منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل مک بوک ایر بعدی را با زیباترین ظاهر ارائه خواهد کرد

اپل مک بوک ایر بعدی را با زیباترین ظاهر ارائه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل مک بوک ایر بعدی را با زیباترین ظاهر ارائه خواهد کرد

شنیده ها حاکی از آن است که اپل قصد دارد مک بوک ایر بعدی را به شکلی کاملاً متفاوت طراحی کند و زیباترین ظاهر دستگاه از سال 2008 منتشر شده است.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری تکنا، در صورت صحت پیام های مربوط به مک بوک ایر، ظاهر دستگاه جدید می تواند کاربران زیادی را به خود جذب کند. به نظر می رسد اپل هوشمندانه طراحی این محصول را تغییر داده است. از سوی دیگر، کاربران لپ‌تاپ‌های قدیمی به بروزرسانی و خرید دستگاه‌های جدید تشویق خواهند شد.

9to5Mac گزارش می دهد که لپ تاپ های اولیه اپل فقط برای استفاده تجاری و حرفه ای بودند. سپس سری PowerBook در سال 1991 منتشر شد و بین سال های 2001 و 2006 PowerBook G4 منتشر شد. در آن زمان لپ تاپ های اپل به مک بوک تغییر نام دادند و سپس مک بوک پرو و ​​مک بوک ایر برای مدل های 12 اینچی عرضه شدند.

به نظر می رسد مدل های آینده مک بوک تغییرات بزرگی در طراحی داشته باشند و در رنگ های مختلف مانند iMac در دسترس خواهند بود. مک بوک ایر جدید نیز احتمالاً به جای سیاه و سفید دارای حاشیه سفید خواهد بود.

یکی از دلایل تغییر طراحی مک بوک ایر، علاقه مصرف کنندگان به رنگ های جدید و تلاش آنها برای ارتقای مدل های قبلی خواهد بود. تراشه های M1 و M2 در مدل های آینده نیز زندگی قدرتمندی را برای لپ تاپ کاربر به ارمغان می آورند.