• خانه
  • اخبار
  • ایمن سازی متاورس: چارلی بل، مدیر عامل مایکروسافت، از صنعت می خواهد که از شبکه های اولیه درس بیاموزد.

ایمن سازی متاورس: چارلی بل، مدیر عامل مایکروسافت، از صنعت می خواهد که از شبکه های اولیه درس بیاموزد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایمن سازی متاورس: چارلی بل، مدیر عامل مایکروسافت، از صنعت می خواهد که از شبکه های اولیه درس بیاموزد.

ایمن سازی متاورس: چارلی بل، مدیر عامل مایکروسافت، از صنعت می خواهد که از شبکه های اولیه درس بیاموزد.
چارلی بل معاون اجرایی امنیت، انطباق، هویت و مدیریت مایکروسافت است. (عکس مایکروسافت)

چارلی بل متاورز را در ذهن خود دارد.

این به تنهایی یک نتیجه قابل توجه از پست امروز صبح توسط رهبر سازمان بزرگ مهندسی امنیت جدید مایکروسافت است. بل، رئیس قدیمی ابر آمازون، که سال گذشته به مایکروسافت پیوست، مجموعه‌ای از اصول امنیتی را برای متاورس تشریح کرد و به وضوح نشان داد که او و گروهش فراتر از عرضه‌های کوتاه مدت محصول فکر می‌کنند.

بل می‌گوید در اصل، این جهان‌های مجازی نوظهور هم فرصت‌ها و هم خطراتی را برای امنیت، هویت و اعتماد ایجاد می‌کنند، و برای صنعت بسیار مهم است که با هم کار کنند و از اشتباهات دوران اولیه وب اجتناب کنند.

او گفت: “اکنون که ما در درب بعد جدیدی در فناوری هستیم، بسیار مهم است که بر سر اولویت های کلیدی برای کمک به ایمن سازی متاواژه برای نسل ها به توافق برسیم – و هویت، شفافیت و احساس وحدت مداوم در میان طرفداران کلید خواهد بود.” گفت. او

بل این را نمی گوید، اما متاورس به مایکروسافت این فرصت را می دهد که امنیت را دوباره شروع کند. در زمینه نرم‌افزارهای سنتی و خدمات آنلاین، آسیب‌پذیری‌های موجود در برنامه‌های مایکروسافت همچنان ابزاری محبوب برای انواع حملات هستند، تا حدی به دلیل استفاده گسترده از آنها.

از نظر رقابت، این فرصتی برای مایکروسافت است تا از تخصص امنیتی و فناوری خود به عنوان یک ورودی بیومتریک Windows Hello استفاده کند تا خود را از شرکت مادر فیس بوک Meta متمایز کند.

بل نوشت: پلتفرم‌های Metaverse احتمالاً جریان‌های داده کاملاً جدیدی با پتانسیل بهبود احراز هویت، شناسایی فعالیت‌های مشکوک یا مخرب یا حتی بررسی امنیت سایبری برای کمک به تحلیل‌گران انسانی در تصمیم‌گیری در حال حاضر ایجاد و تولید می‌کنند.

پست کامل او را اینجا بخوانید.

زودتر: مدیر عامل سابق آمازون میراث پیچیده امنیت سایبری مایکروسافت را در تلاش برای رسیدگی به “یکی از بزرگترین چالش های زمان ما” به ارث برده است.