منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • بادز ایر 3 با رنگ آبی و طراحی خاص خود در کشور چین ارائه شده است

بادز ایر 3 با رنگ آبی و طراحی خاص خود در کشور چین ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
دامپزشک فنی و فیزیکدان کریستینا لوماسنی با جیمز ماتیس، ژنرال بازنشسته و رئیس سابق دفاع ازدواج کرد.

فیلمی که در مراسم امروز برای Realme GT Neo3 هلد هدفون بی سیم Buds Air 3 را در همین رنگ و لعاب معرفی کرد. هر دو دستگاه دارای طرح های رنگی بسیار مشابه هستند. به نظر می رسد که این برند امیدوار است که آنها را همزمان بفروشد.

هدفون Buds Air 3 از همان رنگ و خطوط دوتایی استفاده می کند که نسخه Le Mans Realme GT Neo3 نامیده می شود. این شرکت ادعا می کند که از فرآیند پوشش هفتگی و فناوری اسپری UV استفاده می کند. این هدفون TWS از طراحی داخلی استفاده می کند و دارای درایور 10 میلی متری LCP Dynamic Bass Boost است که می تواند صدا را با تاخیر بسیار کوتاه 88 میلی ثانیه تولید کند.

این هدفون در کنار رنگ خاص در رنگ های آبی و سفید نیز به فروش می رسد. Buds Air 3 دارای سیستم کاهش نویز به نام «Deep Sea» است که می تواند نویز را تا 42 دسی بل کاهش دهد و حتی اولین گواهی کاهش نویز با کارایی بالا را از راینلند دریافت کرده است. این سیستم با میکروفون دوگانه کار می کند.

Buds Air 3 در رنگ آبی و طراحی خاص در کشور چین ارائه شده است

عمر باتری رله Buds Air 3

عمر باتری وعده داده شده حداکثر 30 ساعت با قاب شارژ در حالت عادی و 22 ساعت با ANC روشن است. بدون قاب، این هدفون 5.5 ساعت دوام می آورد. شارژ 10 دقیقه ای برای 100 دقیقه استفاده نیز قول داده شده است.

قرقره Buds Air 3 در انواع مختلف با استاندارد مقاومت در برابر آب IPX5 محافظت می شود. اگرچه این نکته محدود به هدفون است و بهتر است با کیس دلتان را به دریا نزنید!

به نقل از منبعدر فروش اولیه، مصرف کنندگان می توانند فیلم Air Buds 3 را تنها با قیمت حدود 54 دلار خریداری کنند، در حالی که قیمت واقعی آن حدود 63 دلار است. پیش فروش در چین از امروز شروع می شود و فروش رسمی از یک هفته دیگر آغاز می شود، یعنی. 10 آوریل 1401

هدفون جدید رایلی آیا از نظر طراحی و امکانات و در نهایت قیمت آن را دوست دارید؟