• خانه
  • اخبار
  • اپل در حال حاضر روی نسل بعدی iMac با تراشه M3 کار می کند

اپل در حال حاضر روی نسل بعدی iMac با تراشه M3 کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل در حال حاضر روی نسل بعدی iMac با تراشه M3 کار می کند

در حالی که اپل به تازگی معرفی انواع تراشه های M1 را تکمیل کرده و منتظر اولین دسته از مک های M2 است، به نظر می رسد که این شرکت در حال حاضر روی نسل سوم سیلیکون خود برای مک ها و آیپدهای آینده کار می کند. طبق آخرین شایعات، این غول کوپرتینویی در حال حاضر روی نسل بعدی آی مک خود با تراشه M3 کار می کند.

نسل بعدی آی مک با تراشه Apple M3

در آخرین نسخه خبرنامه مشمولمارک گورمن از بلومبرگ ادعا می کند که نسخه ای از IMK اپل با تراشه M3 در حال حاضر در حال توسعه است. اگرچه هنوز مشخص نیست که این تراشه چه فناوری یا پیشرفتی نسبت به نسل فعلی خواهد داشت، اما جالب است که ببینیم این تراشه در آی مک آینده اپل چقدر قدرتمند خواهد بود.

گورمن در حال حاضر معتقد است که اپل در حال کار بر روی چندین مدل مک با تراشه M2 است، از جمله:

تراشه M2 در مک بوک ایر جدید، مک بوک پرو پایه و مک مینی.

تراشه های جدید M2 Pro و M2 max برای مک بوک پرو جدید 14 و 16 اینچی.

تراشه M2 Ultra برای نسل بعدی مک پرو.

نسل بعدی آی مک با تراشه Apple M3

نسل بعدی آی مک با تراشه Apple M3

تراشه M2 ممکن است در ماه ژوئن رونمایی شود، زیرا روزنامه نگار قبلاً گفته بود که اپل می تواند چندین مدل مک جدید را با این تراشه در چند ماه آینده عرضه کند. گورمن در خبرنامه خود در مورد توسعه یک IMK جدید با تراشه M3 می نویسد:

مدتی است که می شنویم که تراشه های M2 تنها پردازنده هایی نیستند که اپل آزمایش می کند و اگر منتظر یک iMac جدید هستید، گفته می شود که مدلی با تراشه M3 در حال حاضر در دست ساخت است. با این حال، فکر نمی کنم تا پایان سال آینده منتشر شود. من همچنین فکر می کنم هنوز iMac Pro در راه است، اما به این زودی منتشر نخواهد شد.

9to5Mac همچنین موفق شد از طریق منابع مستقل تأیید کند که اپل در حال حاضر روی همه مدل‌های مک خود با تراشه M2 کار می‌کند. جالب است بدانید که آی‌مک بعدی احتمالا اواخر سال آینده با استفاده از تراشه M3 و بدون پردازنده M2 در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر، تنها آی مک موجود، مدل 24 اینچی است. از آنجایی که این شرکت برنامه ای برای معرفی iMac بزرگتر ندارد، به نظر می رسد که این مدل ممکن است در آینده تراشه M3 را دریافت کند.

نظر شما در مورد برنامه های اپل برای مک جدیدش چیست؟ کدام مدل را بیشتر از همه انتظار دارید؟