• خانه
  • اخبار
  • این می تواند بازی بزرگ بعدی پلتفرم ایکس باکس مایکروسافت باشد

این می تواند بازی بزرگ بعدی پلتفرم ایکس باکس مایکروسافت باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این می تواند بازی بزرگ بعدی پلتفرم ایکس باکس مایکروسافت باشد

این می تواند بازی بزرگ بعدی پلتفرم ایکس باکس مایکروسافت باشد
(تصویر از Bethesda)

منتظر شنیدن چیزهای زیادی در مورد RPG اکشن علمی تخیلی آینده باشید استارفیلد در سال 2023

مایکروسافت شرط می‌بندد که «برنامه قاتل» بعدی برای پلتفرم Xbox خواهد بود. همچنین در موقعیت جالبی قرار دارد که هم یک نسخه مهم برای مایکروسافت است و هم یک عامل بالقوه در یک شکست بزرگ برای شرکت.

در اینجا چیزی است که شما باید در مورد سر و صدای بازی و دلیل آن بدانید استارفیلد می تواند علیه مایکروسافت در پیشنهاد 68 میلیارد دلاری برای خرید اکتیویژن بلیزارد مورد استفاده قرار گیرد.

تغییر احتمالی بازی

استارفیلد دنباله معنوی سال 2011 است The Elder Scrolls V: Skyrim، که یکی از پرفروش ترین بازی های تمام دوران است. کارگردان آن تاد هاوارد توضیح داد استارفیلد پسندیدن “Skyrim در فضا» در مصاحبه با واشنگتن پست

Skyrimاهمیت کلی بازی ها به سختی قابل دست کم گرفتن است. تا به امروز بیش از 30 میلیون نسخه فروخته است، در هر کنسول مدرن موجود است، تا به امروز دارای یک جامعه مود پررونق است، و جوک هایی ایجاد کرده است که به اندازه کافی رایج هستند که صفحه ویکی پدیا خود را داشته باشند.

پسندیدن Skyrim، استارفیلد یک بازی نقش‌آفرینی گسترده و با پایان باز است که به شما این فرصت را می‌دهد تا آزادانه دنیای بازی گسترده‌ای را کشف کنید و در عین حال هر دوست یا دشمنی را که می‌خواهید ایجاد کنید. بر خلاف Skyrim، استارفیلد یک بازی علمی تخیلی در آینده دور جهان ما است که شما را در نقش یک کاوشگر فضایی قرن 24 قرار می دهد.

استارفیلد پس از یک دوره اکتشاف فضایی که توسط فناوری مدرن قرن بیست و یکم برون یابی شده است، در سیستم های مرتب، که 50 سال نوری از خورشید فاصله دارند، اتفاق می افتد. شما جدیدترین عضو Constellation هستید، سفارش کاوشگرانی که در جستجوی مجموعه ای از مصنوعات بیگانه هستند. با این حال، مانند سایر بازی‌های جهان باز Bethesda، می‌توانید طرح اصلی بازی را به نفع اکتشاف بدون هدایت، شکار جایزه یا پیوستن به سازمان‌های دیگر مانند ناوگان دزدان دریایی نادیده بگیرید.

استارفیلد پروژه بزرگ بعدی استودیوی بازیسازی راک‌ویل واقع در مریلند است که وقتی مایکروسافت شرکت مادر خود ZeniMax Media را در سال 2020 خریداری کرد، بخشی از شبکه Xbox شد. استارفیلد اولین IP اصلی این شرکت است که در بیش از 25 سال توسعه یافته است.

به هر حال، کلمه کلیدی در آنجا “داخلی” است. استودیو بازی Bethesda عمدتاً روی بازی‌های موجود در جهان کار می‌کند طومارهای بزرگ و دارم می افتم بیرون سری از زمانی که در سال 2001 به بخش خود تقسیم شد. اولین پروژه آن به عنوان Bethesda Game Studios در سال 2003 بود Elder Scrolls III: Morrowind. قبل از آن، بتسدا آل-این بود طومارهای بزرگ و بازی مجوز گاه به گاه. بتسدا Softworksشعبه انتشارات همین شرکت اخیرا یک IP جدید منتشر کرده است. Ghostwire: توکیو، در مارس 2022

Bethesda در ابتدا اعلام کرد استارفیلد در سال 2018. در ژوئن 2021، پس از خرید مایکروسافت، به عنوان یکی از عناوین خیمه شب بازی آینده در مجموعه Xbox، و همچنین اولین بازی بزرگ Bethesda که انحصاری ایکس باکس است، دوباره معرفی شد.

اگر استارفیلد حتی یک است نجیب این بازی در زمان راه اندازی، می تواند یک تغییر بازی برای پلتفرم ایکس باکس در سال 2023 باشد. این یک جانشین موثر برای یک بازی بسیار محبوب و یکی از اولین بازی های نقش آفرینی بزرگ نسل نهم کنسول های بازی است. این چیزی است که اشتراک Game Pass و شاید حتی سخت افزار Xbox را می فروشد.

مفاهیم گسترده تر

استارفیلد همچنین ثابت شده است که در نبرد مداوم مایکروسافت با FTC، یک صحنه بحث برانگیز است.

تعریف مایکروسافت از “انحصاری Xbox” نسبت به سایر ناشران کنسول ضعیف تر است. ستاره فیلد، پسندیدن هالو بی نهایتاز طریق فروشگاه دیجیتالی استیم Valve Software که حداقل به طور اسمی رقیبی برای فروشگاه مایکروسافت است، در دسترس قرار خواهد گرفت.

با این حال، طرح فعلی مایکروسافت با استارفیلد بارها به عنوان یک ابزار بلاغی علیه خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت استفاده شده است. Bethesda قصد داشت این کار را انجام دهد استارفیلد زمانی که بازی در ابتدا در سال 2018 معرفی شد، کراس پلتفرم بود، اما پس از تبدیل شدن به بخشی از استودیوی بازی‌سازی ایکس‌باکس، این بازی مجدداً به عنوان یک انحصاری ایکس‌باکس معرفی شد.

با این حال، این تصمیم ایکس باکس به یک مانع در مذاکرات با سازمان های تجاری اروپایی و آمریکایی تبدیل شده است. اگر مایکروسافت مایل به انجام این حرکت با استارفیلدتنظیم‌کننده‌ها می‌گویند، هیچ چیز مانع از این نمی‌شود که با بلاک‌باسترهای آینده مانند نسخه جدید این کار را دوباره انجام دهد ندای وظیفه بازی

در حالی که استارفیلد هنوز تاریخ انتشار قطعی ندارد، قرار است در نیمه اول سال 2023 به عنوان یک رایانه شخصی ویندوزی و ایکس باکس انحصاری عرضه شود. استارفیلد همچنین در زمان عرضه در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.