• خانه
  • اخبار
  • اپل iOS 16 را با بهبودهایی در نوتیفیکیشن ها و ردیابی سلامت، اما بدون تغییر در طراحی معرفی می کند

اپل iOS 16 را با بهبودهایی در نوتیفیکیشن ها و ردیابی سلامت، اما بدون تغییر در طراحی معرفی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل iOS 16 را با بهبودهایی در نوتیفیکیشن ها و ردیابی سلامت، اما بدون تغییر در طراحی معرفی می کند

مارک گورمن از بلومبرگ اخیرا آخرین پیش بینی خود را از سیستم عامل آی او اس 16 اپل با نام رمز منتشر کرده است.سیدنیمشخص است که اولین نمایش او برای ژوئن و این رویداد برنامه ریزی شده است WWDC 2022 وی گفت: معرفی شده، این نسخه پیشرفت های قابل توجهی در اعلان ها و ویژگی های جدید ردیابی سلامت داشته است. اما شاهد تغییر محسوسی در طراحی آن نسبت به نسخه قبلی نخواهیم بود.

تغییرات در اپل iOS 16

در آخرین نسخه خبرنامه مشمولگورمن می نویسد که انتظار تغییرات اساسی در طراحی iOS 16 را ندارد، اما در عوض نسخه بعدی این سیستم عامل شامل بهبودهایی در اعلان ها و ویژگی های جدید ردیابی سلامت خواهد بود.

با توجه به iOS، من به دنبال بهبودهای قابل توجهی در سیستم عامل، از جمله به روز رسانی اعلان ها و ویژگی های جدید ردیابی سلامت هستم.

من انتظار طراحی مجدد رابط کاربری در iOS 16 را ندارم، حتی اگر تفاوت چندانی با iOS 7 نداشته باشد که تقریباً یک دهه پیش منتشر شد. اما ما می توانیم یک رابط چندوظیفه ای جدید را در iPadOS ببینیم.

iOS 16 اپل

iOS 16 اپل

اپل iOS 16 را همراه با iPadOS 16، macOS 13، watchOS 9 و tvOS 16 در جریان رویداد WWDC که در تاریخ 6 تا 10 ژوئن به طور رسمی برگزار می شود، معرفی خواهد کرد.

گورمن همچنین امروز اعلام کرد که watchOS 9 ممکن است “به روز رسانی های عمده ای برای ردیابی فعالیت و سلامتی” داشته باشد. هیچ جزئیاتی در مورد سیستم عامل macOS 13 از جمله نام آن وجود ندارد. macOS Big Sur یک تغییر بزرگ در طراحی ایجاد کرد و macOS Monterey با تغییرات کمتری عرضه شد.

با این حال، گورمن امروز تکرار کرد که اپل در حال کار بر روی چندین مدل مک جدید است، از جمله مک بوک ایر جدید بازطراحی شده، مک بوک پرو 13 اینچی، آی مک 24 اینچی ارتقا یافته و مک مینی جدید.

نظر شما در مورد تغییرات و ویژگی های احتمالی اضافه شده به سیستم عامل iOS 16 اپل چیست؟ از این نسخه چه انتظاری دارید و چه ویژگی هایی برای آن در نظر می گیرید؟