاکستر شدننوشته گاروین با هنر برت بوث (تیتان های نوجوان، StormWatch، لیگ عدالت آمریکا)، برای اکران در سپتامبر 2023 برنامه ریزی شده است. قیمت این کمیک 100 دلار است که شامل یک NFT “توکن موسس” است.