منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.

این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.

پیتسبورگ – اگر HQ2 آمازون به اینجا می آمد برای من جالب بود، نه تنها به دلیل داستان های جذاب، بلکه به دلیل بهانه بازدید بیشتر.

اما برای پیتسبورگ؟ من خیلی مطمئن نیستم.

به عنوان خبرنگاری که این شرکت را پوشش می‌دهد، این فکر همچنان در این هفته به ذهن من خطور می‌کند، زیرا من دوباره به عجیب‌ترین چیزهای عجیب و غریب این برنزه خشن نگاه می‌کنم، ترکیبی از غرب میانه و ساحل شرقی، جایی که یکی از افسانه‌های تلویزیون عمومی محلی اخیر نقل شده است. ارائه آنها در سال 2017 برای دومین دفتر مرکزی آمازون به ارزش 5 میلیارد دلار.

در قسمتی از مقدمه پیشنهاد ۷۷ صفحه ای آمازون HQ2 پیتسبورگ آمده است: «این جایی بود که فرد راجرز پرسید: «آیا قرار نیست همسایه من باشی؟» این احساسی است که ما به آمازون و کارمندانش منتقل می کنیم. “در پیتسبورگ شما همسایه ما خواهید بود و ما با شما چنین رفتار خواهیم کرد.

چه کسی می تواند به آقای راجرز نه بگوید؟

اما با نگاهی به اعلان عمومی پس از اینکه رهبران منطقه تلاش ناموفق برای مخفی نگه داشتن آن کردند، بهترین بخش این بود که چگونه پیتسبورگ با “پیشنهاد اقتصادی 21.6 میلیارد دلاری” خود – ترکیبی از تامین مالی خلاقانه با برخی از جذابیت های کلاسیک اینزر، با نادیده گرفتن جسورانه، به “پیشنهاد اقتصادی 21.6 میلیارد دلاری” خود رسید. همه چیز با “کارخانه دوم” و پیشنهاد آمازون برای انتقال آن اولین به جای دفتر مرکزی

در این پیشنهاد آمده است: «در مقایسه با فعالیت‌های فعلی در سیاتل، آمازون تقریباً 17.7 میلیارد دلار در هزینه‌های نیروی کار، بهداشت و خدمات آب و برق در 25 سال صرفه‌جویی می‌کند و فقط به پیتسبورگ منتقل می‌شود». هیچ شهر دیگری در آمریکا نمی تواند این سطح از صرفه جویی در هزینه های طولانی مدت را با استعدادها و امکانات در سطح جهانی ارائه دهد.”

مابقی 21.6 میلیارد دلار در قالب معافیت های مالیاتی، زمین رایگان، سرمایه گذاری های زیربنایی و سایر مشوق های اقتصادی سنتی آمده است.

البته، پیتسبورگ یک شانس بسیار طولانی برای HQ2 بود، علی‌رغم بهترین تلاش‌های رهبران محلی مانند شهردار وقت، بیل پدتو، که امیدوار بود جف بزوس آزادی‌خواه ارزش‌های لیبرال خود را بر اساس آنچه در کتاب خوانده بود به اشتراک بگذارد. واشنگتن پست صفحه تحریریه – تصور اشتباهی که در نوع خود جذاب بود.

بله، این یک داستان باستانی است. اما ارزش بازنگری را دارد، زیرا اکنون می دانیم که این فصل از تاریخ چگونه به پایان می رسد. من می توانم آن را در اطراف خود در پیتسبورگ این هفته احساس کنم.

این مکان احتمالا بدون آمازون HQ2 بهتر است.

brooztechnology HQ2، تاریخچه مختصری

این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.
نمایی از خودروهای خودران Aurora Innovation از پل خیابان 31 در تأسیسات این شرکت در پیتسبورگ این هفته. Aurora واحد خودروی خودران سابق Uber را در سال 2020 خریداری کرد و مرکز فناوری سابق پیتسبورگ را از غول مسافرتی تحویل گرفت. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

اما ابتدا پاسخ این سوال واضح است: چرا در پیتسبورگ هستید؟

به سال 2017 باز می گردد، در یک بعدازظهر آفتابی در ساعت شاد brooztechnology در زادگاه ما سیاتل. زمانی که جستجوی HQ2 آمازون در حال انجام است، شخصی ایده جالبی برای انجام جستجوی HQ2 خود داشت.

با کمال تعجب، بعد از اینکه هوشیار شدیم، همچنان ایده جالبی به نظر می رسید.

بنابراین ما فراخوان خود را برای پیشنهادات از شهرهای سراسر کشور پخش کردیم و قول دادیم با راه اندازی دومین دفتر مرکزی موقت brooztechnology به مدت یک ماه در مرکز فناوری منتخب، “حداکثر سه شغل و پوشش رسانه ای روزانه” را ارائه کنیم. نیازهای ما برای این مکان شامل غذای خوب، افراد سرگرم کننده و داستان های جالب بود.

البته، این یک کلاهبرداری بود، اما همچنین روزنامه نگاری عملی با تجربه بود، بهترین نمونه از چیزی که ما دوست داریم آن را ماجراجویی brooztechnology بنامیم.

در واقع، ما 10 پاسخ جدی به RFP خود دریافت کردیم: از واشنگتن، دی سی. سن پترزبورگ، فلوریدا؛ ساکرامنتو؛ رالی، کارولینای شمالی؛ پیتسبورگ؛ ققنوس؛ فیلادلفیا؛ مدیسون، ویسکانسین؛ دنور؛ و سینسیناتی

دانشکده علوم کامپیوتر دانشگاه کارنگی ملون، پیشنهاد برنده brooztechnology HQ2 را از طرف پیتسبورگ ارائه کرد که هیچ انگیزه مالی مستقیمی ارائه نمی‌دهد، اما ارزش زیادی در زمان، کمک و ارتباطات ارائه می‌کند.

همانطور که در آن زمان توضیح دادیم، پیتزبورگ را به دلیل “همه چیزهای جذاب برای پوشش در اینجا انتخاب کردیم: روباتیک و هوش مصنوعی، استارت آپ های جالب، ماشین های خودران Uber، و مراکز مهندسی برای شرکت های بزرگ فناوری، از جمله مایکروسافت و گوگل.” ما همچنین به چالش‌های جالب بسیاری که باید پوشش دهیم، اشاره کردیم، “همه چیز از مشکلات حمل‌ونقل و زیرساخت‌ها گرفته تا کمبود نیروی کار و نابرابری اقتصادی”.

ما همه این کارها را انجام دادیم، و سپس برخی از آنها، بیش از 90 داستان را در فوریه 2018 از دفتر مرکزی موقت خود در لاورنسویل، پیتسبورگ، با حمایت حامیان مالی خود و شکیبایی خوانندگان وفادار خود در منطقه سیاتل که از وسواس ناگهانی ما گیج شده بودند، منتشر کردیم. با پیتسبورگ

در مجموع شش خبرنگار و سردبیر در این پروژه شرکت کردند – بیشتر اعضای تیم خبری ما در آن زمان – که در طول ماه به صورت جوخه به پیتسبورگ رسیدند. اکثر ما حدود یک هفته در آنجا ماندیم، به استثنای تیلور سوپر، که اکنون سردبیر brooztechnology است، که تمام ماه قلعه را اداره می کرد.

این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.
دفتر موقت ما در سال 2018، در سمت چپ، در یک فضای کاری مشترک در Lawrenceville بعداً قربانی همه‌گیری شد. اکنون به عنوان خانه Brenda Friday Design و نمایشگاه Shoppe B بسیار رنگارنگ تر است. (brooztechnology Photos، نوار لغزنده را برای قبل و بعد حرکت دهید.)

انجام کاری که با چشمانی تازه در مکانی جدید و جالب انجام می دهیم سرگرم کننده، طاقت فرسا و نیروبخش بود. به عنوان یک گروه، ما تعهد عمیقی به پیتسبورگ و ارزیابی جدیدی از میزان خوشحالی ما از پوشش صنعت فناوری و جامعه سیاتل ایجاد کردیم.

در پیتسبورگ، جایی که مردم چشمان خود را بر پرش خبرنگاران با چتر نجات بر روی تاریخچه اجباری روبات‌های جدید می‌بندند، ما همیشه به عنوان ربات‌های جدید افتخار خواهیم کرد. روزنامه پست پیتسبورگ سرمقاله برای HQ2 ما: “brooztechnology ما را دریافت می کند.”

و بعد رفتیم خونه

ما ایده راه‌اندازی یک پست خبری دائمی در پیتسبورگ را بررسی کردیم، اما برنامه همیشه این بود که فقط یک ماه بماند، و از جنبه تجاری، خانه بسیار دلهره‌آور به نظر می‌رسید، زیرا افراد خارجی در تلاش بودند تا عملیاتی را گسترش دهند که به حمایت مالی متکی بود. ، تبلیغات، حمایت از جامعه و دانش نهادی. ما همچنین دستمان پر است و همه چیز را در زمینه فناوری در سیاتل و شمال غربی اقیانوس آرام پوشش می دهیم.

اما ما در تماس بودیم و همیشه در مورد امکان بازدید مجدد صحبت می کردیم، بنابراین وقتی این فرصت اخیراً پیش آمد، از آن استقبال کردیم، به خصوص بعد از دو سال، عمدتاً در خانه هایمان حبس شده بودیم.

هفته آینده در ارتباط با کنفرانس رباتیک، اتوماسیون و هوش مصنوعی Cascadia Connect که در تاریخ 2 تا 4 می در پیتسبورگ برگزار می‌شود، به گزارشی در مورد رباتیک و هوش مصنوعی برمی‌گردیم. بانک سرمایه گذاری مستقر در سیاتل Cascadia Capital، سازمان دهنده کنفرانس، گزارش مستقل ما را در اینجا به عهده می گیرد. من نقش پیشاهنگ را بازی کردم و این آخر هفته تعدادی از همکارانم به من خواهند پیوست.

من از این وسوسه که آن را brooztechnology HQ2.5 بنامم اجتناب می کنم.

درس هایی از آمازون HQ2

این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.
یکی از رویدادهایی که پس از بازدید ما در سال 2018 در پیتسبورگ رخ داد: ساختمان بزرگی که توسط فیلیپس اسلیپ و مراقبت تنفسی در سمت چپ، روبروی مرکز مهندسی گوگل در میدان نانوایی اشغال شده بود. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

بازگشت پس از چهار سال، گاهی مانند پا گذاشتن به ماشین زمان است.

مانند بسیاری از شهرهایی که از این بیماری همه گیر بیرون آمده اند، پیتسبورگ همچنان با چالش های بیش از سهم خود از جمله پنجره های خالی، کاهش جمعیت، اصیل سازی و مسکن و نابرابری نژادی مواجه است.

نارضایتی از رهبری شهر تحت رهبری قبلی وی در انتخاب تاریخی اد گانی، نماینده ایالات متحده به عنوان شهردار جدید پیتسبورگ، برکناری Peduto فعلی در انتخابات مقدماتی سال گذشته، ابراز شد.

با چتربازی، همانطور که این بار انجام دادم، تظاهر نمی کنم که مشکلات بزرگتری را که پیتسبورگ با آن مواجه است، درک کنم. اما وقتی این هفته اینجا بودم، از روشی که به ویژه صنعت رباتیک به رشد ارگانیک خود ادامه داد و از یکی از نقاط قوت پیتسبورگ برای ایجاد زمینه‌ای برای چیزی بزرگ‌تر استفاده کرد، شگفت‌زده شدم.

شبکه به روز شده رباتیک پیتسبورگ بیش از 100 شرکت در آنچه که Pittsburgh Robotics Cluster می نامد دارد، در مقایسه با 80 شرکت در سال گذشته. بسیاری از آنها در آنچه به عنوان ردیف روباتیک شناخته می شود، از جمله ناحیه استریپ، که یکی از مناطق کلیدی ارائه شده توسط منطقه آمازون در پیشنهاد HQ2 بود، فعالیت دارند.

در مفهوم اصلی HQ2، آمازون در نظر داشت 50000 شغل در یک منطقه ایجاد کند که به عنوان یک مزیت اقتصادی بالقوه برای صدها جامعه مناقصه در آمریکای شمالی دیده می شد.

این احساس بسیار خوبی است، احساس بسیار خوبی برای پیتسبورگ است که بداند در آمازون HQ2 برنده نشده است.
مارک آنتونی توماس، رئیس اتحادیه منطقه ای پیتسبورگ. (عکس از brooztechnology / تاد بیشاپ)

اما اکنون مشخص است که ورود شرکتی در چنین مقیاسی که اکسیژن را از اکثر جوامع فناورانه و کارآفرینی می مکد.

مارک آنتونی توماس، رئیس اتحادیه منطقه‌ای پیتسبورگ، یکی از شرکت‌های تابعه کنفرانس آلگنی در زمینه توسعه جامعه، می‌گوید: «آنها در اصل باید هر فرد فنی را در پیتسبورگ استخدام کنند. “شما نمی خواهید این کار را با یک اکوسیستم انجام دهید.”

توماس به دلیل نقش قبلی خود به عنوان معاون ارشد مشارکت در شرکت توسعه اقتصادی نیویورک، با شرکت در مناقصه برنده شهر برای بخشی از پروژه آمازون، که بعداً با حمایت شرکت در مواجهه با شرکت از هم پاشید، دیدگاه منحصر به فردی در مورد تقاضای آمازون HQ2 دارد. مخالفت در نیویورک

توماس گفت: “من فکر می کنم ما فرزند پوستر چیزی بودیم که در سراسر کشور به یک تکلش تبدیل خواهد شد.”

HQ2 آمازون در دیگر منطقه سودآور، ویرجینیای شمالی، با برنامه هایی برای 25000 کارمند در آنجا ادامه دارد. اما از طریق فرآیند پیشنهاد HQ2، به نظر می رسد آمازون از واکنش به رشد خود در شهر خود سیاتل، جایی که این شرکت حدود 80000 کارمند در سراسر منطقه دارد، درس می گیرد.

من می بینم که همه بهترین بخش های منطقه گرد هم می آیند: رباتیک، علوم زیستی، اتوماسیون، اقتصاد خلاق.

این شرکت دارای یک دفتر مهندسی در پیتسبورگ است، اما یکی از بسیاری از این دفترها در اینجا است، نه بزرگترین در گروه، و این جا را برای آنچه رهبران محلی امیدوارند در آینده یک اکوسیستم فناوری قوی‌تر باشد، با زمان کافی برای پیش‌بینی و صرف کردن، باز می‌کند. اقداماتی برای جلوگیری از تسریع نابرابری اقتصادی که ممکن است با ورود یک غول همراه باشد.

توماس گفت: “من می بینم که بهترین بخش های منطقه در کنار هم قرار می گیرند: روباتیک، علوم زیستی، اتوماسیون، اقتصاد خلاق.” «به همین دلیل است. آنها فقط به روشی که در جاهای دیگر سرمایه گذاری می کنند، سرمایه گذاری نمی شوند. اکنون زمان تغییر آن است.”

در همین حین، خوب است که برگردیم و از سه نفر مختلف غافلگیر شویم که در حین قدم زدن عصرگاهی در اطراف استریپ، سر تکان می دهند و سلام می کنند. از طرف طراح داخلی که در فروشگاهش از من استقبال کرد تا ببیند چه اتفاقی برای HQ2 ما افتاده است. و از زن محلی و سگش که وقتی پهپادم را از پارک سگ پرتاب کردم تا در ابتدای داستان عکس بگیرم، کاملا ناموفق بودند.

برای قرض گرفتن یک جمله دیگر از آقای راجرز: پیتسبورگ، من شما را همان طور که هستید دوست دارم.