• خانه
  • اخبار
  • این رویداد با محوریت تجربه در زمینه هوش مصنوعی در صنعت، پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود

این رویداد با محوریت تجربه در زمینه هوش مصنوعی در صنعت، پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این رویداد با محوریت تجربه در زمینه هوش مصنوعی در صنعت، پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود

به منظور تبادل تجربیات در توسعه محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی و علم داده و با حضور کارشناسانی از شرکت های معتبر ایرانی و بین المللی، رویداد تجربه محور هوش مصنوعی ایرانی توسط کارگزاری مفید برگزار می شود..

رویداد تجربه محور هوش مصنوعی در صنعت فرصتی است تا کارشناسان و فعالان حوزه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و علم داده در کشور گرد هم آیند تا از تجربه شرکت کنندگان در کنفرانس در مقابله با چالش های توسعه بهره مند شوند. محصولات هوشمند و علم داده

رویداد یک روزه هوش مصنوعی و علوم داده که 29 اردیبهشت ماه در کنفرانس بین المللی کارگزاری مفید در صدا و سیما برگزار می شود، فرصتی عالی برای صاحبان مشاغل، فعالان هوش مصنوعی، دانشمندان داده، دانشجویان و تمامی علاقمندان است. در این زمینه با آخرین تحولات و چالش های هوش مصنوعی و علم داده در تجارت آشنا شوید.

سخنرانان اصلی رویداد هوش مصنوعی مبتنی بر تجربه، متخصصانی هستند که علاوه بر تحصیل در دانشگاه های معتبر ایران و جهان، تجربیات ارزشمندی را از کار در شرکت های فناوری به عنوان بنیانگذار، مدیر یا دانشمند ارشد کسب کرده اند. از جمله دکتر محمد شکوهی یکتا، دانشمند ارشد داده کاربردی در مایکروسافت، دکتر مرضیه طهایی، دانشمند یادگیری ماشین هوآوی، دکتر علی زارع زاده، مدیر هوش مصنوعی، کارگزاری مفید، دکتر محمد حسین رهبان، عضو هیئت علمی دانشگاه شریف و مدیران شرکت. او تپسی، بلوبانک، تپسل و هموژن را نام برد.

این همایش را می‌توان اولین رویداد تجربه‌محور هوش مصنوعی ایران نامید که فعالان و متخصصان هوش مصنوعی و علوم داده در کشور را گرد هم می‌آورد و فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی در جامعه هوش مصنوعی و علم داده ایران خواهد بود.

این رویداد در روز پنجشنبه 20 اردیبهشت 1401 از ساعت 8 الی 17 در مرکز همایش های رادیو و تلویزیون برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این مراسم می توانند با اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس aixperience.io مراجعه کنند.

.

.

.

این رویداد با محوریت تجربه در زمینه هوش مصنوعی در صنعت، پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه برگزار می شود