• خانه
  • اخبار
  • اپل واچ در آینده از اتصال ماهواره ای پشتیبانی خواهد کرد

اپل واچ در آینده از اتصال ماهواره ای پشتیبانی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل واچ در آینده از اتصال ماهواره ای پشتیبانی خواهد کرد

سال گذشته، شایعات از اتصال ماهواره ای آیفون 13 اپل قبل از عرضه رسمی از این موضوع آگاه بود. اگرچه در نهایت سریال به ویژگی ذکر شده دست نیافت، اما گفته می شود آیفون 14 می توان از آن برای مواقع اضطراری یا ارسال پیام های متنی کوتاه به مخاطبین در زمانی که خارج از محدوده خدمات تلفن همراه هستند استفاده کرد. اکنون، طبق گزارش جدید مارک گورمن از بلومبرگ، مدل آینده اپل واچ ممکن است دارای اتصال ماهواره ای نیز باشد.

اتصال ماهواره ای در مدل های آینده اپل واچ

گورمن در بولتن مشمول او گفت: «انتظار می‌رود اپل واچ نیز این ویژگی را داشته باشد.

این فناوری، چه در آیفون یا اپل واچ، جایگزینی برای Garmin inReach Explorer و SPOT خواهد بود، ارتباطات ماهواره‌ای با ویژگی‌های مشابه.

اخیراً نشانه هایی وجود دارد که اپل و شریک ماهواره ای آن Globalstar Inc. شاید نزدیک‌تر به راه‌اندازی چنین ویژگی بوده است. در ماه فوریه، گلوبال استار اعلام کرد که برای خرید 17 ماهواره جدید به توافق رسیده است تا به خدمات “ماهواره مستمر” برای مشتری “بالقوه” و نامشخصی که صدها میلیون دلار پرداخت کرده کمک کند.

اتصال ماهواره ای در مدل های آینده اپل واچ

اتصال ماهواره ای در مدل های آینده اپل واچ

همانطور که شایعات حاکی از آن است که اپل احتمالا سه مدل جدید اپل واچ را در سال جاری عرضه خواهد کرد. با احتساب نسخه استاندارد، مدل جدید SE و یک مدل کاملاً جدید دیگر با ویژگی های اسپرت تر، حداقل مدل های معمولی و اسپرت هر دو را دریافت کنند.

سال گذشته، گورمن در مورد راه اندازی اتصال ماهواره ای به آیفون 13 تردید داشت و گفت که سخت افزار هنوز برای گوشی های جدید آماده نشده است. حالا حتی اگر این ویژگی امسال عرضه شود، احتمالاً به بازارهای کلیدی محدود خواهد شد. در اینجا چیزی است که او در اوت 2021 نوشت:

عملکردهای اضطراری فقط در مناطق بدون پوشش سلولی و فقط در بازارهای منتخب کار می کنند. اپل قصد دارد مجموعه ای از ماهواره ها را برای ارسال داده ها به دستگاه ها مستقر کند، اما احتمالاً شروع این طرح سال ها طول می کشد.

آیا فکر می کنید این ویژگی می تواند به مدل آینده اپل واچ منجر شود؟ نظر شما در مورد اتصال ماهواره ای اپل واچ چیست؟