• خانه
  • اخبار
  • این سازمان غیرانتفاعی نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل دقیق داده ها می تواند به طور چشمگیری بی خانمانی جوانان را کاهش دهد

این سازمان غیرانتفاعی نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل دقیق داده ها می تواند به طور چشمگیری بی خانمانی جوانان را کاهش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این سازمان غیرانتفاعی نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل دقیق داده ها می تواند به طور چشمگیری بی خانمانی جوانان را کاهش دهد

این سازمان غیرانتفاعی نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل دقیق داده ها می تواند به طور چشمگیری بی خانمانی جوانان را کاهش دهد
تیم ابتکار جامعه لنگر با A Way Home واشنگتن واکنش خود را نسبت به کاهش قابل توجه بی خانمانی جوانان و بزرگسالان جوان که از طریق تجزیه و تحلیل داده‌هایشان آشکار شد، دریافت کردند. (عکس بازگشت به خانه واشنگتن)

یک سازمان ایالتی واشنگتن از داده ها و تجزیه و تحلیل ها برای کمک به حل بحرانی استفاده می کند که هم بی پروا و هم به ظاهر غیرقابل حل است: چالش کودکان و بزرگسالان جوانی که بی خانمانی را تجربه می کنند.

سازمان غیرانتفاعی A Way Home Washington اخیراً کاهش شدید تعداد جوانان بی خانمان را در شهر Spokane در شرق واشنگتن اعلام کرد و امیدوار است که اساساً بی خانمانی جوانان را تا پایان سال در والا والا از بین ببرد. اگر آنها به این هدف برسند، اولین بار در ایالات متحده برای این جمعیت خواهد بود.

جولی پاتینیو، مدیر اجرایی A Way Home Washington گفت: اگرچه این ابتکار در حال حاضر در تعداد محدودی از جوامع در حال اجرا است، رویکرد فناوری آن می تواند در سراسر کشور اجرا شود و موفقیت آمیز باشد.

او گفت: “ما واقعا امیدواریم… به نقطه اوج در ایالت واشنگتن برسیم و واقعاً به بی خانمانی جوانان پایان دهیم.” و من می دانم که بسیاری از مردم این را می گویند، اما ما واقعاً شواهد بسیار قانع کننده ای داریم که از اهمیت ملی برخوردار است.

در والا والا، تعداد جوانان بی خانمان در آوریل 2021 81 نفر بود، زمانی که شهر توانست به طور قابل اعتمادی آمار خود را ردیابی کند. یک سال بعد، این میزان با 60 درصد کاهش به 32 نفر رسید. جدیدترین اطلاعات موجود از ماه می است، زمانی که گزارش شده است که تا 39 جوان و بزرگسال بی خانمان شده اند.

این سازمان غیرانتفاعی نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل دقیق داده ها می تواند به طور چشمگیری بی خانمانی جوانان را کاهش دهد
نمودار ردیابی تعداد جوانان و بزرگسالان جوانی که در والا والا، واشنگتن، از آوریل 2021 تا مه 2022 بی خانمانی را تجربه کرده اند. (نمودار از طریق A Way Home Washington)

این گروه با جوانان 12 تا 24 ساله کار می کند. پاتینیو گفت که تمرکز آنها بر روی جوانان رنگین پوست و جوانان LGBTQ است، زیرا آنها بیشتر از جوانان سفیدپوست، دگرجنسگرا و سیس جندر بی خانمانی را تجربه می کنند.

حدود 13000 تا 15000 جوان در واشنگتن بی خانمان هستند. این تعداد شامل جوانان مجرد می شود، نه آنهایی که با خانواده خود زندگی می کنند.

این سازمان در حال اتخاذ رویکردی چند جانبه برای مقابله با این چالش است. استراتژی شامل:

  • شناسایی «جوامع اصلی» و ایجاد ائتلاف سازمان‌هایی که با جوانان و جوانان بی‌خانمان تعامل دارند و اطمینان از گفتگوی گروه‌ها با یکدیگر.
  • صندوقی برای تأمین مقادیر اندک پول برای غلبه بر موانع تأمین مسکن جوانان ایجاد کنید.
  • افزودن داده‌های جدید نژاد و وضعیت LGBTQ برای سازمان‌ها برای جمع‌آوری هنگام کار با مشتریان.
  • آموزش گروه های محلی بدون تجربه فنی نحوه استفاده از ابزارهای نرم افزاری و داشبوردهای توسعه یافته توسط A Way Home Washington برای استخراج و تجزیه و تحلیل داده ها.
  • استفاده از داده های بلادرنگ برای مدیریت بهتر خدمات برای افراد و درک اینکه کدام ابتکار عمل می کند و کدام نه.

این رویکرد بر اساس روش Built for Zero که توسط Community Solutions، یک سازمان ملی که از داده ها برای اندازه گیری بی خانمانی استفاده می کند، توسعه داده شده است.

رایان وات، افسر ارشد استراتژی در Community Solutions، گفت: “من بسیار تحت تاثیر روش A Way Home واشنگتن هستم که دسترسی به داده های سطح افراد را ایجاد کرده است که به رهبران محلی کمک کرده است بی خانمانی را در سطح سیستمی در Spokane و Walla Walla کاهش دهند.” پست الکترونیک.

او افزود: «آنها واقعاً مرزهای معنای استفاده از داده ها را برای پایان دادن به بی خانمانی جوانان و بزرگسالان جابجا کردند.

هدف رسیدن به “صفر کارکردی” است، جایی که بی خانمانی در یک جامعه نادر است و افرادی که بی خانمان هستند فقط برای مدت کوتاهی بی خانمان هستند. با استفاده از این رویکرد، 14 جامعه ایالات متحده برای جانبازانی که بی خانمانی را تجربه می کنند، افراد بی خانمان مزمن یا هر دو به صفر عملکرد رسیده اند.

آنها واقعاً مرزهای معنای استفاده از داده ها برای پایان دادن به بی خانمانی جوانان و بزرگسالان را جابجا کردند.”

تلاش برای هدف قرار دادن جوانان بی خانمان در واشنگتن تقریبا یک دهه پیش به لطف علاقه نیکوکاران محلی تریشیا رایکز، کارمند بازنشسته مایکروسافت و سونیا کمپیون آغاز شد. این دو به فرماندار جی اینسلی و بانوی اول ترودی اینزلی نزدیک شدند و گفتگوی آنها منجر به ایجاد سازمان غیرانتفاعی A Way Home Washington و اداره ایالتی برای جوانان بی خانمان شد. این دو سازمان در قالب مشارکت عمومی و خصوصی به همکاری خود ادامه می دهند.

در سال 2018، این گروه رویکرد فعلی خود را راه اندازی کرد که شامل چهار جامعه شاخص است: Spokane، Walla Walla، و Pierce و Yakima. این دو شهرستان هنوز در حال توسعه زیرساخت های داده و ظرفیت خود هستند و هنوز اطلاعاتی در مورد روند بی خانمان ها ندارند.

در اوایل سال 2022، این سازمان شش انجمن دیگر را اضافه کرد. همچنین تعداد پرسنل خود در سال گذشته سه برابر شده و به 30 نفر رسیده است.

گروه‌هایی که با افرادی که بی خانمانی را تجربه می‌کنند کار می‌کنند قبلاً داده‌هایی را از سیستم اطلاعات مدیریت بی‌خانمان‌ها (HMIS) جمع‌آوری کرده‌اند که به یک پایگاه داده فدرال می‌رود و برای تخصیص بودجه دولتی استفاده می‌شود. به گفته کارشناسان، اما این سیستم برای کمک به سازمان ها در استفاده از اطلاعات طراحی نشده است.

“چگونه می توانی چیزی را که نمی فهمی حل کنی؟” شما نمی دانید او کجاست، نمی دانید چه کسی پشت آن است.” “تو فقط نمی توانی.”

این سازمان غیرانتفاعی نشان می دهد که چگونه تجزیه و تحلیل دقیق داده ها می تواند به طور چشمگیری بی خانمانی جوانان را کاهش دهد
جولی پاتینیو، مدیر اجرایی A Way Home Washington. (عکس لینکدین)

A Way Home واشنگتن می خواست آن را تغییر دهد و با بنیاد Tableau، بازوی بشردوستانه شرکت نرم افزاری Tableau، همکاری کرد. این بنیاد این تلاش را با مجوزهای رایگان برای نرم افزار Tableau و مدیریت داده ارائه کرد.

ویش جین، مدیر علوم داده برای A گفت، قبل از تبدیل شدن به یک جامعه پیشرو، شهری مانند والا والا، برای مثال، حداقل تجربه فناوری در این فضا را داشت و فاقد ابزار و ظرفیت لازم برای انجام تحلیل های معنادار برای هدایت تلاش های خود برای پایان دادن به بی خانمانی بود. راه خانه واشنگتن. که تغییر کرده است.

“حس خوبی دارم توپ توپم [knowing] جین گفت که این دانش اکنون در جوامع وجود دارد.

Way Home واشنگتن از بنیادهای رایکز، کمپیون و ساتربرگ پشتیبانی مداوم دریافت می کند. گروه بالمر و بنیاد بیل و ملیندا گیتس – خیریه هایی که تا حدی توسط مدیران سابق مایکروسافت ایجاد شده اند – و بنیاد خانواده شولتز نیز از این تلاش حمایت کردند.

لیز هاردینگ چائو، مدیر داده‌ها و ارزیابی در A Way Home Washington، گفت: با نگاه به آینده، تلاش‌ها آموزش شایستگی داده‌های خود را با سازمان‌های علاقه‌مند فراتر از تعداد محدودی از جوامع اصلی به اشتراک خواهند گذاشت.

او گفت: “ما می خواهیم که هر جامعه ای در واشنگتن بتواند این اعداد را به دست آورد.”