• خانه
  • اخبار
  • اینستاگرام محدودیت زمانی کمتر از 30 دقیقه برای استفاده روزانه از اپلیکیشن خود را حذف می کند

اینستاگرام محدودیت زمانی کمتر از 30 دقیقه برای استفاده روزانه از اپلیکیشن خود را حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اینستاگرام محدودیت زمانی کمتر از 30 دقیقه برای استفاده روزانه از اپلیکیشن خود را حذف می کند

بر اساس آخرین گزارش منتشر شده توسط TechCrunchاینستاگرام قصد دارد برخی از گزینه های محدودیت زمانی اپلیکیشن خود را به حالت تعلیق درآورد و بدین ترتیب کاربران را تشویق به به روز رسانی تنظیمات خود کند. در ابتدا، کاربران می‌توانستند محدودیت زمانی حداقل پنج دقیقه در روز داشته باشند، در حالی که گزینه‌های جدید از 30 دقیقه شروع می‌شوند و به سه ساعت افزایش می‌یابند.

کوتاه مدت را از اینستاگرام حذف کنید

اسکرین شات های ارسال شده به TechCrunch توسط یک کاربر اینستاگرام که قبلاً محدودیت روزانه 10 دقیقه ای تعیین کرده بود، اکنون یک پاپ آپ در بالای فید آنها وجود دارد که از آنها می خواهد با توجه به به روز رسانی برنامه محدودیت روزانه جدیدی را تعیین کنند. اگرچه پاپ آپ می گوید که کاربر در صورت تمایل می تواند محدودیت موجود خود را حفظ کند، با کلیک بر روی دکمه ویرایش او را هدایت می کند تا یک گزینه از پیش تعریف شده را انتخاب کند که حداقل 30 دقیقه است. یک پاپ آپ دیگر در صفحه فعالیت برنامه همچنین می گوید محدودیت 10 دقیقه “دیگر پشتیبانی نمی شود.” این کاربر می گوید: «اینستاگرام برای چند هفته یادآوری هایی برای تغییر تنظیمات ارسال کرد و من فقط با اجبار به ترک برنامه توانستم از انتخاب یک محدودیت جدید جلوگیری کنم.

آزمایش یک خبرنگار آمریکایی نشان داد که گزینه های موجود در حال حاضر به 30 دقیقه، 45 دقیقه، یک ساعت، دو ساعت و سه ساعت محدود شده است. متا که اکنون مالک اینستاگرام است، هنوز به تغییرات ایجاد شده در این اپلیکیشن پاسخی نداده است.

کوتاه مدت را از اینستاگرام حذف کنید

کوتاه مدت را از اینستاگرام حذف کنید

اینستاگرام در سال 2018 قابلیت تعیین محدودیت های زمانی روزانه برای این اپلیکیشن را معرفی کرد و مقامات این شرکت بعدا گفتند که از کاربران می خواهند مدیریت زمان خوبی در برنامه داشته باشند. ویژگی‌های محدودکننده زمانی در پاسخ به انتقاداتی که شرکت‌های فناوری درباره تأثیر محصولاتشان بر رفاه مصرف‌کننده دریافت کرده‌اند، معرفی شده‌اند.

Ameet Ranadive، رئیس تیم سلامت مصرف کنندگان اینستاگرام، در سال 2018 به The Verge گفت:ما می‌خواهیم به مردم این امکان را بدهیم که آگاهانه درباره مدت زمانی که صرف می‌کنند و نحوه تعاملشان با برنامه تصمیم بگیرند.تغییرات در تنظیمات آماده به کار روزانه تنها چند ماه پس از معرفی ویژگی Take a Break توسط اینستاگرام رخ می دهد که به کاربران امکان می دهد در صورت استفاده مداوم از برنامه، یادآورهای دوره ای را دریافت کنند.

به نظر می رسد این تعهد به توانمندسازی کاربران برخلاف تصمیم حذف محدودیت های زمانی کوتاهتر از برنامه باشد. در ماه نوامبر، زمانی که ویژگی Take a Break در مرحله آزمایشی بود، آدام موزری، مدیر عامل اینستاگرام بر این موضوع تاکید کردهنگام استفاده از این برنامه می دانید چه چیزی برای شما بهترین است». مدت زمان کمی طولانی تر می تواند برای اکثر افراد در اینستاگرام مانعی باشد. اما این تغییری است که نشان می‌دهد اینستاگرام ممکن است بیشتر نگران این باشد که کاربران زمان کافی را در این پلتفرم صرف نمی‌کنند تا اینکه مطمئن شوند که عملکرد خوبی دارند.

نظر شما در مورد حذف زمان کمتر از 30 دقیقه در قابلیت محدود کردن روزانه زمان اینستاگرام چیست؟ آیا تا به حال از این ویژگی در برنامه خود استفاده کرده اید؟