• خانه
  • اخبار
  • این امکان وجود دارد که پس از پیشنهاد ایلان ماسک، دکمه ویرایش توییت اضافه شود

این امکان وجود دارد که پس از پیشنهاد ایلان ماسک، دکمه ویرایش توییت اضافه شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این امکان وجود دارد که پس از پیشنهاد ایلان ماسک، دکمه ویرایش توییت اضافه شود

همانطور که احتمالا می دانید چند روز پیش ایلان ماسک به طور رسمی 9 درصد از سهام توییتر را خریداری کرد. بنابراین او به بزرگترین سهامدار این شبکه اجتماعی تبدیل شد. حالا اما خبرهای جالب و خوشایندی می شنویم چرا که بعد از نظرسنجی ایلان ماسک شاهد پیشنهاد اضافه شدن دکمه ویرایش توییت هستیم. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

چقدر احتمال دارد دکمه ویرایش توییت اضافه شود؟!

طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک رسماً به عضویت توییتر منصوب شده است و مدیر عامل شرکت پاراگ آگراوال، مغز شرکت‌هایی مانند تسلا، اسپیس ایکس و پی پال را به‌عنوان منتقدی متعهد و همچنین قوی این سرویس توصیف کرده است. به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره، ایلان ماسک قبلاً قول داده است که با پاراگ آگراوال و سایر مدیران ارشد توییتر برای پیشرفت های قابل توجه در ماه های آینده همکاری نزدیک داشته باشد.

واضح است که تیزرهای ویرایش تیزر یا نشانه ای از آنچه در پیش است یا مفصل ترین جوک وحشیانه آنلاین در تاریخ اینترنت هستند. اما داستان اصلی دقیقا چیست؟ فکر کردن به یک ویژگی از دست رفته در توییتر در ذهن کاربران سخت و غیرممکن است، اما بر اساس چندین پیام مرموز جدید که توسط دو فرد بسیار مهم توییت شده است، کاربران مدت ها منتظر اتفاقی هستند که سال ها در حال وقوع است. فیس بوک وجود داشت، ممکن است تمام شده باشد.

ایلان ماسک بزرگترین سهامدار توییتر شد. افزایش ۲۵ درصدی ارزش توییتر

ایلان ماسک، کارآفرین معروف و بنیانگذار اسپیس ایکس، تنها چند ساعت پس از اینکه تایید شد که او اخیراً نزدیک به 3 میلیارد دلار برای بیش از 9 درصد از کل سهام توییتر هزینه کرده است، یک نظرسنجی بالقوه راه اندازی کرد و مستقیماً از دنبال کنندگان خود سؤال کرد. آیا آنها می خواهند دکمه ای برای ویرایش توییت های خود داشته باشند یا خیر؟

در این نظرسنجی (در زمان نگارش) بیش از دو میلیون رای به صندوق انداخته شد، اما این اصلاً تعجب آور نیست، زیرا تقریباً سه چهارم پاسخ دهندگان گزینه “yse” را انتخاب کردند و ظاهراً حدود 26 درصد به آن رای مثبت دادند. پاسخ “شامل” همان سوال عجیب و بسیار طنز ایلان ماسک است.

با توجه به ماهیت عمومی بسیار غیرقابل پیش بینی ماسک، واقعا غیرممکن است که بدانیم آیا این نظرسنجی واقعا منطقی است یا خیر. علاوه بر این، داشتن 9.2 درصد از سهام این شرکت دقیقاً به یک فرد، حتی فردی که به عنوان مدیر عامل تسلا شناخته می شود، اجازه نمی دهد چنین تغییرات بزرگی در بهره وری ایجاد کند.

دکمه ویرایش توییت اضافه شد

اما در همان زمان پاراگ آگراوال از راه رسید و از فالوورهایش خواست با دقت رای دهند، زیرا عواقب این نظرسنجی مهم خواهد بود. آگراوال به مراتب کمتر از ایلان ماسک شناخته شده است، چند ماه پیش جک دورسی پس از پیوستن به این شرکت در سال 2017 به عنوان مدیر ارشد فناوری، به عنوان مدیر عامل توییتر منصوب شد.

متأسفانه باید با تردید به این موضوع نیز نگاه کرد، به عبارتی توییت چند هفته پیش ایلان ماسک بسیار جالب توجه است و پیامدهای یک نظرسنجی متفاوت را «مهم» می خواند. به عبارت دیگر، مدیر عامل توییتر ممکن است به سادگی با سهامدار اصلی جدید خود خوب نباشد. زیرا این یک شوخی بی رحمانه خواهد بود در حالی که ما به طور غیرمستقیم منتظر افرادی هستیم که سالهاست منتظر کارکرد ویرایش توییت هستند.

مطابق با PhoneArenaاگر به توییت رسمی توییتر در 1 آوریل بازگردید، که به طور مستقیم انتشار آینده ویژگی ویرایش را نشان می داد، این موضوع حتی بیشتر مورد توجه قرار خواهد گرفت. احتمالاً نیازی نیست به شما بگوییم که چرا جهان به طور جمعی تصمیم گرفته است این اعلامیه به ظاهر نادرست را نادیده بگیرد، اما اکنون فکر می کنیم ممکن است موارد بیشتری وجود داشته باشد.

ایلان ماسک نیز به نوبه خود، مطمئناً مشکل را جدی می گیرد و معتقد است که بسیاری از شرایط کاربر برای دکمه ویرایش احتمالی منطقی است. اما واقعا نباید خیلی روی آن حساس باشیم. زیرا اگر این ویژگی واقعاً در حال تکامل باشد، احتمالاً دارای محدودیت زمانی و همچنین یک ایده عمومی واضح از تمام کاربردهای آن است. نظر شما در مورد این چیست؟

آیا با دکمه ویرایش توییت اضافه شده به توییتر موافق هستید؟ به نظر شما این نظرسنجی ایلان ماسک طنز و غیر واقعی بوده یا کاملا کاربردی و واقعی است؟!