منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ایلان ماسک از بازگشت تسلا به چین ابراز خوشحالی کرد

ایلان ماسک از بازگشت تسلا به چین ابراز خوشحالی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایلان ماسک از بازگشت تسلا به چین ابراز خوشحالی کرد

مشکلات و چالش های اخیر شرایط سختی را برای همه شرکت ها ایجاد کرده است. اما اگر تنها یک شرکت باشد که بتواند با مدیریت صحیح از این وضعیت غرور آفرین خارج شود، آن تنها تسلا است. اخیرا شاهد بازگشت تسلا به چین بودیم و ایلان ماسک از این بابت خوشحال است. اس ترنجی با من باش.

ایلان ماسک از فعال شدن مجدد خطوط تولید تسلا در چین خوشحال است

ایلان ماسک مدام در سرفصل اخبار است. این تعجب آور نیست، زیرا او به ثروتمندترین مرد جهان در فهرست فوربس تبدیل شد و همچنین متفکر اصلی دو شرکت بسیار مهم تسلا و اسپیس ایکس است. اگر این کافی نیست، باید بگوییم که ایلان اخیراً به بزرگترین سهامدار توییتر تبدیل شده و تلاش کرده تا بخش بزرگی از این شرکت را در اختیار بگیرد تا کنترل کاملی بر اقدامات و آینده توییتر داشته باشد.

با این حال، این شرکت از تاکتیک قدیمی “قرص سمی” برای خنثی کردن نقشه های ایلان ماسک استفاده کرد. امروز، ایلان ماسک به دلیل تصاحب جدید توییتر در خبرها نیست، بلکه به دلیل آخرین تحولات یکی دیگر از شرکت هایش، تسلا در چین است. اگر نمی دانید، باید بگوییم که تسلا در حال تثبیت حضور خود در بازار رقابتی چین است.

ابراز خوشحالی ایلان ماسک

این شرکت می خواهد بخش زیادی از این بازار مهم برای وسایل نقلیه، به ویژه خودروهای الکتریکی هوشمند را تسخیر کند. در هفته‌های اخیر، کارخانه تسلا گیگا شانگهای مجبور به تامین مخارج زندگی خود بوده است. جای تعجب نیست که چین با چالش ها و مشکلات دیگری با ویروس Quaid 19 مواجه است. با این حال، تسلا گام های بزرگی در راه اندازی مجدد خطوط تولید خود برداشته است. ایلان ماسک از بازار چین ابراز خرسندی کرد که آن را یک معامله بزرگ خواند.

تسلا در سراسر جهان به خوبی کار می کند و ایلان ماسک را ثروتمندتر می کند

بر اساس این گزارش، کارخانه گیگافکتوری تسلا شانگهای به آرامی در 19 آوریل فعالیت خود را از سر گرفت. در آن روز حدود 8000 کارمند به این شرکت پیوستند و به تدریج کل خط تولید خودرو راه اندازی شد. برای کسانی که نمی دانند، این دومین کارخانه تسلا در خارج از ایالات متحده است. این کارخانه عمدتاً خودروهای الکتریکی تسلا مدل 3 و تسلا مدل Y را تولید می کند.

به گزارش سایت خبری GizChinaدر سال 2021، کارخانه گیگافکتوری تسلا شانگهای در مجموع 484000 دستگاه خودرو تحویل داد که نسبت به رقم قبلی افزایش قابل توجهی داشت. به طور کلی، این افزایش 235 درصدی بر مبنای سالانه برای این شرکت بود که نشان دهنده 51.7 درصد از کل محموله های جهانی تسلا است. چهارشنبه گذشته اعلام شد که ایلان ماسک به مجموعه ای از اهداف دست یافته است و برای عملکرد خوب خود در تسلا حدود 23 میلیارد دلار سود جدید دریافت خواهد کرد.

با ارزش ترین خودروساز جهان داده های سه ماهه اول سال 2022 خود را با رکوردی بی سابقه و سودآوری عالی به اشتراک گذاشت. این شرکت همچنین توانست بر تورم و تعطیلی اخیر کارخانه خود در چین غلبه کند. به گفته تحلیلگران بازار، ایلان ماسک قصد دارد از برخی اقدامات تسلا برای تامین مالی سرمایه گذاری خود برای تصاحب توییتر استفاده کند. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا در سال آینده شاهد رشد فروش محصولات تسلا خواهیم بود؟ آیا فکر می کنید ایلان ماسک بالاخره می تواند تمام توییتر را تصاحب کند؟ در غیر این صورت برنامه او چگونه خواهد بود و چگونه قصد خرید توییتر را دارد؟!