منو سایت

  • خانه
  • اخبار
  • اپل در حال آزمایش تراشه های M2 بر روی چندین مک قبل از رویداد روز سه شنبه است

اپل در حال آزمایش تراشه های M2 بر روی چندین مک قبل از رویداد روز سه شنبه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
اپل در حال آزمایش تراشه های M2 بر روی چندین مک قبل از رویداد روز سه شنبه است

اخیراً شواهدی به دست آمده است که اپل در حال آزمایش نسل جدیدی از تراشه M2 خود است که انتظار می‌رود برای اولین بار در سال جاری در دسترس قرار گیرد. مک بوک ایر و مک بوک پرو 13 اینچی جدید برای ارائه این شواهد توسط یک توسعه دهنده کمتر از چند ساعت قبل از رویداد روز سه شنبه ارائه شده است.نگاهی به اجرا بیندازیداپل بررسی شده است.

تست تراشه Apple M2

همانطور که مارک گورمن از بلومبرگ در آخرین شماره این خبرنامه نوشت مشمول یک منبع به توسعه دهندگان گفت که در هفته های اخیر اپل تراشه ای را با یک پردازنده مرکزی هشت هسته ای و یک پردازنده گرافیکی 10 هسته ای روی چندین مک با استفاده از آخرین نسخه بتا macOS آزمایش کرده است.

توسعه دهنده به من گفت که اپل در هفته های اخیر چندین مک را با یک تراشه جدید آزمایش کرده است که شامل یک CPU هشت هسته ای (چهار هسته بهینه و چهار هسته با کارایی بالا) و 10 هسته GPU است. این دقیقاً مشخصات تراشه M2 است که سال گذشته توضیح دادم.

اپل در حال آزمایش تراشه جدید بر روی دستگاه‌های macOS 12.3 (که قرار است هفته آینده منتشر شود و روی مک‌های جدید اجرا شود)، macOS 12.4 و macOS 13 آینده که در ژوئن 2022 در WWDC معرفی خواهند شد.

داستان مشابهی قبل از عرضه مک بوک پرو 14 و 16 اینچی اپل در ماه اکتبر اتفاق افتاد، زمانی که نام تراشه های M1 Pro و M1 Max در رجیستری برنامه ها ظاهر شد.

تراشه Apple M2 اولین ارتقاء قابل توجه سیلیکونی شخصی مک از زمان معرفی آن خواهد بود. اپل تراشه M1 را در نوامبر 2020 معرفی کرد و از آن زمان نسخه های قدرتمندتری از تراشه شامل M1 Pro و M1 Max را منتشر کرده است.

تست تراشه Apple M2

تست تراشه Apple M2

انتظار می رود تراشه M2 راه خود را به مک بوک پرو 13 اینچی ارتقا یافته و مک بوک ایر بازطراحی شده باز کند. گورمن همچنین گفت که مک مینی جدید، که انتظار می رود شامل تراشه های M1 Pro و M1 Max باشد، “آماده عرضه” است و ممکن است هفته آینده رونمایی شود.

گورمن انتظارات خود را برای رویداد عملکرد Peek اپل در روز سه شنبه تکرار کرد. همانطور که قبلاً شایعات و اطلاعات فاش شده بود، انتظار می رود آیفون SE جدید با طراحی مشابه مدل قبلی، اما با اضافه شدن پشتیبانی از شبکه 5G و تراشه A15 معرفی شود.

همچنین شایعه شده است که یک iPad Air جدید در این رویداد ارائه خواهد شد که دارای تراشه A15، ویژگی سنتر استیج دوربین Self Stage و اتصال 5G است.

رویداد اپل در ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام در روز سه شنبه 8 مارس برگزار خواهد شد. علاوه بر پخش جریانی یوتیوب، این رویداد را می توان در وب سایت رسمی اپل و برنامه Apple TV نیز تماشا کرد.

نظر شما در مورد علائمی که اپل در حال آزمایش تراشه M2 است درست قبل از رویداد بعدی این شرکت چیست؟