• خانه
  • اخبار
  • اپل در حال توسعه یک پنل اولد نازک برای نمایشگرهای صدفی آینده خود است

اپل در حال توسعه یک پنل اولد نازک برای نمایشگرهای صدفی آینده خود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل در حال توسعه یک پنل اولد نازک برای نمایشگرهای صدفی آینده خود است

گزارش جدیدی از کره جنوبی اخیراً ادعا می کند که اپل شروع به توسعه پنل های اولد نازک تری کرده است که می توانند در آینده برای نمایشگرهای صدفی مورد استفاده قرار گیرند.

پنل اولد باریک برای نمایشگرهای صدفی آینده اپل

گزارش الکاپل در حال توسعه پنل‌های OLED غیرقطبی است که معمولاً برای انتقال نور در جهات خاص استفاده می‌شوند، بنابراین دید نمایشگر را بهبود می‌بخشند.

یکی از معایب نمایشگرهای پلاریزه این است که تمایل به کاهش روشنایی و بهینه سازی روشنایی پنل دارند. برای جبران این موضوع، سازندگان معمولاً انرژی عرضه شده به پنل را افزایش می دهند، اما این می تواند عمر آنها را نیز کاهش دهد.

طبق این گزارش، به نقل از منابعی در زنجیره تامین، اپل می‌تواند با حذف پلاریزه‌کننده که برای پنل‌های تاشو ایده‌آل است، پنل‌ها را به‌طور قابل توجهی نازک‌تر کند.

به گفته The Elec، سامسونگ قبلاً از پنل‌های OLED غیر قطبی برای گلکسی ZFold 3 به همراه فناوری Eco Square استفاده کرده است که باعث افزایش انتقال نور و در عین حال کاهش مصرف انرژی می‌شود.

پنل اولد باریک برای نمایشگرهای صدفی آینده اپل

پنل اولد باریک برای نمایشگرهای صدفی آینده اپل

گزارشی که ماه گذشته توسط The Elec منتشر شد ادعا کرد که اپل در حال کار با ال‌جی برای توسعه نمایشگر OLED تاشو با پوشش شیشه‌ای بسیار نازک برای مدل‌های آینده آی‌پد و مک‌بوک است. با این حال، پنل مورد استفاده دارای یک صفحه نمایش فوق العاده نازک است که شامل شیشه نازک به جای پلی آمید است که اکثر نمایشگرهای تاشو در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

گزارش اخیر راس یانگ، تحلیلگر معروف در صنعت نمایشگر، می گوید که اپل در حال بررسی لپ تاپ هایی با صفحه تاشوی تمام صفحه با نمایشگرهای حدود 20 اینچی است. یانگ معتقد است که این دستگاه‌ها می‌توانند مجموعه‌ای کاملاً جدید از محصولات را برای اپل ایجاد کنند و محصولاتی با کاربرد دوگانه بسازند که به طور بالقوه می‌توانند به عنوان یک نوت بوک با صفحه کلید کامل روی صفحه در هنگام تا شدن و همچنین به عنوان مانیتور در هنگام تا شدن عمل کنند. باز می‌شود و با استفاده از آن استفاده می‌کند. صفحه کلید خارجی برای استفاده

تحلیلگر Ming-Chi Kuo همچنین معتقد است که اپل در حال آزمایش دستگاهی با صفحه نمایش قدیمی 9 اینچی تاشو با PPI در جایی بین iPhone و iPad است. کو معتقد است که اپل ابتدا بر روی توسعه دستگاه های با اندازه متوسط ​​و سپس دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگتر تمرکز کرد و در نهایت به دستگاه های کوچکتر مانند آیفون گسترش یافت.

نظر شما در مورد تلاش های اپل برای توسعه پنل های اولد نازک برای استفاده در دستگاه های تاشو این شرکت در آینده چیست؟