• خانه
  • اخبار
  • این استارت آپ در سیاتل که توسط American Express پشتیبانی می شود، می خواهد “حسابداری لینکدین” باشد.

این استارت آپ در سیاتل که توسط American Express پشتیبانی می شود، می خواهد “حسابداری لینکدین” باشد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار

این استارت آپ در سیاتل که توسط American Express پشتیبانی می شود، می خواهد "حسابداری لینکدین" باشد.
پیتر هورادان، مدیرعامل لاک استپ. (عکس لاک استپ)

غول‌های سیاتل، از جمله Concur، Avalara و DocuSign، روشی را تغییر داده‌اند که شرکت‌ها فرآیندهای تجاری اصلی خود را خودکار می‌کنند.

Lockstep می‌خواهد شرکت بزرگ بعدی نرم‌افزار سازمانی از سیاتل باشد که به این گروه می‌پیوندد.

این استارت آپ 3 ساله شاهد افزایش تقاضا برای نرم افزار خود بود که برای گزارش خودکار خریدها و پرداخت های B2B استفاده می شد.

ایده استفاده از اتوماسیون برای از بین بردن تله های پول و نشت پول است که از طریق کار انسان با کتاب های شرکت ایجاد می شود.

Lockstep گفت: “کاغذ و پاکت نامه با PDF و ایمیل جایگزین شده اند، اما فعالیت های اصلی ورودی مشتری، ورودی فروشنده، تصمیم گیری اعتبار، صورتحساب، حل اختلاف و آشتی نیازمند فعالیت های ساده، دستی و مستعد خطا است که می تواند خودکار شود.” مدیرعامل پیتر هورادان.

Lockstep صندوق ورودی Lockstep را روز پنجشنبه منتشر کرد، یک “جعبه حسابداری مشترک” رایگان جدید که ایمیل های حسابداری، تماس های تلفنی و وظایف را مدیریت می کند و با نرم افزار حسابداری قدیمی یکپارچه می شود.

این استارت آپ 120 نفری بیش از 20 هزار مشتری دارد و درآمد آن در سال گذشته دو برابر شده است.

هورادان، مدیر اجرایی سابق شرکت اتوماسیون مالیاتی آوالارا، گفت که استارت آپ او می خواهد “حسابداری لینکدین” باشد.

او گفت: “Lockstep در حال بهبود این واقعیت است که حسابداری در اتوماسیون گردش کار فراموش شده و رها شده است.” “فروش دارای Salesforce است. HR دارای Gusto است. بازاریابی یک هاب اسپات دارد. CS دارای Gainsight است. حتی آی تی جیرا دارد. اما حسابداری دارای چشم انداز و صفحات گسترده است.”

هورادان گفت رکود اقتصادی بزرگتر، که برخی از شرکت های فناوری را مجبور به کاهش هزینه ها و اخراج کارگران کرد، “جستجوی کارایی را تسریع کرد” و یک باد مخالف برای لاکس استپ بود.

این شرکت همچنین روز پنجشنبه به brooztechnology فاش کرد که سال گذشته 2.5 میلیون دلار سرمایه گذاری از American Express دریافت کرده است. این مبلغ قبلاً فاش نشده بود. مجموع بودجه تا کنون 17 میلیون دلار است.

Lockstep در رتبه 127 brooztechnology 200، فهرست بهترین استارت‌آپ‌ها در شمال غربی اقیانوس آرام قرار دارد.