• خانه
  • اخبار
  • اپل نسل دوم ایرپاد پرو و ​​رنگ های مختلف ایرپاد مکس را پاییز آینده معرفی خواهد کرد

اپل نسل دوم ایرپاد پرو و ​​رنگ های مختلف ایرپاد مکس را پاییز آینده معرفی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل نسل دوم ایرپاد پرو و ​​رنگ های مختلف ایرپاد مکس را پاییز آینده معرفی خواهد کرد

هدفون پیشرفته اپل ایرپاد مکس در ابتدا در چندین رنگ از جمله خاکستری کیهانی، نقره ای، سبز، صورتی و آبی آسمانی ارائه شد. اکنون، یک گزارش جدید نشان می‌دهد که می‌توانیم انتظار یک طرح رنگ کاملاً جدید را برای AirPods Max در پاییز امسال همراه با نسل دوم AirPods Pro اپل داشته باشیم.

نسل دوم ایرپاد پرو و ​​رنگ های مختلف اپل ایرپاد مکس

مارک گورمن از بلومبرگ، در آخرین شماره خبرنامه امروز مشمول اپل اعلام کرد که امسال دو به‌روزرسانی برای محصول AirPods خود دارد. ابتدا، همانطور که قبلا توضیح دادیم، نسخه جدیدی از AirPods Pro در راه است.

گزارش ها تا کنون نشان می دهد که انتظار می رود AirPods Pro 2 برای اولین بار وجود دارد طراحی جدید و همچنین پشتیبانی از پخش کیفیت بی صدا بودن. همچنین شایعاتی در مورد ویژگی های جدید مدیریت بهداشت و درمان و ردیابی تناسب اندام وجود دارد، اما ما همچنان منتظر جزئیات بیشتر هستیم تا ببینیم اپل دقیقاً چه ویژگی‌های سلامتی و تناسب اندام را برای دستگاه آینده‌اش ارائه می‌کند.

نسل دوم اپل ایرپاد پرو

نسل دوم اپل ایرپاد پرو

گورمن گفت: «نزدیک به سه سال از اولین عرضه AirPods Pro می گذرد، بنابراین باتری ممکن است برای برخی از کاربران اولیه مشکل ساز باشد.»

گورمن در ادامه به این موضوع اشاره می کند که همراه با AirPods Pro 2، اپل قصد دارد رنگ های جدیدی را برای AirPods Max منتشر کند. در حالی که گورمن می گوید که “امیدوار است” شاهد کاهش قیمت این هدفون باشد، در حال حاضر هیچ نشانه ای وجود ندارد که اپل قصد دارد قیمت محصول خود را کاهش دهد.

پاییز امسال منتظر AirPods Pro جدید باشید. مدل فعلی از پاییز 2019 وارد بازار شده است، بنابراین باتری های این دستگاه ها احتمالاً برای برخی از کاربران اولیه مشکل ساز بوده است. همچنین به دنبال AirPods Max به روز شده با رنگ های جدید باشید.

اپل نسل دوم ایرپاد پرو و ​​رنگ های مختلف ایرپاد مکس را پاییز آینده معرفی خواهد کرد

در حالت ایده آل، اپل کاری بیش از ارائه رنگ های جدید برای AirPads Max خود انجام می دهد. هدفون های فعلی این شرکت از پخش صدای با کیفیت پایین، چه بی سیم و چه با سیم پشتیبانی نمی کنند. با این حال، همانطور که گفتیم، انتظار می رود غول فناوری نسل دوم ایرپاد پرو از این ویژگی خاص بهره ببرد.

نظر شما در مورد امکان ارائه Apple AirPads Pro 2 و Apple AirPads Max چیست؟