منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل یک برنامه سلف سرویس برای مشتریان خود معرفی کرده است

اپل یک برنامه سلف سرویس برای مشتریان خود معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل یک برنامه سلف سرویس برای مشتریان خود معرفی کرده است

اپل استور امروز تعمیرات سلف سرویس راه اندازی شد تا به مشتریان آیفون در ایالات متحده امکان دسترسی به قطعات و دفترچه های راهنما را بدهد تا بتوانند از آنها برای تعمیر دستگاه های خود استفاده کنند.

اپلیکیشن تعمیر سلف سرویس اپل

مغازه جدید امکان تعمیر قطعات مدل 2022 آیفون SEسلسله آیفون 12 و سریال آیفون 13 امکان تعویض نمایشگر، باتری و دوربین را فراهم می کند. اپل همچنین اعلام کرد که در اواخر سال جاری تعمیر سلف سرویس را در مک راه اندازی خواهد کرد.

ابزار و قطعات موجود از طریق سلف سرویسچیزی است که تیم های تعمیرات خود اپل به آن دسترسی دارند. یک مجموعه کامل از ابزارها می تواند تا یک هفته هزینه داشته باشد 49 دلار اجاره. این جعبه ابزار شامل پرس ها، قطعات پیچ، پوشش های محافظ و سایر مواد مورد نیاز برای تعمیرات حرفه ای می باشد. ابزارهای فردی را نیز می توان به طور جداگانه برای ذخیره سازی خریداری کرد.

اپل در وب سایت سلف سرویس خود می گوید که کیت های اجاره شامل دو مورد است. یکی برای وزن کردن 43 پوند و دیگری از نظر وزن 36 پوند. کیسه های روی هم 20 اینچ عرض و 47 اینچ ارتفاع دارند. خوشبختانه هر دو دارای چرخ برای حمل و نقل آسان هستند.

اپل یک برنامه سلف سرویس برای مشتریان خود معرفی کرده است

قیمت قطعات بسته به نوع تعمیر و نوع دستگاه متفاوت است. به عنوان مثال، بسته تعمیر نمایشگر آیفون 13 پرو 269 دلار قیمت دارد. همچنین باتری این گوشی 71 دلار است. با این حال، می توانید باتری آیفون خود را با کمی کمتر (فقط 69 دلار) از طریق اپل سرویس کنید. همچنین قیمت تعویض صفحه نمایش آیفون 13 اپل 279 دلار است که تنها 10 دلار بیشتر از قیمت سلف سرویس است.

با این حال، این اعداد ممکن است در هنگام محاسبه اعتبار بازده معنی بیشتری داشته باشند. برای اکثر تعمیرات، پس از تکمیل مراحل، اپل از شما دعوت می کند تا قطعات قدیمی اپل را برای بازیافت بازگردانید. مشتریان برای این کار یک اعتبار بازپرداخت جزئی دریافت خواهند کرد. برای تعمیر نمایشگر آیفون 13 پرو و ​​تعمیر باتری، این اعتبار به ترتیب حدود 33.60 دلار و 24.15 دلار است. این همچنین هزینه تعمیر باتری سلف سرویس را به 46.85 دلار می رساند که کمتر از هزینه ای است که اپل باید برای شما بپردازد.

اپلیکیشن تعمیر سلف سرویس اپل

اپلیکیشن تعمیر سلف سرویس اپل

اگر علاقه مند به انجام تعمیرات سلف سرویس هستید، دستورالعمل های اپل را دنبال کنید این ارتباط دارم میام. به مشتریان توصیه می شود ابتدا دفترچه راهنمای تعمیر محصول مربوطه را مطالعه کنند. دفترچه راهنمای تعمیر نیز رایگان است این صفحه منتشر شده است.

پس از خواندن راهنما برای وب سایت سلف سرویس مراجعه کنید و قطعات لازم را سفارش دهید. خرید قطعات بستگی به شماره IMEI دستگاهی دارد که قصد تعمیر آن را دارید.

سلف سرویس توسط شخص ثالث مورد تایید اپل برای فروش تنها تجهیزات اصلی شرکت اداره می شود.

اپل قصد دارد تا پایان سال جاری برنامه تعمیر سلف سرویس خود را در اروپا گسترش دهد. علاوه بر این، این برنامه شامل پشتیبانی از مک های مجهز به خانواده تراشه های M1 نیز خواهد بود.

نظر شما در مورد برنامه تعمیر سلف سرویس اپل و ویژگی های آن چیست؟