• خانه
 • اخبار
 • اپل کاربران روسی Mir Card را از پرداخت با Apple Pay منع کرده است

اپل کاربران روسی Mir Card را از پرداخت با Apple Pay منع کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل کاربران روسی Mir Card را از پرداخت با Apple Pay منع کرده است

جنگ اوکراین و روسیه علاوه بر پیامدهای شدیدی که برای هر دو کشور به همراه داشت، روسیه را در دوران سخت تحریم های شدید اقتصادی قرار داد که مشکلات زیادی را برای دولت و مردم این کشور ایجاد کرد. هر روز که می گذرد، شرکت های بیشتری دسترسی روسیه به خدمات خود را حذف می کنند و در مورد دوم، طبق شایعات و شایعات، اپل کاربران روسی میر کارت را از پرداخت با Apple Pay منع کرده است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

کاربران روسی MirCard دسترسی به پرداخت های ApplePay را مسدود کرده اند

طبق گزارش ها، اپل این هفته سرویس Apple Pay را در سیستم پرداخت کارت Mir روسیه متوقف کرد. این عملاً مشکلی ایجاد می‌کند که دیگر به روس‌ها اجازه ادامه استفاده از Apple Pay را نمی‌دهد. حتی پس از اینکه اپل استفاده از Apple Pay در روسیه را به دارندگان مسترکارت و ویزا محدود کرد، کارت‌های Mir همچنان به Apple Pay مرتبط هستند.

سیستم پرداخت کارت ملی روسیه اعلام کرده است که دسترسی به Mir در حال حاضر حذف شده است و این دپارتمان همچنین مدعی است که میر دیگر با Apple Pay در روزهای آینده کار نخواهد کرد. پیش از این، اپل به NSPK اطلاع داده بود که به پشتیبانی از کارت های Mir در Apple Pay پایان می دهد.

از 24 مارس، کاربران روسی دیگر نمی توانند کارت های Mir را به این سرویس اضافه کنند. اپل در روزهای اخیر پشتیبانی از کارت های Mir و تمام تراکنش های کارتی را که قبلاً اضافه شده بود متوقف کرده است. این خبر روز جمعه به طور رسمی توسط NSPK اعلام شد.

دسترسی کاربران به نقشه میر روسیه

پشتیبانی از Apple Pay برای سیستم پرداخت Mir در جولای 2021 معرفی شد. Mir سیستم پرداخت ملی روسیه است و 150 بانک کارت Mir صادر می کنند. اپل از اول مارس استفاده از Apple Pay را در روسیه متوقف کرد و همچنین فروش محصولات خود را در آن کشور متوقف کرد. طبق گزارش ها، خرید iTunes و App Store در 10 مارس متوقف شد.

Apple Pay در آرژانتین و پرو راه اندازی می شود و به زودی به شیلی می رسد

این یکی از راه های اصلی کسب درآمد یک شرکت است که با آن سودهای کلانی به دست آورده است. این شرکت تجارت را جدی می گیرد و گزینه هایی برای انواع زیان ایجاد می کند. با خروج اپل از روسیه، این شرکت در حال گسترش به چندین کشور آمریکای جنوبی برای پر کردن شکاف است.

اپل قابلیت Tap to Pay را برای پرداخت مستقیم با آیفون معرفی کرد

در اوایل سال جاری، اپل اعلام کرد که Apple Pay در آرژانتین، پرو و ​​شیلی در دسترس است. در آن زمان، این شرکت گفت که این ویژگی به زودی در دسترس خواهد بود. سیستم پرداخت اپل در حال حاضر در آرژانتین و پرو موجود است.

به‌روزرسانی‌های جدید صفحه دسترسی Apple Pay اکنون شامل آرژانتین و پرو می‌شود، دو کشوری که جدیدترین کشورهایی هستند که این سرویس را به کاربران آیفون ارائه می‌کنند. در حال حاضر چندین بانک در هر دو کشور از Apple Pay پشتیبانی می کنند. بانک های این دو کشور عبارتند از:

پرو

 • بانک اعتباری پرو (BCP)
 • Banco BBVA پرو
 • بانک راپی پرو
 • بانک بین المللی پرو – بین بانکی
 • Scotiabank پرو SAA

آرژانتین

 • Banco de Galicia SA
 • Banco Macro SA
 • BBVA آرژانتین
 • بانکو پاتاگونیا SA
 • بروبانک
 • بانک صنعتی و تجاری چین (ICBC)

ویژگی جدید محافظت از کودکان اپل چیست و چرا حساسیت آن اینقدر بالاست؟

به گزارش سایت خبری GizChina، اپل همچنین در مورد راه اندازی Apple Pay در شیلی صحبت می کند. اما تاکنون اطلاعات جدیدی در این مورد وجود ندارد. BCI تنها بانکی است که از برنامه کیف پول آیفون پشتیبانی می کند، اما Apple Pay هنوز در این کشور در دسترس نیست.

پرو و ​​آرژانتین با این کارکرد به عنوان کشورهای آمریکای جنوبی به برزیل و کلمبیا پیوستند. نظر شما در مورد این چیست؟ آیا حضور اپل و به خصوص سرویس Apple Pay می تواند تجربه مصرف کننده در این کشورها را هنگام خرید آنلاین بهبود بخشد؟ معمولا برای خرید از وب سایت های خارجی چه می کنید؟ به نظر شما عواقب خروج اپل و سرویس Apple Pay از روسیه چه خواهد بود؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.