• خانه
  • اخبار
  • اپل واچ با طراحی لبه تخت بالاخره با سری 8 این ساعت هوشمند دست یافت

اپل واچ با طراحی لبه تخت بالاخره با سری 8 این ساعت هوشمند دست یافت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل واچ با طراحی لبه تخت بالاخره با سری 8 این ساعت هوشمند دست یافت

کمتر از شش ماه تا عرضه رسمی اپل واچ سری 8 باقی مانده است. با این حال، شایعات در مورد این ساعت هوشمند در حال گسترش است. سال گذشته برخلاف ادعای تقریباً همه افشاگران و تحلیلگران، اپل واچ سری 7 با طراحی لبه و صفحه نمایش تخت در دسترس نیست. اکنون گفته می شود که اپل این را برای ساعت هوشمند آینده خود برنامه ریزی کرده است.

طراحی لبه تخت اپل واچ

این موضوع در اصل از ShrimpApplePro توییت و سپس توسط یوتیوبر جان پروسر دومی اولین کسی بود که سال گذشته گفت که اپل واچ سری 7 دارای طراحی لبه تخت خواهد بود. حال او گفت که این طراحی به سری هشتم این ساعت هوشمند می رسد که علاوه بر تغییر در طراحی، از سنسورهای جدید نیز بهره خواهد برد.

ShrimpApple Pro در این مورد می نویسد:

امروز از منبع شنیدم که یک صفحه نمایش شیشه ای صاف جلویی برای نمایشگر اپل واچ وجود دارد که می تواند تفاوت زیادی در طراحی اپل واچ سری 8 ایجاد کند.

در حالی که جان پروسر از تایید این موضوع که طراحی جدید با اپل واچ سری 8 عرضه می شود می ترسد، هر دو منبع می گویند که قطعا در یکی از ساعت های هوشمند اپل استفاده خواهد شد.

طراحی لبه تخت اپل واچ

طراحی لبه تخت اپل واچ

ShrimpApplePro همچنین یک توییت قدیمی برای Apple Watch Series 7 ارائه کرده است که مدل تکراری سال گذشته را به درستی پیش بینی می کند.

در حالی که هیچ تحلیلگر دیگری نمی‌خواهد روی طراحی مجدد اپل واچ سری 8 شرط بندی کند، مارک گورمن از بلومبرگ معتقد است که امسال یکی از بزرگ‌ترین سال‌های اپل واچ خواهد بود و این ساعت هوشمند در حداکثر سه مدل در دسترس خواهد بود.

او همچنین می گوید اپل در حال آماده سازی تراشه قدرتمندتر و سنسور دمای بدن است که جدیدترین حسگر معرفی شده پس از اندازه گیری اکسیژن در خون با اپل واچ سری 6 خواهد بود.

نظر شما در مورد طراحی با لبه های صاف و صفحه نمایش با اپل واچ سری 8 چیست؟