• خانه
  • اخبار
  • اگر به طور تصادفی سوزن سیم کارت را در سوراخ میکروفون گوشی فرو کنم چه اتفاقی می افتد؟ دارم تماشا میکنم

اگر به طور تصادفی سوزن سیم کارت را در سوراخ میکروفون گوشی فرو کنم چه اتفاقی می افتد؟ دارم تماشا میکنم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اگر به طور تصادفی سوزن سیم کارت را در سوراخ میکروفون گوشی فرو کنم چه اتفاقی می افتد؟ دارم تماشا میکنم

برای من اتفاقی افتاد که سوزن سیم کارت را به اشتباه در سوراخ میکروفون گوشی فرو کردم و بار اول واقعا استرس زا بود! مهم نیست که بدانی یا نه، گاهی اوقات ذهنت مشغول و گیج است. آیا شخص ثالثی می تواند با فرو کردن یک سوزن در سوراخ میکروفون گوشی من را خراب کند؟ بیایید ببینیم اگر به طور تصادفی سوزن سیم کارت را در سوراخ میکروفون گوشی فرو کنم چه اتفاقی می افتد؟ در عین حال لحظه بسیار جالبی برای موتور لرزان و بلندگوی اصلی گلکسی اس 22 اولترا وجود دارد.

سوزن سیم کارت در شیار میکروفون 😶

سوزن در سوراخ اشتباه است

سوزن در سوراخ اشتباه است

قرار دادن سوزن اشتباه سیم کارت در سوراخ میکروفون واقعا برای شما دردناک تر از تلفن همراهتان است! اما به نظر می رسد طراحان موبایل بررسی شده در این ویدئو که از برندهای شیائومی، گوگل، اپل، وان پلاس و سامسونگ هستند، توجه را به این مشکل جلب کرده اند.

بیایید ویدیو را تماشا کنیم:

همانطور که مشاهده می کنید در صورت اشتباه و یا حتی بدخواهی عمدی این گوشی های موبایل مشکلی نخواهند داشت. اما یک نکته جالب دیگر!

موتور ویبره Galaxy S22 Ultra کجاست؟

سامسونگ تغییر جالبی در طراحی پرچمدار 2022 خود ایجاد کرده است.آنها فضای زیادی را در اختیار اسپیکر اصلی قرار می دهند تا صدای بلندگوی اصلی را برای این منظور بهبود بخشد. موتور ویبره داخل محفظه بلندگوی اصلی طراحی شده است! جالب نیست؟ این را می توانید در ویدیوی بالا مشاهده کنید.

موتور ویبره Galaxy S22 Ultra داخل اسپیکر

موتور ویبره Galaxy S22 Ultra داخل اسپیکر

نطر شما چی هست؟ آیا فکر می کنید این موضوع واقعاً عالی برای طراحان است؟