• خانه
  • اخبار
  • بابی واگنر ستاره NFL به بچه ها کمک می کند تا در مورد فناوری که زندگی او را خارج از فوتبال شکل داده است، بیاموزند

بابی واگنر ستاره NFL به بچه ها کمک می کند تا در مورد فناوری که زندگی او را خارج از فوتبال شکل داده است، بیاموزند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بابی واگنر ستاره NFL به بچه ها کمک می کند تا در مورد فناوری که زندگی او را خارج از فوتبال شکل داده است، بیاموزند

بابی واگنر ستاره NFL به بچه ها کمک می کند تا در مورد فناوری که زندگی او را خارج از فوتبال شکل داده است، بیاموزند
بابی واگنر، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، که از آن زمان به لس آنجلس رامز نقل مکان کرده است، در طی یک توقف در شرکت خدمات مالی استپ، در جریان تور خود از شرکت‌ها و مشاغل فناوری دره سیلیکون در روز دوشنبه. (عکس از تری نگوین)

بابی واگنر، ستاره سابق سیاتل سیهاوکز، فرصتی را که از فوتبال دور شد تا در مورد کسب و کار، سواد مالی و فناوری اطلاعات بیشتری کسب کند، با علاقه به یاد می آورد. و اکنون او به جوانان کمک می کند فرصت های مشابه را تجربه کنند.

واگنر با مشارکت شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر سیلیکون ولی، Next Play Capital، روز دوشنبه میزبان حدود 21 دانش آموز برای تور شرکت ها و شرکت های تحت حمایت سرمایه خطرپذیر در منطقه خلیج سانفرانسیسکو بود.

واگنر این را فرصتی می‌داند تا بچه‌هایی را که در غیر این صورت نمی‌توانستند، بگیرد و به آنها امکان دسترسی پشت صحنه به نوآوران در اکوسیستم سرمایه‌گذاری را بدهد، جایی که می‌توانند درباره کارآفرینی، امور مالی و سرمایه‌گذاری اولیه بشنوند.

واگنر به brooztechnology گفت: “ایده این است که آنها را در معرض چیزی قرار دهم که کمی قبل از آن در معرض آن بودم.” هفته گذشته، او در سیاتل بود تا میزبان زمین باشگاه پسران و دختران کینگ کانتی 2022 در استادیوم هاسکی باشد.

اسطوره Seahawks 10 سال در سیاتل بازی کرد، جایی که او عنوان Super Bowl را به دست آورد و خود را به عنوان یک طرفدار مورد علاقه هواداران تثبیت کرد و خط دفاع تیم را به عنوان کاپیتان رهبری کرد. واگنر همچنین در صحنه فناوری شهر مشارکت کرد و نکات مخاطره‌آمیز و سرمایه‌گذاری فرشته را یاد گرفت و در نهایت به عنوان یک شریک عمومی در سال 2020 به Fuse ملحق شد.

کامرون بورومند، شریک عمومی فیوز، در ماه مارس پس از اینکه Seahawks خط دفاع All-Pro را به لس آنجلس رمز مبادله کرد، به brooztechnology گفت: “ما هیجان زده هستیم که به ساختن با بابی ادامه دهیم.”

روز دوشنبه، واگنر و دانشجویان از Bessemer Venture Partners، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر بازدید کردند. استپ، یک شرکت خدمات مالی؛ X، بخش تحقیق و توسعه گوگل؛ و Skydio، سازنده هواپیماهای بدون سرنشین.

brooztechnology با واگنر صحبت کرد تا در مورد کمک به بچه ها، یادگیری در مورد صحنه فناوری لس آنجلس و چیزهایی که او در سیاتل از دست می دهد صحبت کند. مصاحبه ما برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

بابی واگنر ستاره NFL به بچه ها کمک می کند تا در مورد فناوری که زندگی او را خارج از فوتبال شکل داده است، بیاموزند
دانش‌آموزان، از جمله یکی از آنها که یک هواپیمای بدون سرنشین را اداره می‌کند، در مرکز Skydio، سازنده هواپیماهای بدون سرنشین. (عکس از تری نگوین)

brooztechnology: این رویداد به یاد می‌آورد که چگونه شروع کردید و وارد فناوری و تجارت شدید. آیا احساس می کنید هنوز در مورد این شرکت ها و این صحنه فناوری یاد می گیرید؟

واگنر: من قطعا می بینم که هنوز در حال یادگیری هستم. شرکت های زیادی هستند که کارهای شگفت انگیزی انجام می دهند. و من همچنان در تلاش برای یادگیری هر یک هستم. برای من به همان اندازه که برای بچه ها تجربه ارزشمندی است.

یک درس یا تجربه امروز چیست که امیدوارید این بچه ها با خود به خانه ببرند؟

بزرگترین چیز این است که امیدوارم آنها تازه متوجه شوند که تجارت چیزی فراتر از راه اندازی یک شرکت است. راه های مختلفی برای ایجاد شرکت وجود دارد. شما می توانید در شرکت ها سرمایه گذاری کنید، می توانید شرکت ها را بخرید، می توانید سهام برخی از شرکت هایی را که هر روز استفاده می کنید خریداری کنید. ما فقط آنها را در معرض آن قرار می دهیم و ایده سواد مالی را زودتر پیش می بریم. من نمی دانستم چگونه چک بنویسم یا حتی چیزی از آن را بفهمم تا اینکه به لیگ رسیدم. امیدوارم این به آنها اعتماد به نفس بدهد تا زودتر از من به این چیزها بپردازند.

اوضاع با فیوز چگونه است؟ آیا فکری برای اجرای چنین برنامه ای با آن بچه ها در سیاتل وجود داشت؟

من سعی می‌کردم دقیقاً همان کاری را که سال‌ها پیش انجام می‌دادم تقلید کنم، بنابراین می‌خواستم آن را در سیلیکون ولی انجام دهم. اما هیچ چیز مانع از گسترش این موضوع به فیوز و حتی آوردن تعدادی از بچه ها به سیاتل نیست. من واقعاً احساس می کنم این می تواند شروع چیزی باشد که به چیزی حتی بزرگتر تبدیل شود. با ارتباطاتم در سیلیکون ولی، با ارتباطاتم در سیاتل، با ارتباطاتم در حال حاضر در لس آنجلس، فکر می‌کنم قطعاً گروه‌های زیادی وجود دارند که می‌توانیم به آنها کمک کنیم. شاید ما گروهی هستیم که شروع کرده ایم بچه ها را در معرض چیزهایی قرار می دهیم که باید در مدرسه یاد بگیرند.

شما اساسا مالک ساحل غربی هستید. شما سیاتل، لس آنجلس و منطقه خلیج را دارید.

این برنامه است. این برنامه است.

بابی واگنر ستاره NFL به بچه ها کمک می کند تا در مورد فناوری که زندگی او را خارج از فوتبال شکل داده است، بیاموزند
بابی واگنر در حال بازی با Seahawks در سال 2019 (عکس فایل brooztechnology/Kevin Lisota)

شما میزبان هستید اردوی فوتبال این هفته در دبیرستان قدیمی شما در حین انجام این کار سواد تجاری، کمی در مورد اینکه هنوز هم بچه ها را وارد فوتبال می کنید صحبت کنید.

امروز برای بزرگترها سواد مالی می‌دهیم و بعد چهارشنبه می‌دویم و بازی دوست دارم را با بچه‌های کوچک بازی می‌کنیم. فوتبال یک ورزش شگفت‌انگیز است که در آن با فرهنگ‌های مختلف در تماس هستید. و سطوح زیادی از رهبری، تیمی و اخلاق ورزشی وجود دارد. این چیزی است که به من در زندگی بعد از فوتبال کمک می کند … در دنیای تجارت. من مشتاقانه منتظر هستم که این را برای همه بیاورم.

آیا می توانید صحنه های فناوری در سیاتل و لس آنجلس را مقایسه کنید؟

یک تفاوت بین صحنه سیاتل و صحنه لس آنجلس این است که احتمالاً زندگی شبانه کمی بیشتر در لس آنجلس وجود دارد، بنابراین معاملات زیادی برای بیرون رفتن و انجام چنین کارهایی انجام می شود. من فکر می کنم سیاتل کمی تکنولوژی است، اما LA کمی تنوع بیشتری دارد زیرا بسیار بزرگ است. شما افرادی دارید که به فناوری علاقه دارند، افرادی دارید که موسیقی می سازند که به فناوری نیز علاقه مند هستند، شما پسران و دخترانی دارید که به فناوری مصرف کننده علاقه دارند. عناصر مختلفی در اینجا وجود دارد زیرا چه کسی LA را دوست ندارد؟

چیزی جدید یا قابل توجه که در حال حاضر در زمینه فناوری مورد علاقه شما باشد؟

بسیاری از کارهایی که ما در فیوز انجام می دهیم همان چیزی است که من واقعاً برای آن هیجان زده هستم. من واقعاً برای حفظ ارتباط هیجان‌زده هستم زیرا احساس می‌کنم صحنه فناوری به دنبال آن گروه تازه‌شده، جوان و گرسنه است و ما آن گروهی هستیم که می‌خواهیم به شهر آنچه را که به دنبالش هستند، بدهیم.

دلت برای سیاتل تنگ شده است؟

من هنوز در حال تلاش برای بازگشتم هستم، بنابراین فکر نمی‌کنم تا زمانی که وارد فصل شوم، واقعاً به من ضربه بزند. تنها چیزی که احساس می‌کنم دلم برایش تنگ خواهد شد، محاصره شدن با همه درختان و تمام آب و برخورد ماه با آب در شب است. این چیزی است که من به یاد دارم. و البته مردم.

خوب، ما برای شما آرزوی موفقیت در مورد Rams داریم، به نوعی … شما می دانید که چگونه پیش می رود. نگاه کردن به پایین باید احساس عجیبی داشته باشد شماره خود را در پشت پیراهن خود ببینید.

بله کمی. من برای سفر جدید هیجان زده هستم. … احساس می کنم [Seattle] عشق. خیلی ها فکر می کنند من برای همیشه رفته ام. فقط دیگه اونجا بازی نمیکنم