• خانه
  • اخبار
  • اینتل از راه اندازی موزه مجازی این شرکت و بازدید از تاریخ 50 ساله آن خبر داد

اینتل از راه اندازی موزه مجازی این شرکت و بازدید از تاریخ 50 ساله آن خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اینتل از راه اندازی موزه مجازی این شرکت و بازدید از تاریخ 50 ساله آن خبر داد

اینتل یک موزه مجازی راه اندازی کرده است تا به مصرف کنندگان اجازه دهد تاریخ 50 ساله این شرکت را ببینند. اکنون کاربران می توانند به صورت مجازی دستاوردهای این شرکت را در این موزه در سراسر جهان مشاهده کنند.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، اینتل اخیرا در توییتی از راه اندازی موزه مجازی خبر داد و همچنین اعلام کرد که مشتریان ممکن است خط تولید تراشه این شرکت را ببینند. در واقع این موزه مجازی یک تیم گوگل استریت ویو است که تصاویری از موزه این شرکت گرفته است.

با مراجعه به این موزه و کلیک بر روی قسمت های مختلف آن می توانید مکان های مختلف را ببینید و از مکانی به مکان دیگر حرکت کنید. در صورت نیاز می توانید بر روی نقطه مورد نظر کلیک کنید و همچنین اطلاعاتی مانند متن، ویدئو و مدل سه بعدی داشته باشید. به عنوان مثال اگر به قسمت طراحی تراشه بروید، علاوه بر تماشای یک ویدیوی 4 دقیقه ای، می توانید اطلاعات مختصری در مورد این فرآیند پیدا کنید. البته به نظر می رسد که گوگل می توانست از فناوری کامپیوتری برای ایجاد وضعیت بهتر برای مصرف کنندگان استفاده کند. این موزه که شبیه یک سی دی چند رسانه ای است، به صورت آنلاین در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است و موزه اصلی این شرکت در سانتا کلارا به طور موقت تعطیل شده است.