منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • این ردیاب پوشیدنی برای کودک کوچک که توسط یک مادر اختراع شده است برای آرام کردن ذهن والدین طراحی شده است

این ردیاب پوشیدنی برای کودک کوچک که توسط یک مادر اختراع شده است برای آرام کردن ذهن والدین طراحی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این ردیاب پوشیدنی برای کودک کوچک که توسط یک مادر اختراع شده است برای آرام کردن ذهن والدین طراحی شده است

این ردیاب پوشیدنی برای کودک کوچک که توسط یک مادر اختراع شده است برای آرام کردن ذهن والدین طراحی شده است
مونیکا پلات، بنیانگذار و مدیر عامل Littlebird Connected Care، از تجربه خودش به عنوان مادر دو فرزند، الهام گرفت تا یک دستبند برای کودکان خردسال بسازد. (عکس پرنده کوچک)

یک دستگاه ردیاب جدید به والدین اطلاع می‌دهد که فرزندانشان هنگام فرار از دست مراقب در زمین بازی، جایی که در طول روز بوده‌اند، خواب کافی یا فعالیت در مهدکودک داشته‌اند یا اگر تب دارند، از جمله اطلاعات مفید دیگر.

آنها چگونه خواهند دانست؟ مرغ کوچولو به آنها خواهد گفت.

این الهام هوشمندانه برای نام یک استارت‌آپ جدید مستقر در سیاتل است که توسط مونیکا پلات، فارغ‌التحصیل دانشگاه واشنگتن، تأسیس شد، که تجربه خودش به عنوان مادر دو فرزند او را به دنبال وسیله‌ای برای حمل فرزندانش برانگیخت. وقتی آنها را با یک پرستار بچه رها می کنند، او را راحت کند.

او نتوانست شرکتی را پیدا کند که نیازهایش را برآورده کند، بنابراین شرکتی برای انجام این کار راه اندازی کرد.

پلات گفت: “من فقط سعی می کردم احساس کنم بچه هایم در امنیت هستند.” “می خواستم بدانم که آنها خوشحال هستند. فقط نیازهای اساسی که هر پدر و مادری در تلاش برای دستکاری دو زندگی دارند. شما می خواهید واقعاً یک مادر خوب باشید. شما باید از خانواده خود مراقبت کنید و در مورد انتخاب های مراقبتی که انجام می دهید احساس خوبی داشته باشید.

نتیجه، Littlebird Toddler CareTracker برای کودکان، با یک برنامه همراه برای مراقبان و والدین است. پیش خرید از روز سه شنبه آغاز شد. قیمت لیست 300 دلار است که شامل یک سال اتصال تلفن همراه رایگان است که پس از آن 15 دلار در ماه هزینه دارد. انتظار می‌رود که پیش‌سفارش‌های اولیه در پاییز امسال تحویل داده شود.

این ردیاب پوشیدنی برای کودک کوچک که توسط یک مادر اختراع شده است برای آرام کردن ذهن والدین طراحی شده است
Littlebird’s CareTracker برای کودکان نوپا. (تصویر پرنده کوچولو)

پلات که نویسنده کتاب های کودکان و مشاور املاک تجاری سابق بود، در دره اسنوکلمی بزرگ شد و در یاکیما، واش زندگی می کند. این اولین استارتاپ فناوری اوست. او تیمی از کهنه‌کارها را از صنایع سخت‌افزار، نرم‌افزار و فناوری گرد هم آورد تا به زنده‌کردن Littlebird کمک کنند.

مدیر فنی این شرکت Gaddy Amit از New Deal Design، طراح صنعتی و معاون سابق طراحی Frog است که تجربه زیادی در محصولات پوشیدنی و سایر محصولات سخت افزاری دارد. Littlebird با یک تیم توزیع شده از مهندسان در سانفرانسیسکو و اوکراین کار می کند.

مشاوران Littlebird که در ظرفیت شخصی خود به شرکت کمک می کنند، سارا گاوین، معاون ارشد گروه Expedia برای ارتباطات جهانی هستند. برایان هال، معاون بازاریابی محصولات و صنعت ابری گوگل؛ و براکستون کارتر، مدیر ارشد مالی سابق T-Mobile.

این شرکت 2 میلیون دلار از دوستان و خانواده و سرمایه گذاران فرشته جمع آوری کرده است.

پلات این توصیه کلی را علیه پیگیری یک پروژه سخت افزاری شنید: نمونه سازی و تکثیر دشوار است. سیاتل یک شهر سخت افزاری و غیره نیست. اما پس از تلاش برای هک کردن و سفارشی کردن دستگاه‌های موجود برای برآوردن نیازهای خود به عنوان والدین، متوجه شد که ساخت یک دستگاه بهترین راه است.

دستبند Littlebird CareTracker به گونه ای طراحی شده است که کودکان به صورت غیرفعال از آن استفاده می کنند، بدون نور یا سایر ویژگی هایی که حواس آنها را پرت می کند. با بند قابل جابجایی با اندازه قابل تنظیم موجود است که برای کودکان 1 تا 5 سال طراحی شده است.

این نوار مکان کودک خردسال، سطح فعالیت، خواب، ضربان قلب و درجه حرارت را ردیابی می کند. برنامه همراه از سرپرستان دعوت می‌کند تا جدول زمانی را با عکس‌ها، گزارش‌های سریع وضعیت و ارزیابی خلق و خوی کودک به‌روزرسانی کنند و از میان گزینه‌های از پیش تعیین‌شده در برنامه انتخاب کنند.

والدین می‌توانند به سرعت پیامی از یک مراقب را با شکلک‌هایی به سبک یک تعامل معمولی در رسانه‌های اجتماعی تأیید کنند، اگرچه همه این پیام‌ها در برنامه Littlebird شخصی است.

Littlebird برای اتصال به دستگاه مراقب از بلوتوث استفاده می کند که قابلیت های بیشتری ایجاد می کند. برای مثال، اگر کودک خردسال از پرستار کودک یا پرستار کودک در زمین بازی خیلی دور شود، دستگاه به والدین هشدار می دهد تا او بتواند ثبت نام کند تا مطمئن شود همه چیز مرتب است.

عملکرد بلوتوث همچنین امکان انتقال بین مراقبین مورد تایید را فراهم می کند تا والدین همیشه بدانند چه کسی مسئول کودک است. مراقبین فردی را می توان همزمان به هفت کودک از طریق برنامه متصل کرد و به عنوان مثال، استفاده از دستگاه را با چند کودک در مهدکودک ممکن می کند.

این توانایی برای ردیابی چند کودک یکی از ویژگی هایی بود که پلات نتوانست آن را در دستگاه های استاندارد پیدا کند و الهام بخش او برای ایجاد Littlebird بود.

او به عنوان یک مادر گفت: من نمی توانستم صبر کنم تا شخص دیگری مشکل را برای من حل کند.