• خانه
  • اخبار
  • ایسوس و انویدیا به طور مشترک اولین نمایشگر با نرخ تازه سازی 500 هرتز را معرفی کردند

ایسوس و انویدیا به طور مشترک اولین نمایشگر با نرخ تازه سازی 500 هرتز را معرفی کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایسوس و انویدیا به طور مشترک اولین نمایشگر با نرخ تازه سازی 500 هرتز را معرفی کردند

اولین نمایشگر با نرخ نوسازی 500 هرتز با همکاری ایسوس و انویدیا ساخته شد. این مانیتور که ROG Swift 500 Hz نام دارد، قابل استفاده توسط بازیکنان ورزش الکترونیکی است.

به گزارش سرویس فناوری و فناوری خبری تکنا، فناوری به کار رفته در این مانیتور از نوع G-SYNC است که می تواند سریع ترین سرعت ارتقا را ارائه دهد. مانیتور جدید ROG Swift دارای سرعت فرش 500 است و می تواند فناوری G-SYNC 360 هرتز را در اختیار بازیکنان ورزش های الکترونیکی قرار دهد.

این مانیتور دارای پنل NT 24 اینچی با رزولوشن 1080P است و قادر است اطلاعات خود را با استفاده از کارت های گرافیک رده بالا، 500 بار در ثانیه به روز کند. مهم ترین ویژگی این محصول نرخ تازه سازی است که بر روی این نمایشگر اعمال می شود. ویژگی های مانیتور ایسوس شامل حالت G-Sync Esports و فناوری Reflex Analyzer است. پنل TN این مانیتور نیز حداکثر وضوح حرکت را ارائه می دهد. این فناوری می تواند تاخیر کلی سیستم را هنگام استفاده از GPU G-Force اندازه گیری کند.

این مانیتور کمترین سرعت پاسخگویی قابل استفاده در بازی های مسابقه ای را دارد. قیمت و تاریخ عرضه این مانیتور هنوز مشخص نشده است و تنها در Computex 2022 به نمایش درآمد.