• خانه
  • اخبار
  • اپل مدل جدید هوم پاد را در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 معرفی خواهد کرد

اپل مدل جدید هوم پاد را در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 معرفی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل مدل جدید هوم پاد را در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 معرفی خواهد کرد

رفتار – اخلاق مینگ چی کواین شرکت در حال کار بر روی مدل جدیدی از هوم پاد است که انتظار می رود در سه ماهه چهارم سال 2022 یا سه ماهه اول سال 2023 معرفی شود.

مدل جدید کف خانه اپل

شرکت می‌گوید: «ممکن است نوآوری زیادی در طراحی سخت‌افزار برای هوم پاد جدید وجود نداشته باشد، و هنوز صحبتی در مورد اندازه دستگاه و جایگزینی هوم پاد مینی یا دستگاه بزرگ‌تر وجود ندارد.»

در حالی که او معتقد است که اسپیکرهای هوشمند “بی شک عنصر ضروری اکوسیستم خانه هوشمند” هستند، چه کسی فکر نمی کند اپل متوجه شده باشد که چقدر در بلندگوهای هوشمند موفق است.

مارک گورمن از بلومبرگ پیشتر گفته بود که اپل در حال بررسی نسخه جدیدی از هوم پاد است که اندازه آن بین هوم پاد اصلی و هوم پاد مینی خواهد بود و این می تواند همان بلندگوی باشد که Ku درباره آن صحبت می کند.

مدل جدید کف خانه اپل

مدل جدید کف خانه اپل

اپل تولید هوم پاد اصلی را متوقف کرده و تنها نسخه موجود در حال حاضر هوم پاد مینی 99 دلاری است.

چنین بلندگوی احتمالا جایگزین هوم پاد اصلی متوقف شده خواهد شد و همچنین احتمالاً گرانتر از مینی هوم پاد، اما ارزانتر از هوم پاد بزرگتر خواهد بود.

گورمن همچنین معتقد است که اپل در حال کار بر روی اسپیکرهای مجهز به صفحه نمایش و دوربین برای رقابت با دستگاه هایی مانند Google Nest Hub و Amazon Echo Show است، اما انتظار نمی رود این دستگاه ها در آینده نزدیک عرضه شوند.

کو همچنین اخیرا پیش بینی کرد که اپل در حال تکامل است نسخه جدید اپل تی وی هدف کاهش ساختار هزینه است.

در نهایت، نظر شما در مورد امکان عرضه هوم پاد جدید اپل با قیمت مناسب در اواخر امسال یا اوایل سال آینده چیست؟