• خانه
  • اخبار
  • این استارت آپ حسابداری قانونی سیاتل به وکلا کمک می کند تا تحقیقات تقلب را حل کنند

این استارت آپ حسابداری قانونی سیاتل به وکلا کمک می کند تا تحقیقات تقلب را حل کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این استارت آپ حسابداری قانونی سیاتل به وکلا کمک می کند تا تحقیقات تقلب را حل کنند

این استارت آپ حسابداری قانونی سیاتل به وکلا کمک می کند تا تحقیقات تقلب را حل کنند
رابط کاربری Valid8 به کاربران اجازه می دهد تا بر جریان پول از طریق حساب های مختلف نظارت کنند. (عکس 8 معتبر)

یک استارت آپ کوچک در سیاتل به حل برخی از بدنام ترین جنایات یقه سفید کمک می کند.

Valid8 Financial یک پلت فرم حسابداری قانونی را به وکلا، CPAها و سایر مشتریان شرکتی و دولتی می فروشد که از نرم افزار برای سازماندهی و تجزیه و تحلیل جریان وجوه استفاده می کنند.

موارد استفاده رایج شامل اختلافات طلاق با ارزش خالص بالا، حسابرسی شرکت های بیمه برای کلاهبرداری مدیکر و ورشکستگی های فصل 11 است.

کریس مک کال، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران، گفت: «ما در حال حاضر در برخی از بزرگترین موارد هستیم. “اگر اخبار را تماشا کنید، اگر چیزی را مشاهده کردید، احتمالاً از سیستم ما برای این موارد استفاده می کنند.”

این استارت آپ حسابداری قانونی سیاتل به وکلا کمک می کند تا تحقیقات تقلب را حل کنند
کریس مک کال، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Valid8. (عکس 8 معتبر)

Valid8 که در سال 2017 تأسیس شد و فارغ‌التحصیل Techstars Seattle است، اخیراً 1.25 میلیون دلار در تأمین مالی بدهی جمع‌آوری کرده است، تاکتیکی که اغلب در بحبوحه کاهش سرعت سرمایه گذاری سنتی استفاده می‌شود. این به دنبال یک دور اولیه 6.3 میلیون دلاری در سال 2021 است.

سرمایه گذاران این شرکت شامل Capital Midwest، که رهبری دور اولیه را بر عهده داشت، علاوه بر First Trust Capital، CPA.com، Green Cow VC و دیگران است.

این استارت‌آپ توسط تاد مک‌دونالد، که تحقیقات در مورد یک طرح پونزی در سال 2012 را رهبری می‌کرد، تأسیس شد که در آن فردریک دارن برگ از سرمایه‌گذاران 100 میلیون دلار کلاهبرداری کرد. تحقیقات بیش از دو سال و 2 میلیون دلار هزینه حرفه ای به طول انجامید.

مک کال، یکی از مدیران سابق هیولت پاکارد و NexGen Storage می‌گوید: «ایده اصلی پشت Valid8 این بود که «بیایید پلتفرمی طراحی کنیم که دریافت شواهد حسابداری و جمع‌آوری پایگاه داده را بسیار سریع کند».

مک کال گفت که شش ایالت در حال حاضر از نرم افزار Valid8 در تحقیقات جرایم یقه سفید استفاده می کنند. این شرکت همچنین فناوری خود را به CPA و شرکت‌های حقوقی از جمله Mazars Group، Baker Tilly، Armanino و RSM می‌فروشد.

طبق گفته مک کال، در حال حاضر سه فن آوری راندن بادهای دنباله دار به کار گرفته شده است:

  • کارفرمایان به دنبال جذب و حفظ کارمندان با نرم افزار هستند.
  • گسترش پلتفرم های فناوری مالی مانند Stripe و Plaid سطوح جدیدی از پیچیدگی را به تحقیقات مالی اضافه می کند.
  • پیشرفت‌های اخیر در هوش مصنوعی امکان خودکارسازی برخی وظایف حسابرسی را فراهم می‌کند.

مک کال در پاسخ به این سوال که آیا این شرکت از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل داده های مالی استفاده می کند، گفت که این شرکت به هوش مصنوعی اجازه قضاوت نمی دهد. او افزود که این شرکت ممکن است در آینده از هوش مصنوعی برای پیاده سازی ویژگی های «تشخیص ناهنجاری» استفاده کند.

او درباره اجازه دادن به هوش مصنوعی درباره داده‌های مالی قضاوت کرد: «ما در حال ترسیم یک خط سخت هستیم. ما هیچ گونه ارزیابی یا تمایلی در مورد چیزی نخواهیم داشت. این کار حرفه ای هاست.»

مک کال گفت، این استارت آپ بر روی خدمات وب آمازون ساخته شده است و آن را «بسیار ایمن تر از متوسط ​​زیرساخت فناوری اطلاعات شما» می کند. وی افزود: ویژگی اضافه شده ذخیره سازی داده های مالی در فضای ابری یکی دیگر از نکات فروش است.

روز سه شنبه، Valid8 سه ویژگی جدید را منتشر کرد:

  • کاربران اکنون می توانند داده های حسابداری را از بیش از 30 منبع مختلف از جمله QuickBooks و Microsoft Dynamics جمع آوری کنند.
  • کارت جدیدی وجود دارد که پیشرفت حساب‌های مختلف را که کاربر بررسی می‌کند، ردیابی می‌کند.
  • این شرکت یک نمودار کاملاً تعاملی Sankey منتشر کرد تا وجوه مشتری را که از طریق اشخاص حقوقی، صورت‌های مالی و حساب‌های مختلف جریان دارد، نشان دهد.