• خانه
  • اخبار
  • ایلان ماسک به دنبال تغییراتی در توییتر آبی، کاهش قیمت و پرداخت با دوج کوین است

ایلان ماسک به دنبال تغییراتی در توییتر آبی، کاهش قیمت و پرداخت با دوج کوین است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایلان ماسک به دنبال تغییراتی در توییتر آبی، کاهش قیمت و پرداخت با دوج کوین است

ایلان ماسک که اکنون بزرگترین سهامدار توییتر است، قصد دارد تغییراتی در توییتر آبی ایجاد کند. عضو جدید هیئت مدیره توییتر در توییت اخیر خود اعلام کرد که علاوه بر کاهش قیمت و حذف تبلیغات در این سرویس، امکان پرداخت با دوج کوین نیز وجود دارد.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، ایلان ماسک با خرید 9.2 درصد از سهام توییتر به عنوان یکی از اعضای جدید هیئت مدیره این شبکه اجتماعی شناخته می شود. مدیر عامل تسلا که حدود 3 میلیارد دلار می پردازد، اکنون قصد دارد تغییرات عمده ای در سرویس درجه یک توییتر بلو ایجاد کند. وی در توییتی که اخیرا در شبکه های اجتماعی منتشر کرده، گفته است: قیمت ماهانه این سرویس باید به ۲ دلار کاهش یابد. کاربران برای این سرویس 3 دلار می پردازند. همچنین برای دسترسی به برچسب قیمت 2 دلاری باید یک اشتراک یک ساله خریداری کنید.

به گفته ماسک، همه مصرف کنندگان باید بتوانند با پول محلی خود این سرویس را خریداری کنند. این ویژگی در حال حاضر فقط در ایالات متحده، کانادا، استرالیا و نیوزلند در دسترس است. ایلان ماسک همچنین پیشنهاد حذف تبلیغات تبلیغاتی در توییتر آبی را داده است تا به درآمد تبلیغاتی وابسته نباشد. زیرا می تواند به عنوان اهرمی برای شرکت ها برای دیکته کردن سیاست های خود استفاده شود. به گفته وی، مصرف کنندگان نیز باید بتوانند با دوج کوین خرید کنند. ماسک حتی در این مورد با مخاطبان خود مشورت کرد. تیم مدیریت توییتر هنوز به پیشنهادات ایلان ماسک پاسخی نداده است.