• خانه
  • اخبار
  • این سازنده 12 ساله مستقل، بازی سبک رترو خود را به Emerald City Comic Con آورده است.

این سازنده 12 ساله مستقل، بازی سبک رترو خود را به Emerald City Comic Con آورده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این سازنده 12 ساله مستقل، بازی سبک رترو خود را به Emerald City Comic Con آورده است.

این سازنده 12 ساله مستقل، بازی سبک رترو خود را به Emerald City Comic Con آورده است.
Max Trust در مقابل ایستگاه توسعه بازی مستقل خود Astrolander. (عکس از برنارد ترست)

در سن 12 سالگی، مکس ترست در حال حاضر یک توسعه دهنده مستقل بازی های ویدئویی است که حتی یک بازی با استفاده از موتور Unity ساخته است.

این پروژه، منجم، که مکس خودش آن را توسعه داده است، در حال حاضر یک نسخه نمایشی در فروشگاه دیجیتال Steam دارد و یکی از بازی‌هایی است که برای نمایشگاه Indie Games در Emerald City Comic Con این آخر هفته در سیاتل انتخاب شده است. مکس در حال حاضر این عنوان را از طریق شرکت خود Lost Cartridge Creations منتشر می کند.

که در منجم، دو بازیکن سیستم های مختلف یک کشتی موشکی را کنترل می کنند و باید برای حل پازل ها، اجتناب از موانع و دوری از دشمنان با هم کار کنند. مکس از طرفداران پر و پا قرص بازی‌های قدیمی و سیستم‌های کامپیوتری قدیمی است Astrolander بیشتر از بازی آرکید آتاری در سال 1979 الهام گرفته است فرودگر قمری.

مکس به نمایش گذاشته است Astrolander در چندین رویداد مجازی و واقعی تابستان امسال، از جمله بازی‌های پادل جامپ و جشنواره بازی در محله بالارد سیاتل و استیم نکست فست.

او همچنین یکی از اعضای جامعه توسعه هند سیاتل است که اغلب برای شرکت در خانه خود در بریتیش کلمبیا می آید. از نظر آکادمیک، مکس یک دانش آموز در خانه است که در حال حاضر در کلاس دهم است و یکی از شرکت کنندگان در مسابقه ماموریت به مریخ انجمن مریخ در تابستان امسال بود.

ما با مکس تماس گرفتیم تا بیشتر بدانیم Astrolander، برخی از بازی های مورد علاقه او و موارد دیگر. گفتگو برای اختصار و وضوح ویرایش شده است.

brooztechnology: چه چیزی باعث شد شروع کنید Astrolander در مقام اول؟

حداکثر اعتماد: آزادی اینکه بتوانم خودم را بیان کنم و ایده هایم را به واقعیت تبدیل کنم. وقتی جوان‌تر بودم، به سخت‌افزار علاقه زیادی داشتم و چیزهایی درست می‌کردم، و این اساساً آن را گسترش می‌دهد.

استفاده از دستگاه های اسلات امروزی در مقایسه با برخی از چیزهای قدیمی که من مطالعه کرده ام، بسیار آسان است. هم Unity و هم Unreal راه‌حل‌های اسکریپت بصری دارند، و من نمی‌دانم در مقایسه با گزینه‌های دیگر چقدر خوب هستند، اما ظاهر بسیار خوبی دارند. کار کردن با آن هنوز کمی سخت است زیرا اگر می‌خواهید چیزهای سفارشی ایجاد کنید باید ابزارها و هنر و همه چیز را بدانید، اما در کل بسیار ساده‌تر از گذشته است.

من روزانه از بلندر برای انجام بسیاری از کارها استفاده می کنم. من روی آن خودآموز هستم. من زمانی که آن نسخه 2.8 یا بیشتر بود شروع کردم. من قبلاً نمی توانستم از آن استفاده کنم زیرا فوق العاده گیج کننده بود، اما آنها آن را با این ویرایش تغییر دادند و من توانستم وارد آن شوم.

این سازنده 12 ساله مستقل، بازی سبک رترو خود را به Emerald City Comic Con آورده است.
مکس ترست، درست، بازی خود را در جشنواره بازی و بازی پادل جامپ در سیاتل در ماه ژوئن به نمایش می گذارد. (عکس از برنارد ترست)

بنابراین Astrolander الهام گرفته شده است دستگاه قمری، طبق صحبتی که با پدرت داشتم.

بله، من از بازی این یکی با گرافیک برداری بسیار لذت بردم. واقعاً خوب به نظر می رسد و امروز صادق است.

این یک بریدگی عمیق برای کسی هم سن من است، چه رسد به شما. چه چیزی شما را به سمت این بازی جذب کرد، برخلاف بازی جدیدتر؟

عمدتاً سادگی و تکرار است. پیش بینی چیزی که روی آن فرود خواهید آمد و سعی کنید تصادف نکنید. من به بازی های آرکید زیادی رفته ام و هر چند وقت یک بار آنها این بازی را در آنجا داشته اند. من می خواستم یک برداشت مدرن از آن انجام دهم.

چند بازی دیگر مورد علاقه شما چیست؟

من دوست دارم تمدن ششم، و این را زیاد بازی کنید لمینگ، برای Commodore Amiga. همچنین، شلوغ. من خیلی از بازی های استراتژیک را دوست دارم.

ما یک Raspberry Pi داریم که RetroPie را اجرا می کند و من بازی های رترو زیادی را روی آن انجام می دهم. می‌خواستم امتحان کنم و ببینم که آیا می‌توانم بازی‌ام را روی Intellivision Amico دریافت کنم، اما به‌نظر نمی‌رسد که هیچ‌وقت بیرون بیاید.

این چیزی بود که من کنجکاو شدم که آیا سعی می‌کنید بازی خود را روی سخت‌افزار قدیمی‌تر اجرا کنید. من شنیدم که شما به اد فرایز، مدیر سابق ایکس باکس، عملکردی غیر کاربردی دادید Astrolander یک کارتریج Atari 2600 در رویداد New Tech سیاتل در ژوئن.

داشتم فکر میکردم یه همچین کاری بکنم تنها مشکل کدنویسی در اسمبلی برای سیستم های قدیمی است. این احمقانه است که چقدر کدنویسی برای سیستم های قدیمی تر پیچیده است. من مقداری موسیقی کار کرده ام اما چیزی بیشتر از این نیست.

در دراز مدت به چه چیزی فکر می کنید؟

برای بازی بعدی ام، در حال برنامه ریزی یک نسخه مدرن از چیزی مشابه هستم لمینگ، شاید در AR یا VR.