• خانه
  • اخبار
  • اینستاگرام در آپدیت جدید خود فونت مخصوص اینستاگرام سانس را معرفی کرد

اینستاگرام در آپدیت جدید خود فونت مخصوص اینستاگرام سانس را معرفی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اینستاگرام در آپدیت جدید خود فونت مخصوص اینستاگرام سانس را معرفی کرد

آپدیت جدید اینستاگرام علاوه بر تغییر لوگوی این شبکه اجتماعی به لوگوی روشن تر، شامل فونت مخصوص این شرکت به نام Instagram Sans می باشد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری تکنا، اینستاگرام بالاخره در به روزرسانی اخیر فونت خود را فاش کرد و علاوه بر آن لوگوی این شبکه اجتماعی را روشن تر و زنده تر کرد. فونت Instagram Sans از لوگوی شرکت الهام گرفته شده و دارای اشکال مربع و گرد است. به گفته اینستاگرام، این فونت ترکیبی از تناسبات هندسی و سبک های متضاد خواهد بود. همچنین دارای زیر مجموعه ای از فونت ها مانند ساده، پررنگ، نازک، متوسط، پررنگ و پررنگ است. این فونت شبیه دست نوشته است.

فونت Instagram Sans شباهت زیادی به فونت های Sans-Serif دارد که با توجه به هویت این پلتفرم، استفاده از آن برای کاربران جهانی منطقی است. اینستاگرام علاوه بر رونمایی از فونت جدید، لوگوی خود را نیز در این آپدیت زیباتر کرده است تا حس سرزندگی را به نمایش بگذارد. به گفته این شرکت، این لوگو از مدل سازی سه بعدی برای طراحی استفاده می کند. علاوه بر این، چیدمان بازاریابی محتوا به حالت تمام صفحه تغییر کرده است و اکنون با این ویژگی، تمام تمرکز روی محتوا خواهد بود.