• خانه
  • اخبار
  • اپل واچ سری 8 با ویژگی های جدید و متفاوت نسبت به سری های قبلی عرضه می شود

اپل واچ سری 8 با ویژگی های جدید و متفاوت نسبت به سری های قبلی عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل واچ سری 8 با ویژگی های جدید و متفاوت نسبت به سری های قبلی عرضه می شود

به نظر می رسد که اپل واچ سری 8 نسبت به نسل قبلی خود پیشرفت های زیادی در زمینه های مختلف داشته باشد.

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، ساعت هوشمند جدید اپل، Watch Series 8، ویژگی‌های جدیدی مانند تشخیص بهبود فیبریلاسیون دهلیزی را ارائه خواهد کرد. با کمک این تابع می توان فراوانی این خرابی را در یک دوره زمانی مشخص محاسبه کرد. به نظر می رسد اپل نسخه بعدی سیستم عامل ساعت هوشمند watchOS 9 خود را در کنفرانس توسعه دهندگان در ماه ژوئن رونمایی کند.

WatchOS 9 دارای ویژگی دیگری مانند مصرف کم یا مصرف کم خواهد بود که می تواند برنامه را با قدرت کم اجرا کند و عمر باتری را افزایش دهد. با این حال، نسخه فعلی فقط می تواند از حالت کم مصرف برای نمایش زمان استفاده کند.

گزارش های قبلی حاکی از آن بود که امکان اتصال ماهواره ای در ساعت های جدید وجود دارد و به نظر می رسد که این قابلیت می تواند به اپل واچ 8 اضافه شود. از دیگر ویژگی های واچ 8 می توان به سنسور دمای بدن اشاره کرد که می تواند برای تشخیص دمای بالا استفاده شود. نسبت به دمای طبیعی بدن ساعت هوشمند جدید اپل همچنین ممکن است شاخص های بیشتری برای اندازه گیری دویدن یا ورزش ارائه دهد.

اپل با معرفی Watch 7 30 درصد از کل فروش ساعت های هوشمند در سراسر جهان را بدون ارتقاء قابل توجهی به خود اختصاص داد. سری 8 به دلیل ویژگی ها و پیشرفت های جدید احتمالاً به بهترین ساعت هوشمند برای سال 2022 تبدیل خواهد شد.