• خانه
  • اخبار
  • ایلان ماسک در توییتی عجیب از احتمال مرگ مشکوک خبر داد

ایلان ماسک در توییتی عجیب از احتمال مرگ مشکوک خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایلان ماسک در توییتی عجیب از احتمال مرگ مشکوک خبر داد

ایلان ماسک امروز در توئیتی از احتمال مرگ مشکوک خبر داد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، ماسک امروز در توئیتی از مرگ مشکوک خود خبر داد. او در این توییت اعلام کرد که اگر خوشحالم در شرایطی با مرگ مرموز مردم با شما آشنا شوم. البته این توییت با واکنش های زیادی همراه بود.

دو ساعت قبل از انتشار توییت مشکوک ماسک، او توئیت دیگری را با استناد به بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد. در این بیانیه آمده است که ماسک با ارسال تجهیزات به ماهواره S-Starlink به نیروهای اوکراینی کمک می کند. در این بیانیه آمده است که ماسک در قبال اقدامات خود پاسخگو خواهد بود. این بیانیه به زبان روسی از یک حساب رسمی توییتر به نام روگوزین گرفته شده است. این حساب متعلق به دیمیتری اولگوویچ روگوزین، مدیر آژانس فضایی روسیه است. به همین دلیل ماسک ترجمه این بیانیه را در صفحه دیگری منتشر کرد. در این بیانیه از ارسال پایانه های اینترنتی Starlink به اوکراین توسط هلیکوپترهای نظامی صحبت شده است.

جدیدترین توئیت ایلان ماسک با واکنش بسیاری از کاربران فضای مجازی مواجه شده است. بنابراین برخی از کاربران از ایلان ماسک به عنوان فردی برای اصلاح جهان یاد کردند و کاربر دیگری در توییتر نوشت که جهان برای اصلاح به فردی مانند شما نیاز خواهد داشت.