منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل ماه ها پیش توسعه نمایشگر خارجی خود را تکمیل کرد. فرصتی برای ارائه در رویداد روز سه شنبه

اپل ماه ها پیش توسعه نمایشگر خارجی خود را تکمیل کرد. فرصتی برای ارائه در رویداد روز سه شنبه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل ماه ها پیش توسعه نمایشگر خارجی خود را تکمیل کرد. فرصتی برای ارائه در رویداد روز سه شنبه

مارک گورمن از بلومبرگ در آخرین شماره خبرنامه مشمول او گفت که اپل کار روی نمایشگر خارجی را «ماه‌ها پیش» به پایان رساند و به احتمال زیاد قصد دارد این کار را در این رویداد انجام دهد. نگاهی به اجرا بیندازید ارائه در روز سه شنبه.

نمایشگر خارجی اپل

گفته می شود که اپل روی دو نمایشگر خارجی کار می کند. جایگزینی مستقیم برای نمایشگر پیشرفته Pro Display XDR و همچنین صفحه نمایش مقرون به صرفه تر برای کاربران عادی. به گفته گورمن، اپل توسعه نسل بعدی نمایشگر خارجی خود را «ماه‌ها پیش» به پایان رسانده و قصد دارد آن را اندکی پس از عرضه جدیدترین مک بوک پرو خود در اکتبر 2021 منتشر کند.

انتظار می‌رود اپل در جریان رویداد «Peek performance» در روز سه‌شنبه از مک مینی بازطراحی‌شده جدید رونمایی کند و ارائه یک نمایشگر ارزان در کنار آن منطقی است. این نمایشگر تقریباً نصف قیمت Pro Display XDR است که حدود 2500 دلار تخمین زده می شود.

نمایشگر خارجی اپل

نمایشگر خارجی اپل

گزارش اخیر نشان می دهد که اپل در حال کار بر روی آن است صفحه نمایش با وضوح 7K و تراشه داخلی A13 است. با این حال، به نظر می رسد این نمایشگر جدا از گزینه مقرون به صرفه تر است که احتمالاً در رویداد فردا ارائه می شود.

مینگ چی کو اخیرا در توییتی اعلام کرد که نمایشگر خارجی ۲۷ اینچی اپل امسال در دسترس خواهد بود. اگرچه او تاریخی را مشخص نکرد، اما امیدواریم که اپل روز سه شنبه آن را فاش کند. کو همچنین ادعا می کند که iMac Pro تا سال 2023 در دسترس نخواهد بود.

انتظار می رود اپل در کنار مک مینی و نمایشگر جدید قرار بگیرد آیفون 3 اس ای و نسل پنجم iPad Air با پشتیبانی از شبکه 5G و عملکرد سریعتر، یک مک بوک پرو 13 اینچی به روز شده با تراشه M2 و تعدادی محصول دیگر را معرفی کرد.

نظر شما در مورد توانایی اپل برای ارائه نمایشگر خارجی در رویداد فردا همراه با سایر دستگاه های این شرکت چیست؟