• خانه
  • اخبار
  • این غول رسانه آنلاین در حال راه اندازی The Cool Down است، پلتفرمی که قصد دارد سایت هواشناسی آمریکا باشد.

این غول رسانه آنلاین در حال راه اندازی The Cool Down است، پلتفرمی که قصد دارد سایت هواشناسی آمریکا باشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این غول رسانه آنلاین در حال راه اندازی The Cool Down است، پلتفرمی که قصد دارد سایت هواشناسی آمریکا باشد.

این غول رسانه آنلاین در حال راه اندازی The Cool Down است، پلتفرمی که قصد دارد سایت هواشناسی آمریکا باشد.
از سمت چپ: دیو فینوکیو، موسس The Cool Down، مدیر عامل و مدیر ارشد محتوای آنا رابرتسون. (تصاویر TCD)

دیو فینوکیو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل رسانه ورزشی معروف Bleacher Report، و آنا رابرتسون، مدیر عامل ABC و Yahoo News، نگران تغییرات آب و هوایی بودند.

اما وقتی آتش‌سوزی‌های جنگلی در کالیفرنیا مکرراً جوامع آنها را در دود فرو می‌برد و باعث تخلیه اضطراری رابرتسون‌ها می‌شود، آتش ضرب المثلی زیر هر دوی آنها روشن می‌شود. فینوکیو و رابرتسون با استفاده از تجربه رسانه‌ای خود، The Cool Down را راه‌اندازی کردند، یک کانال رسانه‌ای که هدف آن «اولین برند اصلی آب و هوا در آمریکا» است.

این پلتفرم در ماه جاری راه اندازی شد و تیم اخیراً یک دور اولیه 5.7 میلیون دلاری را اعلام کرد. این سایت دارای توصیه‌های محصول سازگار با آب و هوا، داستان‌های نوآوری فناوری آب و هوا و سایر اخبار محیطی متمرکز بر راه حل است. کانال‌های اینستاگرام و TikTok او شاید سرگرم‌کننده‌ترین راه برای دسترسی به محتوا هستند، با پست‌های اخیر از جمله ویدیویی با عنوان «مثل ۵ سالگی برای من توضیح بده» درباره کمپوست کردن و هک‌های مختلف زندگی سازگار با محیط زیست.

Cool Down در بند، اورگان مستقر است و 10 کارمند دارد. فینوکیو مدیرعامل و رابرتسون مدیر ارشد محتوا است. سومین بنیانگذار و مدیر اجرایی آن رایان آلبرتی است.

دور سرمایه‌گذاری توسط Upfront Ventures با مشارکت Revolution’s Rise of the Rest Seed Fund، Jetstream، Swingbridge و Niche Capital هدایت شد. سرمایه گذاران فرشته عبارتند از داون دوبراس، مدیر عامل سابق Credo Beauty، بنیانگذار The Ringer، بیل سیمونز و ریک فارمن و ریچارد گودستون از شرکت رویدادهای Superfly.

فینوکیو از تجربیات خود با Bleacher Report استفاده می کند که در سال 2005 راه اندازی شد و نزدیک به 20 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. او شرکت را راه‌اندازی کرد زیرا در رسانه‌های سنتی اغلب احساس می‌شد که روزنامه‌نگاران ورزشی به جای مخاطبان، برای همسالان خود می‌نویسند و به‌ویژه از طرفداران جوان غفلت می‌کنند.

فینوکیو گفت که نحوه بسته بندی و آماده سازی محتوا و لحن پیام واقعاً مهم است و این چیزی است که Bleacher Report روی آن تمرکز می کند. “ما برای کار کردن به همین روش مبارزه می کنیم [sports] او گفت، کتابچه راهنمای آب و هوا، جایی که ما می خواهیم ببینیم که آیا می توانیم بسیاری از اطلاعات را مرتب کنیم و سپس راه هایی را پیدا کنیم که در نهایت آن را برای مردم بسته بندی کنیم تا آن ها را بیشتر مرتبط و قابل اشتراک گذاری کنیم.

ما برای پرسش و پاسخ با فینوکیو و رابرتسون تماس گرفتیم که برای وضوح و طولانی بودن ویرایش شده است.

brooztechnology: چرا این رویکرد برای بالا بردن بحث آب و هوا؟

فینوکیو: داریم به نقطه اوج می رسیم. ما در حال حاضر در ایالات متحده، اروپا و سایر نقاط جهان در حال گذر از موج گرما هستیم. و افراد بیشتری هستند که از آب و هوای شدید آگاه می شوند، و دیگرانی هستند که از طریق دریچه تغییرات آب و هوایی بیشتر از آن آگاه هستند، و فکر می کنم آنها به منابعی نیاز دارند تا به آنها کمک کند تا در آن جهان حرکت کنند. آنها و خانواده هایشان

اما فکر نمی‌کنم این کار را انجام دهید مگر اینکه در مکان‌هایی که بیشترین زمان را در آن صرف می‌کنند محتوا و اطلاعات ایجاد کنید – بنابراین تا حدودی اینها به وضوح پلتفرم‌های اجتماعی هستند. با بازگشت به ورزش، خریدم [Instagram] حسابی به نام House of Highlights در ابتدای راه اندازی آن. و دلیلی که آن را خریدیم، دیدیم که House of Highlights به طور مداوم همان ویدیویی را که ESPN انجام می‌داد منتشر می‌کند، و ESPN را از نظر تعامل پنج تا 10 برابر فقط به دلیل نحوه بسته‌بندی آن هایلایت شکست می‌دهد. [how] کپشن نوشته شده بود، چگونه ما ویدیو را برای گروه وسیع تری از مردم در دسترس قرار دادیم.

رابرتسون: یکی از مؤلفه‌های گمشده در بحث راه‌حل‌های اقلیمی، ارتباطات و مشارکت عمومی است. هر بار که مجبور بودیم کار دشواری را در داستان انجام دهیم، به مشارکت عمومی نیاز داشتیم. ما می دانیم که مردم بیش از هر زمان دیگری نگران اتفاقاتی هستند که برای آب و هوا می افتد، اما نمی دانند چه کنند، نمی دانند به کجا مراجعه کنند. بسیاری از محتوا به شدت بر عذاب و تاریکی متمرکز شده است و با هر چیز دیگری که در جهان اتفاق می افتد احساس می شود.

یکی از مؤلفه‌های گمشده در بحث درباره راه‌حل‌های آب و هوایی، ارتباطات و مشارکت عمومی است. هر بار که مجبور بودیم کار سختی را در داستان انجام دهیم، به تعامل بینندگان نیاز داشتیم.»

من و دیو احساس کردیم هیجان، اشتیاق و نوآوری زیادی در جریان است که مردم به اندازه کافی درباره آن نمی شنوند. اگر آنها می توانستند با دیدگاه امیدوارکننده تری از آینده ما ارتباط برقرار کنند – اگر تغییرات واقعی در تمام جنبه های زندگی خود ایجاد کنیم – احساس می کردیم که مردم ممکن است تمایل بیشتری به مشارکت در مقیاس گسترده داشته باشند، یعنی آنچه ما نیاز داریم. انجام دهید این مشکل را برطرف کنید.

فینوکیو: من یک مثال سریع برای شما می زنم. دیروز چند پست در مورد ماشین چمن زنی برقی داشتیم. تابستان است، کالیفرنیا ماشین های چمن زنی گازی را در پایان سال 2023 ممنوع می کند. ما توانستیم میزان انتشار گازهای گلخانه ای را با یک کلیپ خنده دار از فیلم Zoolander جمع بندی کنیم.

و به من این امکان را داد که یک کلیپ برای گروه دوستان دانشگاهم، که بسیاری از آنها کمی راست‌گرا هستند، از غرب میانه بفرستم. به طور کلی، آنها به آن متعهد نبودند، اما به دلیل بسته بندی خنده دار، بحثی شروع شد که چند نفر از دوستانم گفتند: “آره، من در چند سال گذشته ماشین های چمن زنی برقی خریدم و آنها” واقعاً عالی است.” و سپس دیگران زنگ زدند. سه دوست. اساساً نتیجه این بود: “بسیار خوب، متوجه شدم، دفعه بعد که ماشین چمن زنی گازی من خراب شد، آن را با یک ماشین چمن زنی برقی جایگزین می کنم.”

GW: این اذعان وجود دارد که شرکت های سوخت فسیلی واقعاً تلاش کرده اند تا مسئولیت حل مشکل تغییرات آب و هوا را بر عهده افراد بگذارند و مسئولیت خود را منحرف کرده اند. و سایت بر روی آن نوع انتخاب های فردی متمرکز است. بنابراین چگونه می‌توانید تأثیر را بزرگ‌تر و معنادارتر کنید؟

فینوکیو: ما واقعاً معتقدیم که محصولات بسیار بهتر و روش های بهتری برای انجام کارها وجود دارد. و من فکر می‌کنم چه تأثیر آب و هوا را بر اساس بازیافت کسی اندازه‌گیری کنید، چه از دئودورانت بهتر استفاده کنید یا هر چیز دیگری، آنچه در حال حاضر برای ما مهم‌تر است این است که کسی در حال انجام اقدام باشد. [It’s] نشانه ای از آگاهی و اینکه آنها در تلاش برای انجام کاری هستند.

برای بسیاری از مردم آمریکا، بسیاری از افراد بسیار فراتر از آن هستند [level of action]. اما ما صدها میلیون نفر در این کشور داریم که حتی شروع به هیچ اقدامی نکرده اند. بنابراین سعی می کنیم بیشتر «بالای قیف» باشیم. ما باید افراد بیشتری را به سمتی سوق دهیم که واقعاً بتوانند به نوعی درگیر شوند.

رابرتسون: ما یک سازمان وکالت یا سیاسی نیستیم. ما سیاسی نیستیم ما مکانی هستیم که می‌توانیم دیدگاه‌های مختلف و راه‌های مختلفی را برای مشارکت ارائه دهیم، چه تغییر سبک زندگی، درک اینکه چرا کمپوست‌سازی ارزشمند است، یا الهام گرفتن برای سرمایه‌گذاری متفاوت، یا مشارکت، یا تغییر شغلی مانند من و دیو این کار را کردیم.

GW: در شش ماه تا یک سال آینده چه خواهید کرد؟ چه اتفاقی می افتد؟ چگونه کلمه را بیرون می آورید؟

فینوکیو: یکی از اهداف ما در 18 ماه این است که داده های بیشتری داشته باشیم، اگر نگوییم بیشتر از هر کسی در فضای دیجیتال، به ویژه در مورد پیام هایی که طنین انداز می شوند، در مورد محصولاتی که طنین انداز می شوند، و واقعاً درک خودمان از نحوه ارائه محتوا و توصیه های محصول بر اساس جمعیت شناسی، خواه بر اساس سن، جنسیت، بخش هایی از کشور یا سیستم های اعتقادی باشد.

گروه‌هایی از اقلیم‌ها وجود خواهند داشت که دیدگاه‌های بسیار متفاوتی خواهند داشت، در مورد آب و هوا به گونه‌ای متفاوت صحبت می‌کنند، آنها به گونه‌ای دیگر درباره آلودگی صحبت خواهند کرد، اما همه می‌توانند زیر یک چادر وسیع زندگی کنند. بنابراین ما باید از داده های زیادی استفاده کنیم تا بفهمیم کدام صداها قرار است به طور موثر با نوع خاصی از مخاطبان در تگزاس در مقابل مخاطبانی که در ماساچوست هستند ارتباط برقرار کنند. ما لزوماً فکر نمی کنیم که یک پیام جهانی وجود دارد.

GW: این جذاب است. من مدت زیادی است که در فضای سنتی غرق شده ام. این باعث شد خیلی فکر کنم

فینوکیو: 12 ماه دیگر خواهیم دید که کار می کند یا خیر. اما من و آنا هر دو دور آن جمع شدیم و بسیار بسیار قوی احساس می کنیم که لازم است. فضای آب و هوا باید برای جریان اصلی آمریکا قابل دسترس تر شود. جامعه آب و هوا کار بسیار خوبی برای ایجاد محتوا برای جامعه روشنفکرتر از مردم انجام می دهد، اما من فکر نمی کنم که ارتباط با کشور به عنوان یک کل آنقدر قوی باشد که می تواند باشد.