• خانه
  • اخبار
  • این یک جلسه است! پیت دیویدسون، کمدین، هفته آینده هدایت سفر فضایی زیرمدار Blue Origin را بر عهده خواهد داشت

این یک جلسه است! پیت دیویدسون، کمدین، هفته آینده هدایت سفر فضایی زیرمدار Blue Origin را بر عهده خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این یک جلسه است! پیت دیویدسون، کمدین، هفته آینده هدایت سفر فضایی زیرمدار Blue Origin را بر عهده خواهد داشت

این یک جلسه است! پیت دیویدسون، کمدین، هفته آینده هدایت سفر فضایی زیرمدار Blue Origin را بر عهده خواهد داشت
پیت دیویدسون، یکی از بازیگران سریال Saturday Night Live، قرار است با پنج خلبان فضایی دیگر در ماموریت فضایی زیر مداری Blue Origin در 23 مارس همراهی شود. (عکس های Blue Origin)

شرکت فضایی جف بزوس، Blue Origin، تایید کرده است که پیت دیویدسون، کمدین سریال Saturday Night Live، هفته آینده، کمتر از یک سال پس از به تصویر کشیدن فضانوردی بدبخت در مریخ در یک برنامه اسکچ شبانه NBC، به فضا خواهد رفت.

بزوس دیویدسون را همراهی نخواهد کرد، اگرچه این تصوری بود که برخی از شایعات در مورد پرواز هفته گذشته ایجاد کردند. در عوض، پنج مسافر پولی با این بازیگر 28 ساله سوار خواهند شد که در سال 2020 فیلمی نیمه اتوبیوگرافیک با عنوان پادشاه استاتن آیلند را نویسندگی و بازی کرد.

پنج خلبان فضایی دیگر فهرست شده در اطلاعیه امروز عبارتند از:

  • مارتی آلنسرمایه گذار فرشته و مدیر عامل سابق Party America و California Closet Company، در میان دیگران.
  • مارک هیگلرئیس و مدیر عامل Tricor International، یک شرکت توسعه املاک مسکونی و تجاری.
  • شارون هیگل، بنیانگذار SpaceKids Global، یک سازمان غیرانتفاعی با تمرکز بر STEAM + آموزش، با تمرکز ویژه بر توانمندسازی دختران. SpaceKids در برنامه Cards to Space که توسط Club for the Future، بنیاد آموزشی Blue Origin اجرا می شود، شرکت می کند. مارک و شارون هیگل زن و شوهر هستند.
  • جیم کیچنمعلم، کارآفرین و محققی که از سال 2010 در دانشکده بازرگانی Kenan-Flagler در دانشگاه کارولینای شمالی کار کرده است.
  • جورج نیلدمعاون سابق سرویس حمل و نقل فضایی تجاری اداره هوانوردی فدرال، اکنون رئیس بخش فناوری های فضایی تجاری است.

بلو اوریجین گفت دیویدسون به عنوان مهمان این شرکت یک پرواز رایگان دریافت خواهد کرد. این شرکت از بیان اینکه خلبانان دیگر چقدر برای سفر خود پرداخت خواهند کرد، خودداری کرد.

خروج از سایت پرتاب Blue Origin 1 در غرب تگزاس برای ساعت 8:30 صبح CT (6:30 صبح به وقت PT) در 23 مارس برنامه ریزی شده است. Blue Origin باید در T-60 دقیقه پخش زنده را از طریق وب سایت خود شروع کند.

این ماموریت بیستمین پرواز برنامه فضایی زیرمداری نیو شپرد بلو اوریجین و چهارمین پرواز سرنشین دار خواهد بود. در هر پرواز حداقل یک مهمان معروف از جمله والی فانک پیشگام هوانوردی، کاپیتان Star Trek ویلیام شتنر و لورا شپرد چارلی، دختر فضانورد فقید مرکوری، آلن شپرد (به نام او) وجود داشت. نیو شپرد).

مشابه با این پروازهای قبلی، سفر هفته آینده NS-20 شامل پرتاب فضاپیمای زیر مداری قابل استفاده مجدد با نیروی هیدروژن نیو شپرد در ارتفاع بیش از 100 کیلومتری (62 مایل) خواهد بود – به اصطلاح Pocket Line، که نشانه بین المللی است. مرز پذیرفته شده فضای بیرونی

دیویدسون و دیگر خلبانانش چند دقیقه بی وزنی را در کپسول خدمه تجربه می کنند، آسمان سیاه در بالا و زمین را در پایین از پنجره های غول پیکر کپسول می بینند و سپس به سمت چتر نجات فرود می آیند که در صحرای تگزاس فرود می آید.

کل سفر باید حدود 10 دقیقه طول بکشد – که تقریباً سه برابر بیشتر از طرح چاد مریخ است، که شامل دیویدسون و ایلان ماسک، مدیر عامل اسپیس ایکس در طی یک قسمت از “شنبه شب زنده” در سال گذشته بود.

Blue Origin گفت هر یک از خلبانان فضایی در ماموریت هفته آینده کارتی را از طرف باشگاه آینده به فضا خواهند برد. این باشگاه غیرانتفاعی کارت پستال‌هایی را از دانش‌آموزان جمع‌آوری می‌کند، آنها را در نیو شپرد به پرواز در می‌آورد، و سپس کارت‌های فضاپیما را برای فرستندگان پست می‌کند.

نیو شپرد تنها یکی از برنامه های فضایی است که توسط شرکت فضایی 22 ساله بزوس مستقر در کنت، واش دنبال می شود.

این شرکت خصوصی همچنین در حال کار بر روی موتور موشک BE-4 نسل بعدی خود، یک موشک قابل استفاده مجدد از کلاس مداری نیو گلن، یک سیستم فرود روی ماه، یک سیستم رانش حرارتی هسته ای و یک پروژه ایستگاه فضایی به نام Orbital Reef است.