منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل در حال کار بر روی نمایشگر استودیویی با وضوح 7K است

اپل در حال کار بر روی نمایشگر استودیویی با وضوح 7K است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
آتومو، سازنده دانه قهوه مستقر در سیاتل، 40 میلیون دلار جمع آوری می کند تا شروع به فروش آنلاین نوشیدنی های پایدار خود کند.

اپل تاکنون هیچ نشانه ای از کار بر روی جانشین نمایشگر نشان نداده است نمایشگر حرفه ای XDR که در سال 2019 معرفی شد نشان داده نشده است. شایعات اخیر اما این را نشان می دهد نمایشگرهای خارجی جدید آنها توسط این شرکت توسعه یافته اند. 9to5Mac به تازگی منابع آگاه گزارش داده اند که اپل در حال کار بر روی نمایشگر جدید “Studio Display” با وضوح بالاتر از Pro Display XDR است.

صفحه نمایش اپل استودیو

اگرچه مشخص نیست که آیا نمایشگر جدید اپل جایگزین Pro Display XDR خواهد شد یا گزینه ای برای یک خط محصول جدید با ویژگی های متمایز. افرادی که با این موضوع آشنا هستند به 9to5Mac گفته اند که این صفحه نمایش جدید وضوح 7K دارد.

در مقام مقایسه، Pro Display XDR دارای یک پنل 32 اینچی 6K (6016 x 3384) با 218 پیکسل در هر اینچ است. وضوح بالاتر ممکن است به این معنی باشد که صفحه نمایش جدید اپل استودیو دارای تراکم پیکسلی 245 PPI یا 218 PPI در Pro Display XDR است، اما در یک پنل بزرگتر 36 اینچی.

صفحه نمایش اپل استودیو

صفحه نمایش اپل استودیو

در جولای 2021، ما اعلام کردیم که اپل در حال آزمایش یک صفحه نمایش خارجی جدید با کد “J327” با تراشه داخلی A13 است. به گفته منابع، استودیو اپل استودیو همان مدل J327 است. این بدان معناست که اپل همچنان روی نمایشگر خارجی با تراشه خود کار می کند.

مارک گورمن از بلومبرگ اخیراً اعلام کرده است که اپل قصد دارد در سال 2022 چندین مک جدید را به اضافه یک صفحه نمایش خارجی جدید معرفی کند که نصف قیمت Pro Display XDR برای کاربران عادی است. در گذشته، اپل سری “سینما نمایش” خود را در اندازه های مختلف منتشر کرده است. بنابراین تعجب آور نخواهد بود اگر شرکت دوباره دو یا چند گزینه را برای نشان دادن مشتریان خود ارائه دهد.

برنامه های اپل برای استودیو نمایشگر هنوز مشخص نیست، اما این شرکت درگیر است 17 مارس مراسم ویژه ای برگزار می کند که شایعه شده است از مکه جدید رونمایی می شود.

نظر شما در مورد توانایی اپل برای معرفی Studio Display چیست؟