منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اینستاگرام رسما از نشانک کپی کرد! نمایش تمام صفحه جدید و ذکر ویدیو

اینستاگرام رسما از نشانک کپی کرد! نمایش تمام صفحه جدید و ذکر ویدیو

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اینستاگرام رسما از نشانک کپی کرد! نمایش تمام صفحه جدید و ذکر ویدیو

اینستاگرام قبلاً یک کپی خاص از نشانک فید Reels دارد. این شبکه اجتماعی متعلق به متا (فیسبوک سابق) به نظر نمی رسد ترسی از کپی برداری داشته باشد و باید بگویم اینستاگرام رسما تیک تاک را کپی می کند. این اقدام جدید شامل نمایش تمام صفحه جدید و ذکر ویدیو خواهد بود!

کپی اینستاگرام تیک تاک

تغییرات جدید در اینستاگرام این برنامه را بیشتر شبیه به TikTok کرده است. به گزارش TechCrunch، اینستاگرام در حال آزمایش است فید تمام صفحه عمودی و. پس از باز کردن اپلیکیشن اینستاگرام، کاربران بلافاصله محتوای عمودی را مشاهده می کنند که هدف آن «بیشتر کردن ویدیوها در کانون توجه» است. در ویدئویی که در توییتر منتشر شد، آدام مصری، مدیر عامل اینستاگرام این آزمایش را تایید کرد و گفت که عکس‌ها و ویدئوهای طولانی‌تری در برخی از برنامه‌ها نمایش داده می‌شود.

تصویری که توسط اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است فید (صفحه اول) را نشان می دهد که توسط یک پست تمام صفحه با نظرات، زیرنویس ها، لایک ها و سایر ویژگی ها در بالا به جای پایین قرار داده شده است.

اگرچه نوار داستان در بالای صفحه تصویر نیست، سخنگوی متا، سین کیم می‌گوید وقتی کاربران شروع به پیمایش می‌کنند، این نمای فید اصلی را نشان می‌دهد و داستان‌ها همچنان در بالای صفحه در دسترس خواهند بود.

جستجو، حلقه‌ها، خریدها و نمایه شخصی کاربر همچنان از طریق دکمه‌های پایین صفحه قابل دسترسی هستند. اعلان‌ها، پیام‌ها و ویژگی‌های انتشار جدید، همراه با قابلیت جابه‌جایی بین حساب‌ها، همچنان در صدر هستند.

اینستاگرام رسما از نشانک کپی کرد! نمایش تمام صفحه جدید و ذکر ویدیو

کیم می گوید تصاویر ثابت و انتشارات ویدئویی آنها همچنین در نمایش های تمام صفحه گنجانده شده اند.

انتخاب اینستاگرام برای آزمایش نمایش های هدفمند برای همه ویدیوها واقعاً تعجب آور نیست. این شرکت به شدت ویدئوهای کوتاهی را برای توسعه دهندگان و کاربران و توسعه دهندگانی که ریل های بالایی می سازد، جوایز نقدی ارائه می دهد و اگر ارسال مجدد محتوای TikToks به پلتفرم را متوقف کنید، هیجان زده خواهد شد.

در اواخر آوریل، موزری گفت که این پلتفرم در حال تغییر الگوریتم رتبه‌بندی خود است تا به محتوای «اصلی» بیشتر از محتوای منتشر شده مجدد پاداش دهد. این پلتفرم روی ساخت ابزارهایی سرمایه‌گذاری کرده است تا محتوای اصلی را از رقابت دور نگه دارد: اینستاگرام در اواخر آوریل آزمایش قالب را راه‌اندازی کرد و به توسعه‌دهندگان اجازه داد از قالب‌های Reels در ویدیوهای خود استفاده کنند.

نظر شما چیه؟ آیا اینستاگرام اینگونه بیشتر دوست دارید؟