منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • ایده جدیدی برای راه اندازی Inflection AI برای کمک به مردم برای صحبت با رایانه

ایده جدیدی برای راه اندازی Inflection AI برای کمک به مردم برای صحبت با رایانه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ایده جدیدی برای راه اندازی Inflection AI برای کمک به مردم برای صحبت با رایانه

دو بنیانگذار LinkedIn و Deep Mind با یکدیگر همکاری کردند تا یک شرکت فناوری جدید به نام Inflection AI راه اندازی کنند. هدف از ایجاد این استارت آپ از این دو نابغه دنیای فناوری کمک به مردم برای صحبت با کامپیوتر است.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، رید هافمن و مصطفی سلیمان از بنیانگذاران لینکدین و دیپ مایند هستند. طی 5 سال آینده، این دو قصد دارند تا فرصتی را برای افراد با هوش مصنوعی Inflection ارائه دهند تا یک هفته را با رایانه سپری کنند.

Startup Inflection AI به عنوان یک شرکت کوچک با مدیر عامل سلیمان و کارن سیمونیان، یکی از همکارانش در Deep Mind، به عنوان یک تیم متمرکز و پرسرعت شروع به کار خواهد کرد. هر دوی آنها از مدت ها قبل چنین برنامه ریزی را آغاز کرده بودند. قبلاً اعلام شده بود که مصطفی سلیمان برای همکاری با راید هافمن به گرلوک پارتنرز خواهد پیوست. در اینجا مروری کوتاه بر این راه اندازی جدید است. حتی مشخص نیست مخاطبان اصلی این استارتاپ چه کسانی خواهند بود. تنها اطلاعات مربوط به این استارتاپ هدف از تشکیل آن و حل یکی از مشکلات کنونی دنیای کامپیوتر خواهد بود. به نظر می رسد حتی با توسعه دستیار صوتی هوشمند می توان تحول عظیمی در ارتباط انسان با رایانه ایجاد کرد.