• خانه
  • اخبار
  • باتری حجمی برای نسخه بزرگتر Samsung Galaxy Watch 5 طراحی شده است

باتری حجمی برای نسخه بزرگتر Samsung Galaxy Watch 5 طراحی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
باتری حجمی برای نسخه بزرگتر Samsung Galaxy Watch 5 طراحی شده است

ساعت های هوشمند سامسونگ از جمله بهترین محصولات موجود در بازار در این رده هستند و هر ساله نسبت به نسل قبل پیشرفت های زیادی را تجربه می کنند. در همین راستا طبق اخبار منتشر شده باتری بزرگی برای نسخه بزرگتر ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی 5 در نظر گرفته شده است. ترنجی با من باش.

باتری حجیم نسخه بزرگتر Samsung Galaxy Watch 5 می تواند دلیل خوبی برای خرید این گجت باشد

امروزه، ساعت‌های هوشمند، از نظر عملکرد و مزایا کلی، مطمئناً از اصول ساده و گزارش‌نشده و کتاب‌های حدود یک دهه پیش خود فاصله زیادی گرفته‌اند. اما هنوز یک چیز بزرگ وجود دارد که سازندگان پیشرو جهان باید روی آن به طور جمعی برای بهبود آن کار کنند و آن احتمالا چیزی جز باتری ها نیست. در حالی که شرکت هایی مانند گارمین اغلب جدیدترین پوشیدنی های خود را با عمر باتری چند هفته ای (به جای چند روز) تبلیغ می کنند، متاسفانه دو بزرگترین تامین کننده ساعت های هوشمند در جهان (اپل و سامسونگ) در جهت های بسیار متفاوتی هستند.

اخبار جدید به اندازه باتری گلکسی واچ 5 اشاره می کند: احتمالاً 276 میلی آمپر ساعت

در حالی که انتظار نداریم گلکسی واچ 5 و سری اپل واچ 8 در این بخش حیاتی امسال تفاوت بزرگی ایجاد کنند، اما حداقل برای سامسونگ، این شرکت مطمئناً در حال آماده سازی پیشرفت بزرگی است که مصرف کنندگان قطعاً در دنیای واقعی متوجه آن خواهند شد. . گلکسی واچ 5 همانند مدل قبلی خود در سال 2021 در اندازه های 40 و 44 میلی متری عرضه خواهد شد و نسخه اصلی احتمالاً با باتری 276 میلی آمپر ساعتی عرضه خواهد شد.

باتری حجیم برای نسخه بزرگتر Samsung Galaxy Watch 5

این نشان دهنده افزایش ظرفیت حدود 12 درصدی نسبت به سلول 247 میلی آمپر ساعتی در نسخه کوچکتر است. گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 4 کلاسیک و اکنون اندازه باتری 397 میلی آمپر ساعتی در نسخه بزرگتر گلکسی واچ 5 تقریبا تایید شده است. اگر این عدد واقعا تجاری سازی شود و شاهد استفاده از آن باشیم، باتری 361 میلی آمپری در گلکسی واچ 4 نسخه 44 میلی متری برای افزایش کمی کمتر از 10 درصد ظرفیت کافی خواهد بود و این تغییری در رقابت این شرکت ایجاد نخواهد کرد. . چنین ارتقایی نباید به سامسونگ اجازه دهد تا از این منظر خاص به رقابت با رقیب همیشگی اپل ادامه دهد.

مطابق با PhoneArenaاگرچه ارقامی مانند این به دلیل مشکلاتی مانند بهینه سازی نرم افزار و بسیاری از پردازنده های مختلف مورد استفاده دو شرکت همیشه مستقیماً قابل مقایسه نیستند، اما اپل واچ سری 7 نسخه 45 میلی‌متری اکنون با یک باتری 309 میلی‌آمپری در داخل عرضه می‌شود. اگر گذشته را ملاک قرار دهیم، بعید است که این عدد برای اپل واچ سری 8 افزایش زیادی پیدا کند.

Samsung Galaxy Watch 5 می تواند به سنسور دماسنج مجهز شود

این بدان معنی است که طرفداران اپل ممکن است مجبور شوند تا 18 ساعت را برای عمر باتری صرف کنند، در حالی که سامسونگ احتمالاً کمی بیشتر ارائه خواهد کرد. متأسفانه، این مشخصات باتری اساساً تمام آن چیزی است که در مورد Galaxy Watch 5 و Watch 5 کلاسیک می دانیم، اما با نزدیک شدن به ماه اوت، این مشخصات به تدریج افزایش می یابد. نظر شما در این مورد چیست؟ اگر شاهد بهبود عمر باتری باشید، آیا این ساعت هوشمند را می خرید؟ معیار شما برای خرید ساعت هوشمند چیست؟