منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل در حال حاضر برنامه ای برای عرضه Imec جدید با نمایشگر بزرگتر ندارد

اپل در حال حاضر برنامه ای برای عرضه Imec جدید با نمایشگر بزرگتر ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل در حال حاضر برنامه ای برای عرضه Imec جدید با نمایشگر بزرگتر ندارد

با معرفی مک استودیو و نمایشگر نمایش استودیو جدید، بی سر و صدا توسط اپل تولید شده است آی مک 27 اینچی فروش پردازنده های اینتل را متوقف کرد. در حالی که این شرکت به مطبوعات گفت که فروش iMac 27 اینچی برای همیشه متوقف شده است، شایعات حاکی از آن است که اپل “یک” است.آی مک پرومدل جدید در دست ساخت است، اما گزارش جدید می گوید که غول کوپرتینویی در حال حاضر برنامه ای برای معرفی Imec با نمایشگر بزرگتر ندارد.

آی مک جدید اپل با صفحه نمایش بزرگتر

منابع آگاه از برنامه های اپل در مصاحبه ای با 9to5Mac گفته می شود که این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای عرضه Imec با صفحه نمایش بزرگتر در آینده نزدیک ندارد. این اطلاعات از همان منابعی می آید که پیش از عرضه رسمی مک استودیو و استودیو نمایش شایعه شده بود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اپل در حال کار بر روی نسل بعدی مک ها با تراشه جدید M2 خود است که شامل مک بوک ایر جدید، مک بوک پرو و ​​مک مینی جدید است. با این حال، وقتی صحبت از iMac به میان می‌آید، این شرکت در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای انتشار نسخه‌های پیشرفته جدید رایانه‌های شخصی همه‌این‌یک خود ندارد.

آی مک جدید اپل با صفحه نمایش بزرگتر

آی مک جدید اپل با صفحه نمایش بزرگتر

این نه تنها در مورد مدل با صفحه نمایش بزرگتر، بلکه برای نسخه های دارای تراشه های Pro، Max یا Ultra نیز صدق می کند. طبق اطلاعات مشاهده شده از 9to5Mac، اپل در حال کار بر روی آی مک 24 اینچی جدید است که انتظار می رود در سال 2023 معرفی شود، اما مانند مک بوک ایر و مک بوک پرو 13 اینچی، بعید است که پردازنده های پیشرفته اپل داشته باشد.

با این حال، به خاطر داشته باشید که برنامه های اپل ممکن است تغییر کند و این بدان معنا نیست که این شرکت از قبل کار روی نسخه های مختلف iMac را آغاز کرده است. اما در حال حاضر، منابع می گویند اپل بر روی تبلیغ مک استودیو و مک پرو آینده با یک تراشه سفارشی برای کاربران حرفه ای خود تمرکز کرده است.

گزارش ماه گذشته بلومبرگ نشان داد که اپل ممکن است مک های جدیدی را در WWDC 2022 در ژوئن معرفی کند و مک های بیشتری تا پایان سال در دسترس خواهند بود.

نظر شما در مورد عدم معرفی اپل آی مک جدید با صفحه نمایش بزرگتر در آینده نزدیک چیست؟