• خانه
  • اخبار
  • اپل در حال حاضر آیفون 13 را در هند تولید می کند

اپل در حال حاضر آیفون 13 را در هند تولید می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل در حال حاضر آیفون 13 را در هند تولید می کند

اپل امروز اعلام کرد که تولید آیفون 13 در هند حدود سه ماه پس از تاریخ از پیش برنامه ریزی شده آغاز شده است. این تاخیر به دلیل شرایط بد کاری در کارخانه فاکسکان در چنای هند بود.

تولید آیفون 13 در هند

اپل به طور مداوم در تلاش است تا با ایجاد تنوع در تولید دستگاه های مختلف در سراسر جهان، وابستگی تولید خود را به چین کاهش دهد. تامین کنندگان این شرکت در حال مونتاژ آیفون، آی پد و مک در هند، ویتنام، اندونزی و جاهای دیگر هستند.

اپل برای اولین بار تولید آیفون را در کشوری غیر از چین در سال 2017 با اولین نسل آیفون SE در هند راه اندازی کرد. پس از آن دو مدل دیگر آیفون در کشور مونتاژ شد و آیفون 13 در ژانویه امسال به چهارمین مدل تبدیل شد.

با این حال، پس از شکایت کارگران از شرایط کاری، تولید در کارخانه چنای متوقف شد. جزئیات این مشکلات واقعاً اسفناک است و شامل خوابگاه های بدون توالت و آب، وجود کرم در غذا و بیماری بیش از 250 کارمند شرکت می شود.

تولید آیفون 13 در هند

تولید آیفون 13 در هند

Business Standard هند ماه گذشته اعلام کرد که مشکلات برطرف شده و تولید آیفون در ماه آوریل آغاز خواهد شد. رویترز او همچنین با تایید گزارش رسانه های هندی، مشکلات اپل را تایید کرد.

اپل تولید آیفون 13 را در هند آغاز کرده است. این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که این گوشی در کارخانه محلی فاکسکان، پیمانکار تایوانی این شرکت، تولید خواهد شد.

گزارش فوریه نشان می دهد که اپل در هند نیز به نقطه عطفی در فروش آیفون رسیده است.

به نظر می رسد اپل بیش از هر برند دیگری از فروش گوشی های هوشمند در این کشور درآمد کسب می کند. این در واقع یک چرخش کامل برای چندین سال است. سهم بازار این شرکت در سال 2018 کمتر از 1 درصد برآورد شده است.

برای روشن بودن، سهم اپل از فروش گوشی‌های هوشمند در هند، که بر حسب واحدهای فروخته شده اندازه‌گیری می‌شود، هنوز به اندازه‌ای کم است که آیفون در رده «سایر» قرار گیرد. با این حال، جایی که اپل در آن برجسته شد، در بازار گوشی های هوشمند درجه یک بود که 30000 روپیه (حدود 400 دلار) قیمت داشت.

نظر شما درباره شروع تولید آیفون 13 اپل در هند چیست؟