• خانه
  • اخبار
  • اپل مجموعه ای از قاب های فنری آیفون و بند های اپل واچ را در رنگ های مختلف معرفی کرده است

اپل مجموعه ای از قاب های فنری آیفون و بند های اپل واچ را در رنگ های مختلف معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل مجموعه ای از قاب های فنری آیفون و بند های اپل واچ را در رنگ های مختلف معرفی کرده است

پس از اولین رویداد اپل در سال 2022، قاب کاملاً جدید آیفون MagSafe برای سفارش در فروشگاه این شرکت موجود است. این مجموعه جدید بهار شامل طیف گسترده ای از رنگ ها برای قاب های سیلیکونی آیفون اپل است. این شرکت همچنین رنگ های جدیدی را برای بند اپل واچ معرفی کرد.

قاب فنری برای آیفون و بند برای اپل واچ

اپل رنگ های جدیدی را برای قاب های MagSafe در آیفون 13 و آیفون 13 پرو و ​​همچنین بند اپل واچ را در مجموعه بهاره خود معرفی کرده است.

رنگ های جدید قاب آیفون 13 پرو شامل پوست لیمو، مه آبی، سبز اکالیپتوس و شلیل نارنجی است. قیمت تمام این قاب ها از 49 دلار شروع می شود و امروز در وب سایت رسمی اپل در دسترس است.

بندهای بافته Solo Loop، Starlight، Abyss Blue، Bright Green و Flamingo نیز برای اپل واچ موجود است که در هر دو ضخامت 41 و 45 میلی متری با قیمت 99 دلار موجود است.

گزینه استاندارد Solo Loop نیز شامل رنگ های جدیدی از جمله نارنجی شلیلی، پوست لیمو، سبز معدنی و سبز اکالیپتوس است.

قاب های فنری برای آیفون

قاب های فنری برای آیفون

سبز روشن، پوست لیمو و مه آبی از جمله رنگ های جدیدی هستند که به دسته ورزشی اپل واچ اضافه شده اند. خاکستری اسطوخودوس، شلیل، شیر جو دوسر، جی آبی و نیمه شب جایگزین رنگ های قبلی ارائه شده با بند اسپرت شده اند.

گزینه های جدید روبان ورزشی نایک و هرمس نیز برای سفارش در وب سایت اپل موجود است. در صورت امکان، می توانید تمام قاب های جدید MagSafe آیفون و بندهای اپل واچ را جدا کنید خرید کنید این شرکت رو بگیر

در رویداد Peek Performance اپل روز گذشته، علاوه بر رونمایی از مجموعه جدید لوازم جانبی، این شرکت از آیفون SE 2022، نسل پنجم آیپد ایر، مک استودیو و نمایشگر نمایش استودیو با یک تراشه M1 Ultra نیز آشکار شد.

در نهایت، نظر شما در مورد رنگ بندی متفاوت و گسترده قاب و بندهای فنری جدید آیفون و اپل واچ چیست؟ کدام رنگ را بیشتر دوست دارید؟