• خانه
  • اخبار
  • بازی موبایل Lord of the Rings با نام The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ارائه شد

بازی موبایل Lord of the Rings با نام The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بازی موبایل Lord of the Rings با نام The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth ارائه شد

ناشر بازی های ویدیویی هنرهای الکترونیکیاو پس از چند سال دوری از دنیای سرزمین میانه تصمیم گرفت به این دنیا بازگردد. همین دیروز، EA اعلام کرد که همکاری خود را با Middle-earth Enterprises تمدید کرده است. امروز، EA Capital Games رسما اعلام کرد که در حال کار بر روی یک بازی موبایل جدید از فرنچایز ارباب حلقه ها با نام The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth است.

بازی موبایل ارباب حلقه ها

اطلاعات کمی در مورد این بازی در زمان نگارش این مقاله وجود دارد، به جز اینکه این بازی یک RPG رایگان و نوبتی خواهد بود. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth همچنین شامل مجموعه‌هایی از فرنچایزهای محبوب ارباب حلقه‌ها و World of Warcraft خواهد بود. البته هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نشده است.

مالاچی بویل، نایب رئیس Mobile Arts RPG در Electronic Arts، گفت:

ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با Saul Zaentz و Middle-earth Enterprises در نسل بعدی بازی‌های نقش‌آفرینی موبایلی شریک شویم. تیم ما پر از طرفداران ارباب حلقه ها و هابیت است و هر روز آنها شور و استعداد خارق العاده خود را جمع می کنند تا تجربه ای قابل اعتماد را برای بازیکنان تضمین کنند. ترکیبی از گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن سینمایی و هنر نورپردازی، بازیکنان را در فانتزی سرزمین میانه غرق می کند، جایی که با شخصیت های مورد علاقه خود روبرو می شوند.

بازی موبایل ارباب حلقه ها

بازی موبایل ارباب حلقه ها

EA تجربه زیادی با بازی های ارباب حلقه ها دارد. زیرا این شرکت در حال کار بر روی بازی های معروف و قدیمی مانند The Lord of the Rings: The Return of the King و همچنین بازی های دوگانه استراتژیک The Lord of the Rings: Battle for Middle-earth است.

EA قطعا سرمایه گذاری زیادی در صنعت بازی های موبایلی انجام می دهد، زیرا این شرکت اخیرا یک نسخه موبایل را منتشر کرده است. Apex Legends همچنین اعلام شد که قرار است در ماه می 2022 منتشر شود. این شرکت همچنین با خرید 1.4 میلیارد دلار از استودیوی Playdemic Games در ژوئن 2021، گام های مهمی در جاه طلبی های بازی های موبایلی خود برداشت.

نظر شما در مورد بازی موبایل جدید دنیای Middleland و فرنچایز محبوب Lord of the Rings و World of Warcraft از Jay. RR تالکین افسانه ای چیست؟ آیا منتظر بازی The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth در گوشی هوشمند خود هستید؟