منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل در سال 2022 آیپد پرو 11 اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی معرفی نخواهد کرد

اپل در سال 2022 آیپد پرو 11 اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی معرفی نخواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل در سال 2022 آیپد پرو 11 اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی معرفی نخواهد کرد

اخیرا، راس یانگ، تحلیلگر مشهور صنعت نمایشگر در توییتی اعلام کرد که برخلاف انتظارات قبلی، آیپد پرو 11 اینچی جدید که قرار است امسال معرفی شود، مانند برادر بزرگترش 12.9 اینچی از نمایشگر مینی ال ای دی استفاده نخواهد کرد. .

آیپد پرو 11 اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی

شایعات قبلی حاکی از آن بود که اپل پس از انحصار پنل مینی ال‌ای‌دی آی‌پد پرو ۱۲.۹ اینچی در سال ۲۰۲۱، فناوری صفحه‌نمایش جدیدتر را به مدل ۱۱ اینچی تعمیم خواهد داد. با این حال، یانگ یانگ توییت او می‌گوید که امسال اینطور نیست و اشاره می‌کند که آی‌پد پرو 12.9 اینچی «واقعاً فروش خوبی دارد» و اپل نیازی به معرفی فناوری mini-LED برای مدل‌های کوچک‌تر ندارد.

اگر آیپد پرو 11 اینچی به این نوع نمایشگر مجهز شود، مشخصات هر دو مدل آیپد یکسان بوده و به طور بالقوه از جذابیت آیپد پرو 12.9 اینچی کاسته خواهد شد. هر دو دارای ابعاد آیپد، تراشه، دوربین و تراشه M1 خود اپل هستند و در حال حاضر تنها تفاوت در اندازه و فناوری نمایشگر و همچنین ظرفیت باتری آنهاست. اپل قصد دارد سری جدید آیپد پرو خود را در سال جاری عرضه کند و شایعات در مورد مشخصات آنها هنوز کمی نامشخص است.

آیپد پرو 11 اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی

آیپد پرو 11 اینچی با نمایشگر مینی ال ای دی

گفته می‌شود که آی‌پد پرو از شارژ بی‌سیم معکوس برای دستگاه‌هایی مانند آیفون، اپل واچ و ایرپاد پشتیبانی می‌کند، اما گزارش‌های بعدی مشکلاتی را که اپل در توسعه چنین ویژگی با آن مواجه شده است، برجسته کرده است.

اپل در ابتدا قصد داشت به جای قاب پشتی آیپد پرو از شیشه آلومینیومی استفاده کند، اما در عوض ممکن است لوگوی بزرگ اپل را از شیشه برای شارژ بی سیم انتخاب کند. از نظر عملکرد، مارک گورمن از بلومبرگ می‌گوید آی‌پد پروهای جدید مجهز به iPadOS احتمالاً دارای تراشه Apple M2 خود هستند که حتی از تراشه M1 فعلی در iPad Pro و نسل پنجم iPad Air جدید قدرتمندتر است.

در نهایت، نظر شما در مورد عدم استفاده از پنل مینی ال ای دی در آیپد پرو کوچکتر امسال چیست؟